Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 26, 14:07)
Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif


verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 26, 14:07)
Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif

Draugyt, viskas dar bus gerai. Ne si, tai kita karta. Jega, kad gali naturaliai pastot, tik apie tai ir galvok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 26, 16:07)

Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif


console.gif liūdna, aišku, kad liūdna.... bet kita vertus, juk pastojimas tai buvo, vadinasi, yra ir neblogų žinių.
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 26, 14:07)
Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif



console.gif et tikrai liudna, na bet gera zinia ta kad gali pastoti. Ir linkiu kad jei sitas maziukas neissilaikys, kitas ilgai neuztruktu 4u.gif
Gal gali priminti del kokiu vyrisku ar moterisku priezasciu jus proceduras darete, kad sulaukti sitos mazos manekenes?
Atsakyti
QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 26, 17:13)
console.gif et tikrai liudna, na bet gera zinia ta kad gali pastoti. Ir linkiu kad jei sitas maziukas neissilaikys, kitas ilgai neuztruktu  4u.gif
Gal gali priminti del kokiu vyrisku ar moterisku priezasciu jus proceduras darete, kad sulaukti sitos mazos manekenes?

DEKUI merginos uz paguoda.. 4u.gif snd biskuti paludesiu,orytojtikiuosi viskas gris i savas vezes ax.gif

O del problemeliu,tai labai rimtu kaipir nebuvo-pas mane endo2st, pas vyra sperma truputi zemiau normos ir agliutinacija (sukibimas-sulipimas spermatozoidu), daugiau kaip ir nieko doh.gif

Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 26, 15:07)
Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif


Laikykis console.gif Matyt dar ne dabar.

Visai nebeturiu laiko pas jus užsukti, nes vis daugiau dirbu. Ech kaip buvau pasiilgusi kažkokios kitokios veiklos. Smagu. Nors kartais kaltinu save, kad iš mažytės laiką vagiu. Stengiuosi dirbti, kai ji jau miega.

Net nesitiki, kad jau devyni mėnesiai mano Pelytei. O kokia jau didelė ir sumani atrodo. Varinėja po namus keturiom, vos spėju iš paskos. Šiandien sausainį nuo stalo nugvelbė. Galvoju, ko ji tokia rami. Žiūriu sėdi sau už kampo ir valgo doh.gif
Palikau ant puoduko, trumpam nubėgau į wc popieriaus atsinešti, ateinu o ji kakį delne suspaudus, apžiūrinėja, gerai, kad nespėjo paragauti. Žodžiu, smagiai mes čia. Tikiu, kad ir jūs smaginatės. Visas su praėjusiais mėnesiadieniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 26, 15:07)
Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif


console.gif console.gif console.gif
Pasislepusi, ka cia kazi pasipasakoti g.gif Augam gerai smile.gif sveriame 9.5 kg, turim 6 dantukus (4 virsuje, 2 apacioje), jau vaikstome, valgome gerai, nors primaitinimo pradzia buvo labai sunki, vaikas nevalge, arba suvalgydavo 2-3 arbatinius saukstelius, tik nuo 8 men. pradejome suvalgyti po 100 g, dabar suvalgo jau ir po 150 g, daug ka duodu jau nuo musu stalo, nes prie jo neimanoma pavalgyti doh.gif
MP duodu tik per pietus ir nakti, o nakti keliasi kas 2-3 val.
Pirmuju mmm sulaukiau tik pries savaite, tai dabar jau pradejau apie antra galvoti pakankamai rimtai smile.gif
Nakti kleckas miega su mumis lovoje, taip jis ramiau miega ir man nereikia kilnotis jo maitinti, papuli i burna ir toliau miegu smile.gif Vasara bandysiu kelti i lovele smile.gif
Del koseliu per daug nieko negaliu patarti, nes pati nemazai duodu pirktiniu blush2.gif valgo ir mano pagaminta, bet cia anglijoje nepasitikiu produktu kokybe g.gif aisku perku organic darzoves, bet nera didelio pasirinkimo. Todel duodu organic hipp koses smile.gif
Zaislu mes daug neturime, nes vietos pas mus mazai, o ir mano kleckui maloniau visokie dangteliai, plastikines dezutes, raisteliai ir pan. smile.gif Labai megsta ivairius muzikinius zaislus smile.gif
Siam kartui tiek smile.gif bandysiu palaipsniui jungtis i jusu pokalbius mirksiukas.gif

