Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Labas vakaras
Na va mano seimyna jau nuluzo, tai turiu kazkiek laiko paskaityt ir parasyt smile.gif
Kristinuke su menesiukais jus 4u.gif
D'ville sveikatos tavo seimai ir mazylei 4u.gif 4u.gif , isivaizduoju kaip jums sunku ten, kaip atsibodo visi vaistai ir kateteriai. Laikykites, na turi gi jau ateit baltas driziukas po juodo 4u.gif
Na o as vis dar sergu, kovoju su skaudancia gerkle, bet jau ir sloga ateina ir kosulis, bijau suneli uzkrest, tfu tfu tfu doh.gif
Pagaliau sulaukem taip ilgai laukto 8 dantuko smile.gif, dabar vis bando mane ikast uz nosies kai ji migdau, tai karta nusisukai, tai jis mane uz zando ikando, ir jau taip skaudanciai blush2.gif doh.gif
Ir gal galit patart, nezinau kaip daryt, suneli vis beria rankutes demelem, kazkam alergija, bet kam net neisivaizduoju, ir kaip atsekt irgi nezinau. Gal reikia nutraukt visa primaitinima savaitei, kol dings berimas ir tada pradet isnaujo viska ivedinet??? arba eit daryt tyrima del alergijos visiems produktams??? Ka manot mamytes?
Krempudra o ka reiskia plikundra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 23 kovo 2013 - 23:10
labas

D'ville, linkiu sventes sutikti namie 4u.gif

Kristinuke, sveikit 4u.gif

Demetraola, maniske kai pabere, tai daviau tik mp, nes nesugalvojau, kas galejo alergizuoti. Tavo vietoje TURBUT nutraukciau kelioms dienoms viska ir duociau tai, nuo ko tikrai nebere.

Krempudra, norejau pacituoti tavo zinute apie ta uzuomarsa kova, bet neisejo... tai, kad ne tik kovas pamirso kas jis, bet ir Sm nekeicia kailiuko biggrin.gif vis dar sninga cia.
ai dar klausei kaip kraujo tyrimai, kaip ir geri. hemoglobinas normoj. as vaisiu tyreles tai jai ikisu, karta kriausiu tyrele vienu ypu sukirto,negalejau patiketi savo akimis. is pirktiniu vaisiu tai esam ragave obuoliu, persiku, kriausiu, obuoliu-persiku, bananu (sita tai maisiau su slyvom ir dejau i avizine kose, bet nelabai tie bananai), pagrinde tai slyvu tyreles.
kose paskutiniu metu daviau avizine (kai pirkau, maniau perkanti uzpilama, o pasirodo reikia virti 1min, tai sublenderiavau ir verdu viena valg. sauksta ir dar lieka), siandien isbandziau 5 grudu kose, neitin smulkiai sublenderiuota ir su slyvu tyrele. i jos indeli idejau gal 4 arb. saukstelius jau isvirtos koses ir slyvu tyreles pora saukstuku, tai liko gal vienas saukstelis.
na, bijau dziaugtis, bet atrodo, po truputi valgo.
dar supratau, kad jei zyzia ir nevalgo nieko, tik mp, vadinasi tikrai dantukai. nes buvo pradejus kapstytis kaip zvirbliukas, o staiga nustojo ir zyze, zyze... siandien kiek ramiau, tai spejau pamatyt, kad dantenose lyg plysiukas norisi darytis.
zodziu, bandau nesinervinti.

Mila, smagu, kad parasei.

bet ziuriu, kokios gudrios ne kurios. sako, oi paskaitau, bet rasyt kazkaip... nekalbadieniai.
nu blyn, supyksiu ir va dar Krempudra (nors ana ir taip jau pamazino zinuciu skaiciu) prikalbinsiu pasiimt nekalbadienius, tada ziuresma, kas cia bus! lotuliukas.gif

ai, prisiminiau, ka norejau dar parasyt. Gyte, jei skausmas tik viena diena ir pasek, mazdaug kelinta ciklo diena, tai tikrai bus ovul. nes jei but koks uzdegimas, tai nedingtu tas skausmas.
o del vyro norejimo... man, kiek pamenu, kaip tik kazkodel noras atsirasdavo jau pries mmm.
o dabar... dabar to noro isvis nera, labai retai kada buna. tai galiu pasidziaugt, kad vyras nejauniklis, tai spaudimo is jo puses tuo klausimu nejauciu.
kita vertus, tie musu vyrai kitaip viska ir vertina.

galeciau dar prirasyt blevyzgu, bet... apsieisit tongue.gif



Atsakyti
Al ot tu kokia biggrin.gif galejai dar belvyzgoti biggrin.gif

o ir mna kartais nekalbadieniai uzeina ax.gif tik as vistiek dazniausiai topuose bunu hihihi.gif

