Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

D'ville, sveikit greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kristinuke, Tavo zuiku su menesiukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gyte, sveikinimai ir Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O as niekur nespeju, dar nete narsau kazkiek ieskodama autokedutes, nes mums 0-13 kg tuoj bus tikrai maza, tai dairausi 0-18 kg, nes nuo 9 dar bijosiu deti maziu, visgi galvyte dar silpna, kakliukas...Tai duoduosi nete, norisi saugios, o toje grupeje sunku rast saugia. Jos nepopuliarios visai. Bet ka daryt, kai vaikutis didelis. Nera kito varianto, reikia mums tokios kedutes.

Siandien mazius zirzaliukas. Nezinau kas yra. Dantims dar anksti.
Atsakyti
bu ir ziopla... gi Kristinukes vaikinuka su menesiadieniu yahoo.gif pirmuoju su dviem skaitmenimis thumbup.gif:
Papildyta:
bu ir ziopla... gi Kristinukes vaikinuka su menesiadieniu yahoo.gif pirmuoju su dviem skaitmenimis thumbup.gif:

Faustina, o kodel dantukams anksti?
Atsakyti
Sveikos merginos wink.gif

Ale per sias dienas beveik neturejau laiko prisesti, tai vienas tai kitas, tai reik grindis plaut, tai indus..., tai valgyt daryt, tai vel plaut, o dar maniskis po baliuko, tai guli kaip ligonineje, negali net indu nusinest nuo lovos doh.gif

Kam idomu del nt smile.gif, tai kartojau testa ketvirtad ar penktad, bet nzn ar galima juo tiketi, nes horizontaliai nuejo raudona juosta g.gif , o vaiduokliukas irgi pasirode, tai net nzn, nors pradejo truputi pateplioti, ta daug vilciu nededu ir nenoriu prisisvaigti, paskui labai skaudu buna schmoll.gif , zodziu eisiu pries sventes pas gine, paziuresim ka pasakys, aisku jei nepramus labai stipriai, kad negaletu tikrinti doh.gif O hcg jauciu nesidarysiu, nes nelabai turiu laiko nulekti, vyras masina atiduoda remontuoti, tai butu super sudetinga, o ir pagalvoju, kad be reikalo neverta metyti pinigu,kai vistiek eisiu pas gyd i savaites pabaiga ir kadangi tariausi asmeniskai, tai vistiek gal mazu reiks ideti smile.gif
Tai va, naujenos tame fronte nei geros nei blogos, dar klausimas ore smile.gif , knieti ir man labai viskas kuo cia baigsis, bet tas tepliojimas biskuti sugrazina i realybe schmoll.gif nestiprus, bet vistiek :(itempusi raumenis laukiu gal mazu nepramus...

O mano princese gi pradejo jau kelios dienos kaip sliauzioti kaip partizanas biggrin.gif , nemoka normaliai roplioti, tik ant alkunu stumiasi stumiasi ir varo i prieki, jau tap juokingai atrodo, kad negaliu... smile.gif Ir dar pagavom grazuole lendant prie rozeciu, tai pirkom senukuose kistukus, o ir stalcius jau pasiekia atidaryti, tai uzklijavau, kad neatsidarinetu, nes vos neprisispaude pirstuku blink.gif
Tai va tiek,

Ai, tiesa, turejau stresa penktad nes matot norejau nufotkinti nt jums parodyti, bet fotikas kazko neryskiai is arti rode, tai galvojau pakeisiu meniu, tai grybe tiek prispaudziau, kad paklause-ar noriu gristi prie pradiniu parametru?", paspaudziau ok ir istryne visas fotkes verysad.gif , jau taip susinervinau, kad sakes, 2men nebuvo perkelti, nuo sausio vidurio sad.gif Paskui ir pykau ant saves ir ant to nt smile.gif, bet ka padarysi...gal uztai ir teplioti pradejo, nes tiek susinervinaukad net kojos drebeti pradejo... doh.gif nu zodziu...tiek pas mane naujienu...