P.S. tangos pelytei 9 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olija777: 26 kovo 2013 - 17:37
Na va prisedau pagaliau prie kompo smile.gif
Del alergijos, tai Pasislepusi taip ir darau, jau 4 dinas neduodu beveik nieko isskirus misinuka. Bet galvoju kad gali gal ir nuo misinuko alergija but, karta jau taip buvo, oraganizmas priprato, bere visa kakta, tai pakeitem ir viskas susitvarke.
Krempudra del to kad tai gali but nuo kazko kito, o ne nuo maisto irgi gali but, bet nieko lyg ir nekeiciau, kaip nuo gimimo naudojau taip ir naudoju g.gif
Atsakau i klausimus Streamy:
1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
Dar neieskojau blush2.gif
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
Buna 2-3 kartus,laaabai retai buna ir vienas kartas.
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika
Ne, neplanuoju. Labai bijau tu erkiu, todel i miska neinu, aiskugalima ir siaip ant zoles sededama pagaut, bet tikekimes tfutfu tfu taip nebus.
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
Ne, nepirksim, uzteks ir vezimo kol kas.
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.
Nuo uodu galbutu ir gerai kazka turet, bet gal dar per anksti tokiems mazuliukams naudot kazka.
Papildyta:
Streamy del vyro slogos smile.gif , tai manau dauguma vyru tokiu, kai pagauna sloga ar siaip kazkas ne taip, tai vaidina labai jau sergancius, tarsi mirsta. O kai mes moteriskes tikrai su temperaturom ir t.t. bunam, tai cia nebaisiai jiems atrodo. Na mes gi stiprios, o vyrai silpni mirksiukas.gif

Papildyta:
Labai grazios foto visu, o vaikuciai saldainiukai smile.gif . Labai jums baltai pavydziu, kad jusu leliukai tokie grazus, nuostabus. Aisku man mano sunelis pats graziausias blush2.gif ax.gif , ir esu labai laiminga kad turiu ji, bet labai abidna del jo, tikiosi, kad jis bus is stipraus harakterio ir neleis saves niekam skriaust verysad.gif . Ta operacija kuria darem manau gal ir veltui padarem verysad.gif , tik mums ir vaikui streso buvo, pergyvenimo, ir plius dar jam skaudejo labai. Na yra kaip yra, svarbiausia kad jis sveikas, gerai vystosi, o randelis kaip nors jau, ir toki ji paneles pamils smile.gif
Papildyta:
Mila 4u.gif uz pilvuka, tikekimes kad taip daugiau jums nepasikartos.
Zailsai grazus ir geri Krempudra, as vis nesuprantu, kada tu viska speji su dveis vaikais, as su vienu visiskai nieko nespeju, arba jau visai nemoku as vaiko augint blush2.gif
Na del dantuku Kristinuke, taip mes jau tikriausiai visus aplenkem, pas dantukai kai grybai auga biggrin.gif
Papildyta:
Atsakymai i Dangutex klausimus:
1. Kokios firmos darzoviu su mesyte perkate?
Pirkau milupos ir hippo, bet nelabai valgo.
2. Kokias grudines duodate? Grudiniu tuos miltukus su verdanciu vandeniu uzpilate?
Duodavau milupos, bebi, friso. Geriausia man yra friso, ji man pasirode tokia tikresne negu kitos, ten net grudeliai matosi kokie yra skirtingi, ir siaip sunelis ja labiausiai ir valgo.
3. Kokios firmos vaisines tyreles duodate?
Gerber.
Angeliukeeee 4u.gif , labai gaila kad taip isejo.
Olija sveika 4u.gif
Faustina kas del dantuku, tai gali but kad jums jaudantukai pradeda po truputi list, pas mus pirmas dantukas pasirode 4,5 menesio, as pati negalvojau kad taip gali anksti but, bet taip jau yra smile.gif
Na va, o dabar galiu eit sau ramiai miegot smile.gif
Labanakt visoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 26 kovo 2013 - 22:51
Angeliuke verysad.gif console.gif laikykis mazut console.gif kaip gaila sad.gif

o as buvau mieste, grizau tik pries 9 vakare, tai jau nieko neberasysiu siandien biggrin.gif tik, kad perskaiciau, ir ziauriai pavargusi jauciuosi po dienos biggrin.gif iki rytdienos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Streamy: 26 kovo 2013 - 23:17
Angeliuke, net nezinau ka ir parasyti. 4u.gif

Kristinuke, smagu, kad esi ideali zmona ir mama.