Vakar buvau pikta ant vyro iki negaliu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos

paskui pakomentuosiu, dabar tik pasakau, kad imeciau kelias fotkes is musu pusmecio fotosesijos rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, o as jau apziurejau fotkes tongue.gif labai grazu thumbup.gif

Mila, o tavo mergyte vaikstynej be batuku varineja? Man pirmadieni atiduoda vaikstyne, bet prigrase, kad jokiu budu be batu ten nedeciau, tai siandien nupirkom batukus su tvirta uzkulne. Siaip buvau pries vaikstynes ir dabar nezinau ar as ja labai desiu, bet jau kartais pakausi akiu reikia, o kai buna bum tai taip grauziuosiu kad neissaugojau, atrodo viena sekunde viskas gerai, kita jau krenta doh.gif tai skau bent kai jau tikrai kazkur man reikes bent minutei nuo jos pasitraukti gal i ta vaikstyne idesiu. jei aisku ta vaikstyne man sienu neapibalnos unsure.gif

Pasislepusi, cia reikia koki klausimyna vel imesti, va tada visos sulekia savo patirtim pasidalinti biggrin.gif

Mes siandien issimiegojom iki 8 bigsmile.gif jauciuosi persimiegojus, nakti maze kelesi, pavalge, po to sukosi, stojosi, sedosi lovytej, bet be jokiu zir zir, tai as jos ir nemigziau, o ji po valandeles uzmigo pati ant pilvuko prigulus ax.gif tai net nekeiciau padeties kad neisbudint, taip ir ismiegojo iki 8.

Demetreola, nesu susidurus su berimais, nezinau net ka patarti g.gif
Kristinuke, paveluoti sveikinimai tavo vyrukui 10 men proga 4u.gif
D'ville jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatos, ir visiems kitiem ligoniukams
Atsakyti
Sveikutes,

Kristinuke, Tavo vyruka su 10 menesiadieniu 4u.gif

D'ville, eina sau tiek isgyvenimu. Siaubas kiek reikia Tau ir svarbiausia Tavo mazylei iskesti. Laikykites 4u.gif Stiprybes bei tikejimo, kad greit viskas praeis Mes mintimis su Jumis wub.gif

Gyte, kokius batukus pirkote? Man sioje srityje dar tankumynas.

Merginos noriu pasidalinti: ligonineje kalbejau su viena mamyte, tai sake, kad marmaluzu slyvu tyreleje rado slyvos kauliuko gabaliuka. Todel ziurekite-atsargiai. As tyrele dar per sieteli ruosiuosi perleisti pries duodant mazajai.

Dar vakar kalbejau su drauge. Ji savo dukrytes, viena iki 1 metu ir 3 men kita iki 1 metu ir 5 men maitino tik MP. Primaitinamo maisto visiskai nevalge. Todel Pasislepusi, nepergyvenk del mazosios nevalgadieniu. O drauges mergaites ir guvios ir sveikos.
Atsakyti
na va, biski prisesiu pakomentuoti ax.gif

kazkaip aplinkui labai nemazai vaiku siuo metu prasirgi tridienem karstinem unsure.gif jauciu is musu kada nors laukia toks dalykas. tik va zinok, kad cia tridiene doh.gif kiek suprantu, apie tai, kad tridiene, galima nuspresti tik kokia ketvirta diena, kai isberia. o iki tos ketvirtos dienos speliok, nuo ko cia temperatura g.gif

d'ville, kaip jus?

pasislepusi, na gal pagaliau taviske prades valgyti bigsmile.gif gal atras, kad ne toks jau cia blogas reikalas mirksiukas.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 23, 23:03)
Ir gal galit patart, nezinau kaip daryt, suneli vis beria rankutes demelem, kazkam alergija, bet kam net neisivaizduoju, ir kaip atsekt irgi nezinau. Gal reikia nutraukt visa primaitinima savaitei, kol dings berimas ir tada pradet isnaujo viska ivedinet??? arba eit daryt tyrima del alergijos visiems produktams??? Ka manot mamytes?
Krempudra o ka reiskia plikundra?