Dangutex, o del tutu, tai kaip ir rasiau-mums labiausiia tai tiktu sviesiai ruzavas arba ryskesnis ruzavas, bet jau kaip gausis mirksiukas.gif

Ai, o dantuku dar r mes neturim... g.gif
Atsakyti
Spejau dar i albumeli ilisti, tai super foto thumbup.gif

KRempudra, labai mielos grazios siltos foto wub.gif , noriu ir as tokiu kasdieniniu, bandysim gal vasara kazkas panasaus gausis smile.gif

STreamy, negalejau pakomentuoti kol niekas nepakomentavo, nes man kazko neleidzia doh.gif Tai taip pat labai grazios foto wub.gif , o ta kur myliu myliu, tai is vis superine. Ir lelyte tavo tokiu israiskingu bruozu, grazi mergyte, man net seiles bega, neglaiu atsiziureti smile.gif wub.gif

Mila, tavo braskyte tikra lelyte wub.gif , tokia didele jau atrodo ir labai miela mergyte wub.gif

Nu viskas, lekiu nuo kompo, pilva gerokai maudzia sad.gif,einu miegoti, tegul lieka tie indai doh.gif matyt prisisvaigau be reikalo sad.gif liudna sad.gif
Atsakyti
Streamy, gal ir rasei, bet nepamenu, kiek dickiui metu. bet teisingai, reik kelt veja, kad zinotu, kas namie vadas! o del diedo... maniau, baisiau kas nutike. bet as ir buciau uzsiraukus kaip nagine, jei man neleistu pamiegot. schmoll.gif


Angeliuke, nugi gaila, kad skauda pilvuka, bet juk ner ko taip labai liudeti 4u.gif o beje, tavo princeses astuoniu menesiu sukakti praziopsojom! tai nors ir paveluotai sveikinam!

valerie ir tavo klecko 10 men. sukakti praziopsojom. blush2.gif




Atsakyti
labas rytas,

braske siandiena i darziuka nuvedziau, tai, tikiuos, kad laiko db turesiu ne tik skaitymui, ir del nekalbadieniu, pasislepus pioneer.gif pasitaisysim biggrin.gif

aciu uz grazius zodzius mano mergaitems 4u.gif

vakar tiek striomo apturejau, prisiminiau issyk, ir d'ville, ir dangutex...

mazoji apie 6 vakaro valge mp ir nei ir sio nei is to eme vemt, stipriai, sliaukom blink.gif issigandau juodai, vaika tuso, ziaugcioja, tarpuose paasaroja, bejege tokia, ir vel sliauka...
paskui vel zvali, lyg niekur nieko, priropoja prie manes, lupa rubus, praso mp. duodu, kaip vaikui neduosi, pavalgo ir vel vemia..taip kas 10 min 4k, paskui nuvargus vaikas luzo, su mb nutarem vezt i priemima, paskambinau, sako, jei vems atsikelus, vezt, dar sm patare merginos duot vandenuko kas 10min mazom porcijom.
miegelio metu mazoji isbudo ir vel ant pagalves eme vemt, jau viskas sakom, vesim, bet taip viskas rimo rimo, mazoji zvali, judri, sypsos, lyg palengveje jai butu, daviau kas 10 min ramuneliu arbatos po trupuciuka, ziurim vaikas elgias lyg nieko nebutu buve, tad taip ir nutarem, jei pasikartoja nors karteli, tuomet issyk susipakuojam, bet naktis rami buvo, valge gerai, rytas irgi normalus, kaip visad, todel manau, kad cia buvo apsinuodijimas, vakar daviau jai moliugas+brokolis+kalafioras+versiukas pietu, kalafioras buvo praeitos dienos virimo, zinau, kad jie turi savybe greit rugima pagauti, bet laikiau saldytuve, tai net i galva nesove, gad galim tokios reakcijos sulaukti.
pamoka cia man.
aisku, kalbesiuos dar tel su savo apylinkes gyd, ziuresim, ar ji siulys pasirodyt, bet kol kas nematau jokiu pozymiu, del kuriu vertetu sunerimt.
niekad tokio dalyko mums nebuvo, braskei irgi jokiu panasiu reakciju, zvaigzdute irgi greit prisieme tas darzoves, todel manau, kad tiesiog skrandukas stojo..