Tanga, smagu, kad apsireiskei. Pelytei sveikinimai!

Demetraola, gal veliau kai paaugs vaikutis bus galima pavartoti vaistu nuo randu? mano artimam zmogui ant veido buvo didelis randas, tai nezinau kiek laiko tepliojo berods contratubex ar kazkaip panasiai vadinos, tai ne zymes nelike.


Olija, sakai, kad ner ka pasakoti, ogi va kiek turi!

o as va, jau nuleidus gara. taigi, grizes mb pareiske, kad mergai reik gryno oro, o jis turis reikalu musu "kaime" ,tai pades su vezimu. valio! greit susipakavau ir nusinesem ta vezima su vaiku. teti palydejom iki vietos, o pacios i trasa. bet... ziuriu, kad man jau vesu darosi, o ir panelyte per miegus verkia. nebejuokinga darosi. skambinu jam, o jis "as dar koki pusvalandi...", nu tu ple ple...
tai teko vel keberiotis namo.
nu eina sikt, as jum pasakysiu. vienu kartu parsitysiau ir ta lopsi ir ratus. kadangi merga pramerkus akis paziurejo,kad mocia partyse namo ir toliau uzmigo, tai "isgrudau" i balkona.
o as tokia nelaiminga!!! blyn, pilva skauda, is to pykcio, rodos, garai per ausis prades verztis.
ir tai plem LENGVIAUSIAS vezimas.
paskui kai panike nubudo uzlipau ant svarstykliu. reziume: as sveriu 52, merga su savo apredais 9,5 kg, ratai 6,5kg, o lopsys mazdaug apie 9-10 kg. tai visumoj as su savo 52 kilu svoriu turiu uztempt dvidesimt su kazkiek, kas sudaro vos ne mano puse svorio, kilu i penkta auksta! o kai pas mus laiptinej laiptu siek tiek daugiau, nei iprastai, tai valio.
jau girdziu kaip dziugiai man pranesa, girdi, uzsikacialinsi, sportas sveikata! ir panasus briedas.
tik kazkodel tokie komentatoriai tusciomis atropoje pas mus dusta, lyg po gero maratono.
zodziu, kol pana miegojo, as virtuvej vakariene ruosiau ir mintyse kad keikiausi, kad keikiausi.
aisku, nespejo grizt vyrelis, kaip atsieme is manes tokia tirada...
karoc, paskelbiau, kad daugiau viena neisiu i ta lauka. eisiu tik tuo atveju, kai ans namie tupes, kad nunes ir parnes ta vezima. o tai jo tie reikalai amziais is vienos val. pasidaro kiek daugiau.

zodziu, buvau baisiai pikts kiskis. lotuliukas.gif

dabar jau tik bumbantis zuikis.

tai tiek.

labanakt.
Atsakyti
Oi Pasislepusi biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

mano rytas vel nuo 6 biggrin.gif
Merginos koks oras siandien, nu tikras pavasaris wub.gif siuksles nesiau tai zinau biggrin.gif
pasislepusi, nu zinok paskaiciau ir kazkaip net gaila pasidare, juk pavasaris , taip noresis i lauka, o cia tas 5 aukstas mega_shok.gif na tu ir taip saunuole, kad laiks nuo laiko vis iseini i lauka viena, bet kai pagalvoji tai eina peklon toki svori i 5 auksta tysti, jau viena vaika nesti yra ka veikti doh.gif gaila kad masinos neturi kur ratus butu galima laikyti. Nu zodziu sugalvojau, pirkit musu buta ir nebus bedos tongue.gif

Mes toliau karaliaujam dviese be vyriskos gimines, pabus mazoji reiks gal i lauka nemiegancia issivesti, kad pamatytu kas tas laukas hihihi.gif

o dabar einu issimaudyti, nes kai be vyro esu, biski problemos su dusu, nu nera kada biggrin.gif seniau ja i gultuka ikisdavau ir ji ramiai sededavo, o dabar tai bijau kad su gultuku ant nugaros nuropos pas mane i dusa doh.gif

Grazios dienos, o ji grazi thumbup.gif
Atsakyti