o manai, cia nuo maisto? kazkaip isivaizduoju, kad nuo maisto gal zanduku labiau turetu berti g.gif negali buti nuo kokio muilo, sampuno, kremo, skalbiklio? ko nors naujo is situ dalyku nebandete? g.gif

o plikundra, kaip cia geriau pasakius g.gif plikalius, pliksis, na toks nelabai taisyklingas lietuviskas zodis, apibudinantis plika asmeni su tokiu malonybiniu prieskoniu rolleyes.gif

del batuku, tai mano pazistama tipo papigiai eme pardavineti ecco batukus - paziurekit gal kas tiks ir patiks 4u.gif

slyvu tyrele as irgi kartais duodu, bet mes valgom gerber firmos unsure.gif

beje, vakar prasinesiau ogmios mieste per zaislu isparduotuves ir rodau musu naujus zaislus. bet cia gal dar biski ateiciai:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 24 kovo 2013 - 17:12
QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 10:58)
Al ot tu kokia biggrin.gif galejai dar belvyzgoti biggrin.gif

o ir mna kartais nekalbadieniai uzeina ax.gif tik as vistiek dazniausiai topuose bunu hihihi.gif

Vakar buvau pikta ant vyro iki negaliu biggrin.gif


aga, kai man uzeina, tai viena pritaukseciau tuos 50 psl.

sakai, pikta ant diedulio buvai? uztai sian galejei atkersyt anam, su verba tik snai snai per sikyne. o jei ka, akytes tik isputi, lupytes paputi ir " grazuoliuk, mylimuk, cia ne as,cia Verba tave plaka, mua"
biggrin.gif
davai, plepek, ka ans pridirbo, ka tep pykai g.gif


QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 24, 16:14)

Pasislepusi, cia reikia koki klausimyna vel imesti, va tada visos sulekia savo patirtim pasidalinti  biggrin.gif



aga, o kas tuo uzsiims? ciur, ne as schmoll.gif

QUOTE(dangutex @ 2013 03 24, 17:03)


Dar vakar kalbejau su drauge. Ji savo dukrytes, viena iki 1 metu ir 3 men kita iki 1 metu ir 5 men maitino tik MP. Primaitinamo maisto visiskai nevalge. Todel Pasislepusi, nepergyvenk del mazosios nevalgadieniu. O drauges mergaites ir guvios ir sveikos.


stengiuosi nekreipt demesio i jos tuos nevalgymus.
o tiesa, ka jus darot, kai/jei purskia lauk maista?
nu pvz, grizom is pasivaiksciojimo, greit pasildziau kose, duodu jai, o tfu ir isspjauna lauk. apsimeciau, kad nemaciau ir toliau duodu valgyt, bet vis vien nieko gero.
tai ir nebekisau jai koses.
man iskilo klausimas o ka jus darot?

QUOTE(Krempudra @ 2013 03 24, 17:10)

pasislepusi, na gal pagaliau taviske prades valgyti  bigsmile.gif gal atras, kad ne toks jau cia blogas reikalas  mirksiukas.gif



pagyvensim, pamatysim. bet kokiu atveju, merga alkana nelieka.
sakiau, vyrui duosiu papus, o pati eisiu pailset lotuliukas.gif

labas!
Atsakyti
Labas 4u.gif

D'ville, labai uzjauciu, kad tenka su mazyte tiek laiko praleisti ligoninese ir tiek iskesti verysad.gif Sveikit greiciau!!! console.gif

Kristinuke, siek tiek paveluotai sveikinam tavo suneli su 10 menesiuku 4u.gif

As su saviskiu irgi kartais galinejuos, kai reikia ji guldyti (supimo budu) mirksiukas.gif

Gyte, ir tavo grazuole (paveluotai) sveikinam su 8 menesiukais bigsmile.gif

Krempudra, kazkada neatsakiau tau, turbut ir pati pastebejai biggrin.gif , kad as neprisijungus prie albumelio. Todel man labai pravercia visa tavo pateikiama info ir apie zaislus (tu sio skyrelio zaislu eksperte mirksiukas.gif ), ir apie kaklaskares.
Beje, o kokie puodeliai (kokiu firmu) patinka drakosoms?

Mila, su dviem dantukais Zvaigzdute ir Braskyte su 3-ju gimtadieniu! wub.gif Kaip greitai lekia laikas, tiesa? Prisimenu, kaip visai neseniai vaziavai gimdyt, o Braskyte visa kelia pramiegojo masinoje wub.gif

Dangutex ir Kamelija, jums balionai uz stresa del mazyliu iskritimo is lovu 4u.gif Gerai, kad viskas gerai baigesi 4u.gif Maniskis viena karta sugebejo issiversti is vibrokedutes, nors buvo is vienos puses prisegtas, bet didesnis svoris ir jo noras pasiziuret, kas gi ten po vibrokedute padare savo: trenkesi galva, kad net kraujas bego is nosies doh.gif

Angeliuke, spaudziu kumscius uz kita tavo teigiama testuka bigsmile.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 24, 00:45)
galeciau dar prirasyt blevyzgu, bet... apsieisit tongue.gif

O gaila tongue.gif
Smagu, kad mazyle pasidare valgesne 4u.gif

Streamy, tai ar isbere tavo dukryte ar tai ne tridiene karstine buvo?
O mes ka tik ja persirgom (pirma karta sirgom), sian maziu isbere. Mes tai vaziavom pas savo gydytoja, daremes tyrimus. Sian tempos jau nebera, bet vis vien jauciasi, kad vaikas ka tik po ligos.

