Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

As trumpam, nes islekiu i miesta biggrin.gif

Pasislepusi, dickis dickis jau mano ziogas. O su mazaja pabuna. Kai laukiausi tai sake, kad nebus, nes patys saugotis nemokam doh.gif kiba nezinom, kam prezervatyvai reikalingi hihihi.gif o dabar labai patinka su sese pabuti, o ir jinai nuo jo kaip sakoma bez uma. Jau taip sypsosi, jau taip kalbina ji, Jeigu jisai pasirodo horizonte, tai ta sypsena buna nuo ausies iki ausies wub.gif Kelis kartus ir lauke vaiskciojo, kol as kazka namie pasidariau ax.gif

Vsio, bandau virti koses ir lekti i miesta bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Mes kelemes siandien 5:26, kas anksciau? biggrin.gif nakti kilnojomes kas dvi valandos, na bet radau priezasti, islindo 3 dantuks ir matau jau ketvirta belendanti bigsmile.gif pas mus kaip ir pas Kamelijos nykstuka dantys auga tik virsuje ax.gif

vakar parsiveziau is drauges vaikstyne ir stumduka - veikos centriuka (ar kazkas panasaus). Vaikstynes mazoji issigando, o va tam cenriuki yra toks baltas kamuoliukas, kaip teniso, tik gal siek tik didesnis, tai koki pusvalandi ji raiciojo ji po visa nama lotuliukas.gif dar ir siandien ryte einamiausias zaislas, as net filmavau vakar, nes tiek dziausgmo vaikui buvo lotuliukas.gif taigi eilini karta isitikinau, kad kuo paprasciau tuo idomiau tongue.gif

Koses pirkau tik grudines uzpilamas, daugiausia Milupos. Yra ir nepienisku - ryziu, 7 grudu. Nepasakyciau kad tos koses mane labai zavi, vakare dabar duodu ne grudus o darzoves, valgo geriau.
Tyreliu esu pirkus tiks slyvu, bet kaip ir dar labai neprireike.

Isleidau vyra in uzsienius, tai dabar pora dienu su mazaja dviese karaliausim. paziurejau oru prognozes, nu tai lyg jau po velyku pavasaris nusimato bigsmile.gif
Pasislepusi klausi ar apsipratau as cia, tai zinok atrodo kad visada cia ir gyvenau, net pagalvoti nenoriu kaip reiketu grustis ten 55 kv bute, nu aisku as cia veju dieva i medi, nes zinau nemazai seimu kur tokiuose ir dar mazesniuose butuose su dviem vaikais gyvena.bet kaip sakant prie gero greit pripranti ax.gif na truksta aisku musu pasivaiksciojimu kas be ko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 26 kovo 2013 - 10:01
Dangutex, tai ir man reikia to sijonelio biggrin.gif tik as pageidauciau raudono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 26, 00:33)
labas,

ka cia dar paklibint?  g.gif

ai, tiesa, maciau skaitinejancia olija. nenori prie musu prisijungt?  4u.gif



Pamate, nepykit prasau blush2.gif
Labas mergaites smile.gif
Labai noreciau prisijungti prie jusu blush2.gif bet kad laiko rasymams vis pritruksta ax.gif Smagu skaityti kaip vaikuciai auga wub.gif bet tik prisiruosiu parasyti, tuoj mano kleckas prisistato doh.gif Bet prizadu, kai tik rasiu laiko butinai parasysiu, kad nebuti slapta skaitytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
pasiziurejau tuos sijonelius, tai man sitie labai labai grazus, http://www.aliexpres.../714054072.html
o jinai butent anuos uzsakines?
p.s. bet ten vienas tiek kainuoja kiek tie 10 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Streamy: 26 kovo 2013 - 10:06
Na kadangi mazoji dar vis miega po bemieges nakties, tai as dar cia pasireiksiu biggrin.gif

galvoju perkraustyti ja i jos kambari, va norejau paklausti kada jus mastot kelti mazuosius jau atskirai miegoti? kazkokioj protingoj knygoj skaiciau, kad dabartinis amzius yra labai tinkamas, ten berods buvo parasyta arba apie 7-9 men arba jau tada tik 3 metu vaikas issikraustys. Vieni draugai taip ir padare, sake pagerejo ir ju ir vaiko miego kokybe. Tik man labai gaila bus tu rytu, kai ji atsistojus lovytej mus kalbina wub.gif tai va ir norisi ir ne ax.gif

numezgiau dabar ant smugio viena pirstine jai, noriu aprengti striuke i lauka, o va ziuriu kad rankos bus plikos, tai greitai nunarplojau, pabus primatuosiu, per sekanti miega kita narpliosiu.

