Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Labas rytas 4u.gif
Aciu visom uz atsakymus smile.gif
Krempudra,slenka man jau plaukai ir dantys siaubas kokie pasidare jautrus. Lakstau pas dantiste,plombuoja prie dantenu ir kaskart su nuskausminimu,nes atrodo lyg visi dantys be emales butu. Gydytoja sako arba nestumo metu vaikas viska istrauke is manes arba gelezis gerta suarde dantis sad.gif
Mes siandien irgi i TA smile.gif Nebuvom ilga laika del siaucianciu gripu ir kitu virusu.

As nezinau kas su manim darosi,bet niekur judet nenoriu. Visiska apatija. Dar vaiko i darziuka neuzrasiau,pati irgi visa apsikuitusi darausi.
Atsakyti
dar pamirsau.
Faustina, as irgi prie tu blogu mamu.... nekeiciu pampio naktimis. kai maza buvo, tai taip, saziningai keisdavau, bet gal nuo kokio ketvirto ar penkto men. nakti. nesikeliam.
tiesa pasakius, as net neatsimenu kaip maitinu. tik zinau, jei ryte atsikeliu pavargusi, vadinasi, daznai teko maitinti. pvz., vakar jau desimta vakaro nuluzau, Gelyte dar bande mane kalbinti, bet... prabudau nakti apie antra ir mintyse suskaiciavau, kad iki pabudimo nuo 22 val maitinau jau keturis kartus. o kiek paskui teko glaust, neatsimenu.

Meiles vaisiau, del vaikstynes. as neturiu, mb kazkaip uzsimine, kad gal reiktu.... atsakiau, kad jei nori tegu perka.
dabar tiek visokiu nuomoniu, kad isprotet galima. bet as pritarsiu daugumos nuomonei, kas su saiku, tas nekenkia.

D'ville, musu irgi istisai su soske. gal kad dantai erzina ja, nezinau. bet kazkaip del to nesugalvojau jaudintis.
o tiesa, gal pasakysit, ka darau ne taip, kad nuplovus soske pribega i jos vidu vanduo, paskui isdziuvus vaizdas tai nekoks.....

ir dar del tu kosiu, paziurejau, kad prisipirkau milupos su pienu, be pieno neturiu. drauge sako, neduoti pienisku, nes nuo to pieno gali berti. o kokia jusu nuomone?

Faustina, man irgi dantys sujautreje, nagai skilineja. ir isvis prekine isvaizda praradus unsure.gif
o kaip suprast del vaiko uzrasymo i darza? kada galvoji leisti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

angeliukeee, nuostabios fotkes, grazus zmones graziose nuotraukose wub.gif
as ir jau noriu fotosesijos ax.gif gal kas zinot Vilniui gera fotografa? ale kaip cia reiks vyra ikalbeti, jis pas mane toks nemegejas fotkintis unsure.gif

Faustina, na kas cia dabar, auksciau nosiuka, juk pavasaris arteja, lupas pasidazai ir i trasa su mazuoju bigsmile.gif

Mila kaip fainai aprasei mazosios bandymus ropineti wub.gif mano pupa tai is karto i prieki keliavo, nereikejo nei loptopu. Bet siaip tai ja labiausia masina distancinis teliko, jau reiki slepti. atnesiau sena kita, tai nulis emociju, reikia to kuri mes naudojam biggrin.gif

Dangutex su ta mesa ir man problema, nezinau is kur gauti, kad butu gera. todel dabar duodu kiauliena, nes turiu is kaimo, zinau kad tikrai liesa, gera, be hormonu. bet noriu jautienos ir triusienos, sakiau savaitgali uzsiimsim paieskom, gal kokiam turgui, bet blyn kaip baisu koki s... nusipirkti.

Sutvarkiau namus, laukiam kavalieriaus 1,5 metu, tai turbut be reikalo ir busiu tvarkius hihihi.gif

tai turbut tiek, geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 06 kovo 2013 - 11:48
sveikos

visas, kurios buvo TA, su gerom TA 4u.gif
o mums kazkaip 7 menesiu nepaskyre ateiti i TA g.gif dabar eisim tik 8 menesiu unsure.gif

beje, mano didziajam drakosai jau antra diena kazkokia keista temperatura blink.gif vaikas nekosti, nesloguoja, neviduriuoja, apetitas nedinges, gal taip kad zirzlesnis ir mieguistesnis ir vis laikosi 37.5-37.7. sakau, gal nuo dantu g.gif reikes stebeti

dar turiu klausima - ka savo vaikuciams duodat atsigerti (cia ne apie MP) kalbu ir is kokiu buteliuku/puoduku?