QUOTE(Krempudra @ 2013 03 24, 18:10)
* kiek suprantu, apie tai, kad tridiene, galima nuspresti tik kokia ketvirta diena, kai isberia. o iki tos ketvirtos dienos speliok, nuo ko cia temperatura  
** beje, vakar prasinesiau ogmios mieste per zaislu isparduotuves ir rodau musu naujus zaislus.

* vat ir as apie tai doh.gif Musu gydytoja apziurejusi maziu is karto pasake, kad gali buti sita tridiene karstine ir pielonefritas (inkstu geldeliu uzdegimas), na, prie abieju laikosi auksta tempa. Bet kita diena pasidarem dar slapimo tyrima, kuris buvo geras, tai tas pielonefritas atkrito. Liko laukti, kol isbers.
Kas idomiausia, ta tridiene karstine - infekcine lig, bet kur mes galejom uzsikresti, neaisku unsure.gif (i svecius nejom, i prekybos centrus ar kitas viesas vietas maziaus nevezem).
** Atrodo super zaislai, o kiek kainavo? Ir kur tos vertos demesio isparduotuves? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 24 kovo 2013 - 20:00
Valerie, zinok neisbere schmoll.gif tai ir nezinau kas buvo g.gif gal siaip koks virusiukas g.gif Tiesa yra keli spuogiukai, bet as isivaizdavua, kad turi visa isberti.

Na jeigu jau reikia klausimu tai as galiu kelis paberti biggrin.gif

1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.

na uzteks :



Papildyta:
Krempudra, super foto. Ta proga ir as kelias ikeliau is musu fotosesijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Streamy: 24 kovo 2013 - 20:52
QUOTE(Streamy @ 2013 03 24, 20:55)

1. Kur ieskote, batuku? Kokiu? Kokie kriterijai ir pan? I ka atkreipiate demesi?
2. Kiek kartu keliasi vaikai valgyti nakti?
3. Ar esate ka nors girdejusios apie skiepus nuo erkinio encefalito? Gal planuojate skiepyti vaika g.gif
4. Ar planuojate vasarai pirkti dviratukus/triratukus/masinas?
5. Gal kur esate mate kur galima nusipirkti vezimui tinkleli nuo uodu? Ir tuo paciu ar naudosite repelentus nuo uodu vaikams.

na uzteks :



pirmiausia klausimai:
1.mes pirkom gariunuose, penkta eile, vietos nr. nepamenu. pirkom basutes su tvirtu uzkulniu, dirzeliai reguliuojami, mokejom 40 lt.
2.nezinau. blush2.gif isijungia autopilotas. bet speju kad kokius keturis g.gif
3.neplanuoju skiepyti jokiais papildomais skiepais.
4. apie tai net nemislijau, per maza ana man dar tokiem reikalams.
5. del birzgalo nuo masalu net nepagalvojau, o jie dar ne per mazi? visgi vis vien chemija. o del tinklelio, bent jau mano lopsys turi ta tinkla, o sportine dalis man atrodo irgi. siaip ebay esu macius pirkt tu uzdangalu, tai, manau, imetus i gugle paieskon rastum ka tinkamo ir savo karietai.


Pala, pala nesupratau, kaip tai uzteks?! o kur pasakojimas, ko pykai ant diedo? a?

oi, panos, matytumet mano tvarkdare dabar! tiek uzkniso savo zirzejimu, pasodinom ant grindu ir davem paskaityt garbu zurnala. tai,kad skaito, kad skaito, tik skuteliai i sonus laksto lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai, vaidino jisai mirstancia gukbe vakar ryte, ale persalo... O buvom susitare, kad savaitgaliais jisai man duos rytais pailseti ilgeliau lovoje pasiemes mazyle, ir truputi aplikui uki, nes visokiu darbeliu prisirinko. Na ir ka, nuo slogos mire... tai pasiutau blush2.gif dzin, kad as visa savaite perslusi su mazge daviausi, o ir ana sirguliavo, o vat jam sloga irtina liga blush-anim-cl.gif: tai ir pasiutau biggrin.gif O dar veresnelis nezinia ka vaidino,,, gal koki pova g.gif bet buvo greitai i vieta pastatytas, kambarys dienos begyje blizgejo biggrin.gif
Atsakyti