na tai tiek einu gal kose virti
Atsakyti
sveikos

mes siandien planuojam vaziuoti daryti pakartotini vit.D tyrima + dar kartu pasidaryti ir kalci. anyta zada po pietu ateiti ir man padeti nuvaziuoti unsure.gif

dangutex
, as kartais duodu slyvu tyrele. mes valgom gerber. na ir dar keleta esam ragave, tos pacios gerber firmos obuoliai+slyvos ir obuoliai+melynes. ir dar esam vienos firmos ragave, kazkada egluzelei buvau imetusi parodyti. mano vienas pagr. kriteriju tyrelems - kad nebutu ideta vit.C arba askorbo rugsties rolleyes.gif

pasislepusi, ar gali imesti nuoroda i ta straipsni apie zaislus? siaip tie visi lavinamieji staliukai ir centrukai visai gerai vaikams, ten yra ka pakrapstineti, pasukineti, palupineti, paspaudineti ir kitaip palavinti pirstukus, t.y. smulkiaja motorika mirksiukas.gif maciau, kad dabar lygtais rimiakuose zaislams 40 proc. nuolaida. siaip as drakosiukams perku po viena zaisla, nepripirski cia kiekvienam po toki pati biggrin.gif turi ismokti dalintis tongue.gif
o del Krempudros nicko, tai labai buvo sunku sugalvoti, kokio dar nebuvo iregistruota, dar mano vienas kriteriju buvo, kad nebutu lietuvisku raidziu su nosinem, pauksciukais ir taskiukais ir nesinorejo pridedineti prie nicko visokiu skaiciuku, tipo ona77 ar zvaigzduciu *ona*. tai ziurejau i bele ka aplinkui ir bandziau tikrinti, ar dar tokio nicko nera. siaip anksciau buvau prisiregistravusi kitu labai fainu trumpu nicku, bet pagal ji mane jau daug kas pazinojo, su juo dalyvavau net siokioje tokiose visuomenineje veikloje, bet kai prasiejo visokios bedos su gandru laukimu, nesinorejo, kad pagal ji susektu, todel panaikinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 26, 01:33)
koks sujudimas temoje! nugi miela ir smagu!
bet tai, kaip cia iseina? pagrasinau, kad pasiimsiu nekalbadienius ir dar Krempudra i kompanija, kaipmat visos puole rasliavot. daugiau, maziau, bet aktyvios mamkos.
tiesa, klausei, kaip tas "skaitymas" praejo.

kazkada atsigulus galvojau, ka reiskia tavo nikas. krempudra,
Kristinuke, erzilas tas tavo diedas  lotuliukas.gif isprotetu su tokia kaip as. as dabar kaip apledijes kalnas, grazu paziuret, bet ilipt tai niekaip lotuliukas.gif del maisto purskimo, tai as bjauri blush2.gif kazkaip man nejuokinga, tai jei purskia lauk, nutraukiu maitinima. aisku, po kokiu 10-15 min buna tenka traukt i pieno bara....

o tiesa, jauciu kad atsliauzia memes, ar gali del ju skaudet (.)? tas skausmas uzknisantis, tikrai ne toks, kai prisikaupia pieno.
labanakt.


Nieko aš tavęs nesigąsdinu, vakar mano bernas miegojo pora valandų be prisižadinimų, tai iš peties parašiau lotuliukas.gif
[COLOR=purple]Duodu aš ir žurnalų paplėšyti. Na, nebuvo nė karto kažkokių spalvų ant rankų. Va, kai spėja mano veltą šliurę su odiniu (?) padu nugriebt, tada jau pajuosta veidas. Gerai, kad tik pora kartų pasitaikė, dabar saugau laip kažin ką, nes taip ir taikosi į burną susikišt.

Akivaizdžiai forumas valdo net ne prie kompo lotuliukas.gif
Nesiskundžiu. Man tinka ir patinka. Jei nenoriu, tai užsimanau. Gyvenime jam neatsakius, užtat kol kas gyvenam dvasinėj ir fizinėj santarvėj ax.gif
Man irgi buvo juokinga tik iš šalies žiūrėti ir tai tik kartą.
Man šį kartą irgi panašiai,jaučiu, kad (.) turiu. Bet man ir vėluoja, tai gal pms rimtas
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2013 03 26, 02:01)
Praeita savaite, po bemieges nakties, musu nykstukas mama tokiu dziaugsmu apdovanojo biggrin.gif Pasodinau virtuveje ant grindu, o jis tik pupt pupt ir nuropojo thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif Sveikinimai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sveikatos sergantiems 4u.gif
Švenčiantiems ar šventusiems 4u.gif

Foto visų nerealios thumbup.gif Reik ir man prisiruošt parodyt saviškę... blush2.gif

Faustina - mes turim canon veidrodinį 4u.gif

Angeliuke - kaip ten tavo vaiduoklių reikalai? Beje, yra programų, kurios atstato ištrintus failus 4u.gif Paieškok net'e, gal padėtų dar atstatyt.

QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 20:55)
Na jeigu jau reikia klausimu tai as galiu kelis paberti biggrin.gif

1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.


1. Dar neiškojom. Bet girdėjau Deichman neblogų būna. Kiek žinau, reikia ieškot su tvirta užkulne. Tuom mano žinios ir baigiasi blush2.gif
2. Pastaruoju metu 2. Bent tiek atsimenu...
3. Šiemet dar ne. Berods nuo metų tas skiepas...
4. Neplanavom
5. Man rodos visose vaikiškų prekių parduotuvėse būna. Bet man draugė patarė tiesiog marlės didesnį gabalą įsitaisyt ir jį naudot... O dėl repelentų dar negalvojau, spėju ieškosiu natūralių priemonių

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 25, 23:33)
* dar pirkau Hipp grikine. nezinau kaip kitoms, bet man butent ta kose tragedija.

**as dabar kaip apledijes kalnas, grazu paziuret, bet ilipt tai niekaip lotuliukas.gif

***del maisto purskimo, tai as bjauri blush2.gif


* Mums ji irgi guzavosi. Ale mažajai netrukdė ax.gif
** lotuliukas.gif
*** Man kantrybė kaip mat išsijungia, kai jai įsijungia purškimas blush2.gif
O tu visąlaik pati košę maitini? Ar ir TB padeda? Mes pastebėjom, kad kai maitina MB, mažė geriau valgo blink.gif Matyt žino, kad kai maitina mama, kai košės nevalgys, mama vistiek pieno duos...

Kol kas atrodo tiek...

Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2013 03 26, 11:48)
Kai laukiausi tai sake, kad nebus, nes patys saugotis nemokam doh.gif kiba nezinom, kam prezervatyvai reikalingi hihihi.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas Cioces biggrin.gif

vai vai, kokia man geda, gi Kamelija pamirsau pajudinti! betgi gerai, kad ji pati susiprato pasireikst. didele dekui bigsmile.gif

Olija smagu, kad isdrisai prisijungti mirksiukas.gif parasyk daugiau apie save ir savo klecka.

Krempudra, geru rezultatu! o nuorodos duoti negaliu, bo ten popierinis mazylio zurnalas.
siaip, manau, viskas kas su saiku ir protu yra gerai. kita vertus tie zaislai kuriami vaikams, o ne suaugusiam, tai kas man atrodo visiskas nesusipratimas, vaikui gali buti pats didziausias lobis.
gal jei labai domina, galiu pabandyt nuskenuot ta straipsni, tik kaip ji perduoti?
el.pastu?

Streamy, dar gerai, kad dickis paburbejo del preziku, o nualpo, mol dar vis tevai, tokie nejauni budami, tai daro lotuliukas.gif pamenu kazkur skaiciau, kad paaugliams sunku buna suvokti, kad tevai vis dar "tai" daro, juk jie tam reikalui per seni lotuliukas.gif

Gyte, saunuole tu, speji ir koses virt, ir pirstines rakaliot! del iskraustymo i kita kambari, tai as ne patareja.
o del gyv. ploto, tai man siuo metu pakankama musu ploto, tik pageidauciau arciau zemes ir, kad kaimynai uzu tvoros butu. kazkaip paskutiniu metu erzina mane jie cool.gif

o tiesa, Krempudra, ar nutilo tas kiauksiantis keturkojis?

siandien vyras pradejo burbet man, girdi, eik i lauka su maze. atsisakiau. cool.gif jis su reikalais isvaro, tai neaisku kiek laiko uztruks, tai man reiktu vel su tuo vezimu keberiotis atgal. na jau ne!
maze pradejo zirzt, greit nuluzo, apredziau ir paguldziau i vezima balkone. balkone tai silta, atrodo, pavasaris.
tai, naudojuos proga, kad namie tylu ramu ir ilindau i sm.

na gal tiek siam kartui
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

Snd pas mane nuo ryto pilna streso ir nekokiu ziniu :(Atsikelusi pradejau kraujuoti,todel iskart nulekiau i ligonine pasitikrinti. Zodziu, naujienos tokios, kad nestumas yra 5sav, sirdeles ir visa kita nieko nesimato, nors pagal menesines turejobuti 7sav su trupuciu, tai va ir dilema-arba nestumas sustojo vystytis ir dabar pradejo valytis, arba apsivaisino veliau, bet kodel tuomet kraujuoju? GReiciausiai sake gyd pirmas var, bet dabar reikia laukti, po sav ateiti pasirodyti.

Ech, jau taip tikejausi, kelione atidejom, tiksliau sustabdem, jau svaigau ir tt. doh.gif Siaip jau buvau patikejusi kad laukiuosi, nes anot drauges tas pasutinis testas jos nuomone teigiamu teigiamas, o ne joks vaiduoklis, tipo akivaizdziai matosi , nors ir nera vienodo ryskumo juosteles.NU bet dabar koks skirtumas, ka padarysi-geriau anksciau negu maza ka:( Progesterono sake ji nesiulytu, nes dar maitinu ir tt, o be to jos nuomone-tipo nera duomenu kad islaiko nestuma, tai sako-geriau negerk, nes normalus nestumas anot gyd turetu normaliai ir vystytis.

Tai va, snd uztai liudnoka sad.gif
Atsakyti