vakar nakciu dar norejau cituoti, bet akys po streso lipte lipo, todel siandiena papliurpsiu daugiau biggrin.gif

Gyte, tu lyg klausei del vaikstynes, tai mes visad dedam baciukus, nededu jei reik ant staigio laisvu ranku, tuomet taip dedu. siaip nieko tragisko nera tame, kad vaikas basas kazkiek pabuna, viskas kas ne sistema,nekenks, taip ir elgiuos smile.gif
man sita vaikstyne tikras isganymas, nes maze ner lengva, apie 9.6kg, tai kai ilgiau pasibuna rankose, oi kaip jaucias, o vaikstynej ir ji savarankiskeja ir mano nugara jai dekinga smile.gif

QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 20:55)
Na jeigu jau reikia klausimu tai as galiu kelis paberti biggrin.gif

1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.



Streamy, dekui uz klausimus, patinka man tas anketavimas musu temoj-labai naudinga thumbup.gif

1. Internetu perku beveik viska. Perkam ivairiai, clarks, ecco, melania, diesel. svarbu supinatorius, tvirtas uzkulnis, nekietas, stabilus padukas, lengvas apavimas, plociu reguliavimas lipukais pvz. be abejo, naturalios medziagos. na ir kaina biggrin.gif
2. daug biggrin.gif min 3, max nesu skaiciavus, bet po tokiu naktu rytais jausdavaus kaip po 3-dieniu doh.gif
3. taip. norejau skiepyti vyresnele, kuomet jai suejo 2-ji, bet nutariau to nedaryt, nes musu atveju mergina budavo daugiausiai salia namu, savam kieme, zole sienaujama, po miskus netusem, jei budavom miske, miegodavo vezime su apsauga nuo masalu.
4. neapsimoka dar. vezimas bus geriausias draugas. nors turim seses, bet jie dar per mazi kad deramai suvokt dviratuku, tritaruku, masinu teikiamus malonumus biggrin.gif
5.turguj, internete, pagooglink. nieko nedaudosiu, nedariau to su vyresnele, ir db neplanuoju. nepamenu, kazka naudojau is liaudisku priemoniu, reiks dar pasidomet, bet tikrai pirktiniu, cheminiu nenaudosim schmoll.gif


angeliuke, balioncikas uz nemalonius pojucius 4u.gif tai ka pasakoji, atrodo, buvo mano pacios rasyta...tikiuos, viskas jums baigsis gerai 4u.gif
gerai del sliauziojimo parasei, mazas snipas biggrin.gif


siam kartui tiek, ir taip jau issipleciau doh.gif
Atsakyti
Pasislepusi, dickiui bus 14 geguze 4u.gif

O as apsitvarkiau jau bigsmile.gif Vienas pliusas kai vaikas anksti keliasi.

O del MP paklausiau, nes man atrodo,kad mazeja MP, tai antra naktis isciunkia viska ir verkia doh.gif Tai daviau misinuko, ko pasekoje nuo 3 nakties ismiega iki 7-8 be prabudimu. Seniai jau taip nebuvo g.gif

SIandien girdejau pauksciukus ciulbant thumbup.gif na gal tikrai jau pavasaris cia biggrin.gif

SU gandro diena wub.gif linkiu, kad neaplenktu tu kurios nori wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 19:39)
o tiesa, ka jus darot, kai/jei purskia lauk maista?


purskia ir mano, jai tokiais etapais uzeina, kokia savite purske, savaite sauksta atiminejo, savaite visa ikista kose atgal stume, dabar seilinuko nusilesimo etapas prasidejo. Nu bet nieko cia nepadarysi, kantriai sedziu ir maitinu, kalbu kokia skania kose ji valgo biggrin.gif

QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 20:55)
Na jeigu jau reikia klausimu tai as galiu kelis paberti biggrin.gif

1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.