beje, siandien dariau eksperimentine kose - ryzius su moliugu. zinokit visai skaniai gavosi, nes juk ir pati ragauju, ka vaikams duodu. taip kad galit pabandyti. be to, jei ryziai vidurius kietina, tai moliugas - minkstina, todel toks derinimas viduriams turetu buti visai neblogas.

beje, saket, kad nesigauna virtu dribsniu normaliai sublenderiuoti. siaip ir pas mane lieka tokiu grudeliu, gumuleliu, bet del to jokiu problemu drakosoms su ryjimu nekyla unsure.gif

Sangria, Demetraola, jau leido ragauti varskyte? g.gif as vienose saltiniuose esu radusi, kad varskyte rekomenduoja nuo 8 menesiu, kituose - nuo 10 men unsure.gif

Demetraola, as tavo vietoje jau vit.D neduociau. jau geriau tuomet isvezti vaikuti dazniau ant saules, kuri bent sia savaite labai sviecia, negu kad duoti ta nenaturalu vit.D, tuo labiau, kad jums parode, kad jo uztektinai

Mila, su kirmelytes pasiekimais 4u.gif

dar tik siandien prisiminiau, kad norejau, bet nepakomentavau d'villes posto blush2.gif

QUOTE(d'ville @ 2013 03 05, 14:37)
Man dar įdomu, ką jūs darot su tom visom dainelėm: paleidžiat per pc ir duodat klausyt, pačios dainuojat, ar dar ką?? Nes man kažkaip niekaip nesigauna, jei paleidžiu per pc, kad ir nunešu toliau, vistiek sukas ir nori žiūrėt, pačiai dainuot - neįdomu (iki šiol ir taip klausos mano kūrybos šedevrų tik), o ko kito nesugalvoju 


as labiau leidziu ne per pc, o per muzikini centra. siaip jei eina fonas, tai uzdedu M-1 plius, kad butu ramesni, ne tranki muzika be dideliu kalbu. o jei uzdedu vaikiska kompakta, tada jau ir pati dainuoju, nes kitaip drakosiukai dar nemoka "pagauti" daineles tongue.gif

QUOTE(dangutex @ 2013 03 06, 01:31)
Idomiai cia del kalakutienos ir vistienos. As jau visai pasimetusi del mesos. Savaitgali kalbejau su vienos kavines vedeja, ji pasake, kad Lietuvoje is viso nera geros jautienos. Kazkokia makalyne su ta mesa. Belieka tik triusiena, o dabar jos gauti labai sunku 


mes jau ragavom versienos, siandien bandysim jautiena. siaip turbut per daug nesuksiu galvos del tu ekologisku/neekologisku mesu. vis tiek neprimaitinsi vaiku vien sveikais produktais. o jei nusipirksi tipo ekologiska, is tikruju nezinosi, kiek ji is tikruju ten ekologiska.

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 06, 10:50)
ale toks vaizdas, kad jei ne Krempudra ir pasislepusi, tai butu dar kokia antra tema, naaa gal trecia tik tik pradeta.


nu jooooo blink.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 06 kovo 2013 - 12:11
Gyte, as zinau nemazai fotografu, bet labiau nestudijiniu rolleyes.gif todel sakyk, kokio tipo fotosesijos noretum ir kiek pasiryzusi uz si malonuma suploti mirksiukas.gif

einu i albumeli paziopsoti, kol turiu siek tiek laiko

labai grazi angeliukes fotosesija thumbup.gif

p.s. as pagaliau supratau, kodel mamos mergaites deda ant galvos tas juostas su gelem - o gi slepia, kad nera kasu hihihi.gif nors viena mergyciu mama mane pataise - kad ne slepia, o prilaiko kasas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 06 kovo 2013 - 12:31
Aciu visoms uz nuomones del vaikstyniu! 4u.gif Reikes jauciu ziuret pagal situacija..
Ir taip smagu skaityt jusu pasiekimus, ech, judam ir mes i prieki smile.gif
Angeliuke, as gi kaip visada, nezinau kur tas foto albumelis ir nieko ten nemoku blush2.gif
Dangutex, kas tas sokliukas? blush2.gif
Ir dar, gal kaunietes galit rekomenduoti koki gera ginekologa mano draugei? Ji nori issitirti ivairias zarazas ir kad del ju itakos gimdymui normaliai pakonsultuotu. Su pastojimu ji bedos neturi. Butu nerealiai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilės vaisius: 06 kovo 2013 - 13:43
QUOTE(Meilės vaisius @ 2013 03 06, 14:35)
Aciu visoms uz nuomones del vaikstyniu! 4u.gif Reikes jauciu ziuret pagal situacija..
Ir taip smagu skaityt jusu pasiekimus, ech, judam ir mes i prieki  smile.gif
Angeliuke, as gi kaip visada, nezinau kur tas foto albumelis ir nieko ten nemoku blush2.gif
Dangutex, kas tas sokliukas? blush2.gif
Ir dar, gal kaunietes galit rekomenduoti koki gera ginekologa mano draugei? Ji nori issitirti ivairias zarazas ir kad del ju itakos gimdymui normaliai pakonsultuotu. Su pastojimu ji bedos neturi. Butu nerealiai aciu 4u.gif