1. batus dabar nupirkau tokius jauciu pat kaip pasislepusi, nes pirkau jos rekomedavimu ten pat ax.gif manau kad cia namuose daug ju nenesiosim, o varasa kai jau reikes vaiksciojimui tikram lauke pirksiu gal ir geresnius, nors ir sitie atrodo neblogi. tik turbut varasai jau reikes didesniu.
2. dabar dazniausiai keliasi 1 karta valgyti, ir dar kokia pora kartu siaip pazirzena.
3. Mes gyvenam prie misko, sitas klausimas ir man aktualus. Is pradziu galvojau skiepyti, bet po to is vienos pazystamos isgirdau, kad tokiems maziems sitas skiepas labai negerai, ir kad vaikai jei suserga tai lengva forma, nezinau kiek cia tiesos, reikes tartis su gydytoja situo klausimu. O beje kazin ar vezimelio apsaugos apsaugos nuo erkiu ar sienaujama zole, jos gi tooookios mazytes ir gali pasirodyti bet kur.
4. Turim atiduota dviratuka, su visokiom muzikytem, tai as ja kartais ir dabar ten pasodinu ji spaudo jas ir klauso, manau vasara kazkiek jau bus galima ir pavezinti.
5. As turiu tu apyrankiu nuo uodu, jos ten atseit zoliniu pagrindu, na pernai mane tai gelbejo tikrai, gal bandysiu kai bus uodu pikas ir jai jas uzdeti, pvz. ant kojytes.

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 21:10)
oi, panos, matytumet mano tvarkdare dabar! tiek uzkniso savo zirzejimu, pasodinom ant grindu ir davem paskaityt garbu zurnala. tai,kad skaito, kad skaito, tik skuteliai i sonus laksto lotuliukas.gif


thumbup.gif patys geriausi zaislai visi buitiniai daiktai drinks_cheers.gif as neperku jai nieko, nes jai tiesiog neidomu, nebet sedziu salia ir zaidziu su jos zaislais, tada reikia atimti is manes biggrin.gif bet siaip maiseliai, puodai, zurnalai, batu raisteliai geriausi zaislai.

Angeliukeee, na kantriai laukiam toliau smile.gif
Mila, vaje kaip cia jums su tuo pilvuku, na tikekimes viskas tuo ir baigesi mirksiukas.gif

Steamy, mano namai ir jau sutvarkyti drinks_cheers.gif va ka reiskia kai diena anksti prasideda, o kur tu tuos paukscius girdi, pas mus tai dar kaip siaures asigali, jauciu kad pavasaris taip ir neateis unsure.gif

Mazoji miega, einu kepti bananine duona tongue.gif

ups, Labas rytas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 25 kovo 2013 - 11:29
sveikos

angeliuke
, labai jau didele intriga gaunasi su tavo NT bigsmile.gif

idomu, kaip ten d'villei sekasi g.gif

Mila, o pas jus cia kas? blink.gif tikekimes nieko blogo

QUOTE(valerie @ 2013 03 24, 19:50)
Krempudra, kazkada neatsakiau tau, turbut ir pati pastebejai  biggrin.gif , kad as neprisijungus prie albumelio. Todel man labai pravercia visa tavo pateikiama info ir apie zaislus (tu sio skyrelio zaislu eksperte  mirksiukas.gif ), ir apie kaklaskares.
Beje, o kokie puodeliai (kokiu firmu) patinka drakosoms?

Atrodo super zaislai, o kiek kainavo? Ir kur tos vertos demesio isparduotuves?  blush2.gif


o niekas nedave prisijungimo ar pati nenori prisijungti? g.gif
puodeliai mums patinka su kietu snapeliu. va tokie 4u.gif
zaislai kainavo maziau nei kad kitur nauji. jie ten buna pazeistom pakuotem, be pakuotes. ir siaip ten tokiu idomesniu galima rasti, kokiu as nemaciusi musu parduotuvese. paskui, jei dar turesiu laiko, dar kelera zaisliuku is tu isparduotuviu parodysiu. jei lyginti kainas, tai, pvz cia boruzele kainuoja 119 lt, as mokejau 55 lt. uz fp vaira mokejau 42 lt, pvz cia jis kainuoja 65 lt. na gal naudotu ir dar pigiau galima rasti. bet sakiau, kai jau mes nebezaisim, irgi parduosiu, kad nesandeliuoti ir kad atsipirktu.

tos isparduotuves yra siaures miestelyje prie norfos, taip vadinamame ogmios miestelyje. ten kur 5 numeriu pazymetas pastatas, yra isparduotuve Tavo zaisliukas. cia juos galima rasti FP, jie lygtais ir big'e kazka turi. ten kur 9 numeriu pazymetas pastatas, yra dvi isparduotuves - Zaislu namai ir Baby smile. va cia kazkoks to Baby smile puslapis. siaip siose isparduotuvese ir taip visokio gerio galima rasti - ir apsauginiu varteliu, maniezu, vezimeliu, mob. aukliu ir pan.

QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 20:55)
1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.


1. as pati neisekojau. siaip turiu daug visokiu isaugtu atiduotu. kai prireikes, pradzioje ziuresiu, ka ten turiu. zinau, kad tipo nesiotu nerekomenduoja auti, bet kad ten kai kurie net buvo neapauti.
2. nezinau, ka vadinti valgymu doh.gif nes as daznai duodu papuli tiesiog nusiraminimui, kai pakanka keliu gurksniu. taip ir duodu kiekvienam po kokius 4-6 kartus per nakti verysad.gif
3. girdejau, domejausi, bet skiepija nuo 1 metu amziaus. todel siemet dar reikes vasaroti be jo. bet siaip planuoju skiepyti. dar planuoju 2 metu vaikus skiepyti vadinamuoju pneumo skiepu 4u.gif
4. manau, kad siai vasarai dar tokie dalykai per anskti
5. yra bet kurioje vaiku prekiu, kur pardavinejami vezimukai, parduotuveje. ar visokius purskalus ir tepalus naudosim net nezinau. siaip mes su uodais susiduriame tik viename kaime, kazkaip kitur nelabai tu uodu buna.

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 21:10)
oi, panos, matytumet mano tvarkdare dabar! tiek uzkniso savo zirzejimu, pasodinom ant grindu ir davem paskaityt garbu zurnala. tai,kad skaito, kad skaito, tik skuteliai i sonus laksto lotuliukas.gif


na ir kaip praejo zaidimai? mb kazkada drakosiukams dave, as nepamaciau, tai siaubas kazkoks - vaiku rankos buvo juodos juodos, o jie dar paskui tas rankas kisa i burna doh.gif daugiau neduodam, nes nezinia, kuo ten spausdina schmoll.gif
Papildyta:
va toki dar esu FP zaisliuka nupirkusi, bet padejusi, kai jau bus didesni:
user posted image

cia galima dviem zaisti, tipo lenktynes su masinytem. dar mums anksti, bet nesusilaikiau, nes man sitas zaislas pasirode labai dvynukiskas, o tokio, kai reikes, tikrai nerasiu blush2.gif
Papildyta:
ir dar toki:

user posted image

cia viena karta kai meti ta rutuli, jis iskrenta per viena puse, o kai kita - per kita puse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 25 kovo 2013 - 12:57
Sveikos 4u.gif Ačiū už sveikinimus 10 mėniasiadienio proga wub.gif Valerie - Jums ta proga taip pat siunčiam likėjimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kam ligos - laikykitės ir mamos, ir vaikiukai. Prastas metas dabar ne vienai šeimai, o pavasaris šlubas, raišas kažkoks verysad.gif
Prikalbėjot daug, jau cituoti gal ir nepavyks... Miega maniškis jau valanda,tai greičiausiai budimas artinasi. Vakar pasėdėjo mano vyrai prie skype, tai, žiūriu, kad n klavišas iššokęs, jei be n žodžiai bus, žiokit - netyčia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2013 03 25, 14:56)

zaislai kainavo maziau nei kad kitur nauji. jie ten buna pazeistom pakuotem, be pakuotes. ir siaip ten tokiu idomesniu galima rasti

Nors maniškis su žaislais ne itin užsiima, bet vis tiek pirkčiau, kad ir pakaitalioti juos trumpam pasibovinimui, bet...mb nelabai duoda palaiminimo jų kaupimui, ypač, kai dabar mums ne pats geriausias finansų metas... unsure.gif Taigi žaidimams naudojama viskas iš eilės, kas atsiranda tikamo vaikui paduoti iš buities.