Sveikutes mirksiukas.gif Ojeja koks grazus oras lauke,panele ismiegojobeveik 3val thumbup.gif

Beje, dekui merginos uz komplimentus wink.gif Sekancia fotosesija galvojame taippat ne studijine, per mazytes krikstynas vasara, toks kolkas planas yra jei niekas nepasikeis ax.gif

Meiles vaisiau, parasysiu tau i az kur yra albumelis ir kaip prie jo prisijungti, o paskui jei iskils sunkumu ikeliant savo foto, tai sakyk-padesim, patikek as pati pirma karta "grybavau" nemazai doh.gif
Kas del ginekologo, tai zinok kazkokio isskirtinio taip ir neradau, ta vieninteli pas kuri vaiksciojau zinai tu pati, bet neisskirciau as jo wink.gif

O mane vakar matyt perpute ar kaip, nes vos galiu kakla pajudinti, tokie skausmai uzeina, kad ....schmoll.gif , gal kuri gali patarti kuo galima tepti maitinanciai? g.gif

Krempudra, as duodu saviskei ponkoliu arbateles ir paprasto vandenuko atsigerti, kartais is buteliuko o kartais is gertuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes po TA. Mano vaikinas 3,5 menesiuko ugio 69 cm, svoris 7,8 kg. Virsutine riba smile.gif
Gydytoja kalbino kalbino, kad pademonstruotu kaip kalba, guguoja, tai tylejo kaip tikras partizanas, jokiu kalbu, namu paslapciu neisdave biggrin.gif Tik biski sypsojosi ir leido burbulus biggrin.gif
O kai skiepa gavo, tai pravirko, po to verke kol rengiau kombinezona. Jau maciau, kad luzta, atejo jo miego laikas. Luzo tik isejus is daktares ir mieganti parsivezem biggrin.gif Miegeli tesem balkone smile.gif
Del vitamino D. Mes geriam po 5 lasus. Liepe dar taip gert 2 savaites, po to po 2 lasus iki sekancio vizito 5 menesiuku.
Siaip viskas ok thumbup.gif Sveikas, drutas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 06, 15:51)
O mane vakar matyt perpute ar kaip, nes vos galiu kakla pajudinti, tokie skausmai uzeina, kad  ....schmoll.gif , gal kuri gali patarti kuo galima tepti maitinanciai?  g.gif


Man buvo sita beda, kai maziui dar 3 men nebuvo, tai niekuo sake tept negalima...tai padejo tik kaulazoliu tepalas su paprika, jis naturalus. O kai vaikutis didesnis, tai reiktu gyd uzklausti, gal daugiau kas leidziama. Uzjauciu, saulele 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 06, 16:22)
Mes po TA. Mano vaikinas 3,5 menesiuko ugio 69 cm, svoris 7,8 kg. Virsutine riba  smile.gif
Gydytoja kalbino kalbino, kad pademonstruotu kaip kalba, guguoja, tai tylejo kaip tikras partizanas, jokiu kalbu, namu paslapciu neisdave  biggrin.gif Tik biski sypsojosi ir leido burbulus  biggrin.gif
O kai skiepa gavo, tai pravirko, po to verke kol rengiau kombinezona. Jau maciau, kad luzta, atejo jo miego laikas. Luzo tik isejus is daktares ir mieganti parsivezem  biggrin.gif Miegeli tesem balkone  smile.gif
Del vitamino D. Mes geriam po 5 lasus. Liepe dar taip gert 2 savaites, po to po 2 lasus iki sekancio vizito 5 menesiuku.
Siaip viskas ok  thumbup.gif Sveikas, drutas  thumbup.gif

Jus tikri dickiai thumbup.gif Svarbu viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 06, 15:51)
Krempudra, as duodu saviskei ponkoliu arbateles ir paprasto vandenuko atsigerti, kartais is buteliuko o kartais is gertuves  mirksiukas.gif


o kokios pankoliu? naturalios ar spec.kudikiams skirtos? buteliukai ir gertuves su kokiais antgaliais? minkstais, kietais?