Beje, dešimtojo mėnesio proga mano vaikas paskambino močiutei.Aprengiau, pastačiau jį šalia, nuo spintelės mobiliojo dar nespėjusi paimti ir trumpam užmečiau akį į Tv, akimirksnis, atsisuku, o močiutė jau ''alio, alio'' biggrin.gif Taip jau pas mus yra, kad tėtė, močiutė ar tetos skambina, tai maniškis pasisveikina ''ei'. Dar šį tą saviškai pakalba,o va taip dar pavyko ir pačiam suspaudyti,teks dar labiau sergėti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Mila* @ 2013 03 25, 10:51)


vakar tiek striomo apturejau, prisiminiau issyk, ir d'ville, ir dangutex...



Užjaučiu, tikrai baisi situacija 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 25, 01:21)

Tai va, naujenos tame fronte nei geros nei blogos, dar klausimas ore  smile.gif

Ai, tiesa, turejau stresa penktad

Gal vis tik geros bigsmile.gif
O nuotraukų tikrai gaila... aš kas kelios dienos permetu,nes ir filmuojam, ir fotografuojam daug,beje, iškart į atskirą kietąjį diską, kad užlūžus kompui, nepradingtų.
Papildyta:
QUOTE(Demetraola @ 2013 03 24, 01:03)

Pagaliau sulaukem taip ilgai laukto 8 dantuko smile.gif,

4u.gif Pralenkėt ir mus, nes mums lenda, bet dar neprasikala baltumas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 01:45)

kita vertus, tie musu vyrai kitaip viska ir vertina.

biggrin.gif biggrin.gif mb į ketvirtą celibato dieną pradeda nuotaiką prarast, manyčiau, ne amžius kaltas biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 22:55)

Na jeigu jau reikia klausimu tai as galiu kelis paberti biggrin.gif

1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.


1.Turim dovaotų pavasariui, o žiemą nešiojom iš next pašiltintus ir dar veltinukus, kai šalčiau, avėmės.
2.Maniškis du kartus, tik va pastarąsias pora naktų po kartą... Gal, sakau, dešimt mėnesių suėjus keisis kas.
3. Niekuo papildomu neskiepijam.
4.Kažką teks, nes vien vaikščiojimo ir vežimo neužteks. Dabar auto atstoja didesnė dėžė, kurią tėtė tampo ir burzgia biggrin.gif
5. Pernai nebuvo bėdos su uodais, gal ir šiemet nereiks purškalų. O tinklelį internete esu mačiusi, bet nepamenu kur. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2013 03 22, 14:15)

mes tai intensyviai mokinames ropoti - ant zemes drakosiukai jau taip juokingai ir aukstai sikniukus i visas puses kilnoja ir kraipo  lotuliukas.gif dar galva vis i zeme pasiremia. didysis dar kojas po savim vis sumeta ir bando keturiom atsistoti, bet dar nesigauna  biggrin.gif bet turbut vis tiek jau ne uz kalnu tas laikas, kai pajudes  g.gif


thumbup.gif Tikrai ne už kalnų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 22:50)


Faustina, o kodel dantukams anksti?

4 menesiukai tik, gal dar ankstoka ? g.gif ax.gif

angeliukkkeee
, gal progesterono pagerk, gal jo truksta ? Jeigu tikrai leliukas ten rausiasi, tai gal pagelbes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2013 03 23, 13:20)

o siaip kadangi reikalai nelabai buvo

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
bet jumoristinė gaidelė pasakojime thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 21:39)

sakiau, vyrui duosiu papus, o pati eisiu pailset lotuliukas.gif



lotuliukas.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 21:39)
duodu jai, o tfu ir isspjauna lauk. apsimeciau, kad nemaciau ir toliau duodu valgyt, bet vis vien nieko gero.
tai ir nebekisau jai koses.


Buvo pradėjęs maiškis purkšti valgydamas. Tyčia. staiga pradėjo, beje, stipriai. Valgo ir purškia. Iš pradžių nereagavau, maniau, baika. Kai tėtė maitino, buvo netgi juokinga, o paskui.... griežtas tonas, su žodžiu ''baik'' ir padėjimu lėkštės į šalį. Per pora dienų išgyvendinau.
Atsakyti