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 06, 16:22)
Del vitamino D. Mes geriam po 5 lasus. Liepe dar taip gert 2 savaites, po to po 2 lasus iki sekancio vizito 5 menesiuku.


man po to, kas mums atsitiko, tokios dozes kaip 5 laseliai atrodo net ne profilaktines, o padidintos blink.gif as labai atsargiai duociau toki dideli kieki. ir irgi pagalvok, ar neverta pries duodant toki kieki pasidaryti vit.D tyrima. be to, labai ziureciau, ar duoti aliejini ar vandenini. aplamai tom dienom, kuriom eiciau su vaikais i lauka, kai sviecia saule, vit.D is viso neduociau schmoll.gif o kitom dienom max po laseli du schmoll.gif nes visgi galima prisizaisti su tokiom dozem ir dar skiriamom is lempos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2013 03 06, 17:28)

man po to, kas mums atsitiko, tokios dozes kaip 5 laseliai atrodo net ne profilaktines, o padidintos  blink.gif as labai atsargiai duociau toki dideli kieki. ir irgi pagalvok, ar neverta pries duodant toki kieki pasidaryti vit.D tyrima. be to, labai ziureciau, ar duoti aliejini ar vandenini. aplamai tom dienom, kuriom eiciau su vaikais i lauka, kai sviecia saule, vit.D is viso neduociau schmoll.gif o kitom dienom max po laseli du schmoll.gif nes visgi galima prisizaisti su tokiom dozem ir dar skiriamom is lempos  schmoll.gif

apziurejo dabar ji. mes 5 lasus tik menesi geriam, sake tai nera ilgai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pamiršau Milai padėkot už triobą 4u.gif

QUOTE(dangutex @ 2013 03 06, 01:31)
Mums gydytoja jau nuo 6 men liepe vartoti zuvu taukus.


Kokius duodat? Šiaip paskaičiau, kad mitas ta žuvų taukų nauda, tai dar galvoju, ar duot, ar ne...

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 06, 10:50)
* pas mus tai kaimyne karts nuo karto "kiauksi" ant savo diedo

** egluzele, man gydyt. irgi neleido statyt vaiko, nes tiksliai nepamenu kaip pavadino dubens kaula, kazkoks guzinis? ( cia turetu but raide z, na zuvis, o ne zebras) gali iskrypti.


* lotuliukas.gif
** mes jos nestatom. Bet prie kilimo gi irgi nepriklijuosim g.gif O gal įmanoma? biggrin.gif Jei stojas pati...

QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 06, 11:46)
gal kas zinot Vilniui gera fotografa? ale kaip cia reiks vyra ikalbeti, jis pas mane toks nemegejas fotkintis  unsure.gif


mes galvojam apie šią:
http://www.ruzelefoto.lt/

Tik laukiam pavasario, nes norim foto gamtoj kur nors...Nors patys tokie nemėgėjai fotkintis...
Mano draugė ją rekomenduoja (p.s. ta kuri pirmo psl foto) ax.gif


QUOTE(Krempudra @ 2013 03 06, 11:56)
* o mums kazkaip 7 menesiu nepaskyre ateiti i TA  g.gif dabar eisim tik 8 menesiu  unsure.gif

** dar turiu klausima - ka savo vaikuciams duodat atsigerti (cia ne apie MP) kalbu ir is kokiu buteliuku/puoduku?

*** beje, siandien dariau eksperimentine kose - ryzius su moliugu.

**** beje, saket, kad nesigauna virtu dribsniu normaliai sublenderiuoti. siaip ir pas mane lieka tokiu grudeliu, gumuleliu, bet del to jokiu problemu drakosoms su ryjimu nekyla unsure.gif


* Mums dabar tik 9mėn reikia. Nebent nerimautumėm dėl svorio. Bet stengsimės nenerimaut.
** Aš tik virinto vandens pasiulau. Iš puodelio minkštu snapeliu.
***O čia kruopų ar daržovių košė? smile.gif Nežinočiau, kuriai kategorijai priskirt biggrin.gif
**** Tikri vyrai, valgo kaip priklauso biggrin.gif Mūsų tai kaip princesės ant žirnio vadinas. Randa didesnį gabaliuką ir spjauna...

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 06, 16:22)
Mes po TA. Mano vaikinas 3,5 menesiuko ugio 69 cm, svoris 7,8 kg. Virsutine riba  smile.gif

Tikras didčkis 4u.gif Mano tiek dabar sveria...

Dar keli klausimai:
- kas davėt mėsytę - iš karto davėt blenderiuotą mėsytę, ar daržoves virtas sultiny?
- kas jau važinėjatės sportinukais/ skėtukais - vežat vaikiukus priekiu nuo savęs? Nepykčiauja? Tikiuos šią savaitę gaut lengvesnę karietą, bet va neramu dėl to vežimo nuo savęs.

dar kažką galvojau klaust, bet o tačiau... galva kaip puodynė...

Pabuvom lauke. Kaip man patinka toks oras thumbup.gif

Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti