Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

labas

Dangutex, labai nesmagi situacija, betgi gerai, kad mazylei viskas tvarkoj. imk 4u.gif

Atsakyti
Labryt,
kol maze miegojo,su arbata ilindau paskaityt.
Dangutex,net susigraudinau paskaicius,kaip suprantu,koks stresas vien vykti i priemima,ir ten visos apziuros,nezinia.. Dziaugiuosi uz jus,kad ok viskas. Negrauzk saves,is tokiu nutikimu tik pasidaryk isvadas ateiciai,mamukai,tu gi tik gero norejai,ir nezinojai,kad taip nutiks.. O del mb..siulyciau pasakyt jam,kad geriau jau tawe palaikytu,o ne smerktu,nes 100proc.,kad koks nors liapsusas nutiks ir jam bunant su vaiku. Kokios tavo reakcijos jis tada noretu??
O mes visaip,tai geriau,tai vel kas nors islenda:-(nerasysiu smulkmenu,bet ech..greiciau sveiktumem ir kad nebutumem ko naujo pasigave:-(
na ka,einu rengt maze,nes viena geradare iejus prabilo,lyg kurciuju palatoj butu,aisku,vaikis ir atsikele doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Dangutex isivaizduoju kaip buvai nejuokais issigandusi, bet teisingai sako kad dar ne vienas vaikas neuzaugo nenukrites, visiems pasitaiko nesigrauzk taip, manasis irgi buvo nukrites nuo lovos nors sedejau salia kaz koks sekundes reikalas buvo doh.gif dabar akiu nenuleidziu.
D'ville sveikit greiciau 4u.gif
O mes irgi apturejome siaubinga savaitgali doh.gif . Sestadieni vaziavome i kaima, pasodinau savo klecka i kedute pravaziavome 10 min ir prasidejo koncertas, pradejo klikti, asaros kaip pupos, bandziau visaip raminti niekas nepadejo klike ir sustojus ir istraukys jau is kedutes, paskui pamaniau kad jam karsta masinoje nurengiau bet ir tas nepadejo vel pradejo klikti tai prastovejome autostradoje 20 min doh.gif . Jau buvau nusprendziusi apsisukti ir vaziuoti atgal namo bet dar pabandziau ji ant ranky laiktydama uzmigdyti, suveike ir pavarges nuluzo. Atgal vaziuojant ta pati istorija buvo kol nepaemiaiu ant ranku. Nezinau daugiau tur but su juo niekr nevaziuosime toli kol nepaaugs, nu ne sedi jis keduteje nors tu ka verysad.gif arba turi ji ant ranku laikyti tada jau man vairuoti nera sansu.
Snekejote cia kas kelinta keliasi tai manasis kiekviena ryta keliasi lygiai 6.00 val buna ir 5.30 bet jau ne veliau schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

pasislepusi su menesiukais tavo gelyte 4u.gif jau 8 et kokia jau didele wub.gif o atrodo ka tik sedejom ant suoliuko pilvus glostydamos wub.gif

dangutex jums uz isgasti 4u.gif tu pati geriausia mama, nesigrausk taip labai 4u.gif
man paciai dabar kazkokia paranoja, kad tik vaikas kur nenukristu, sestadieni ryte vos sugavau ciuoziancia nuo lovos, o atrodo abu mes gulejom lovoj ir ji malesi salia, spejau uz kojos nutvert doh.gif vienintele saugi vieta man dabar yra maitinimo kede ir tai kai vaikas dirzais prisegtas. Rytoj MB isvaziuoja kelioms dienom, tai net bijau pagalvoti, kad visa para man ja vienai reiks gaudyti, nes stojasi visur ir bando atsipalaidavus pasileisti doh.gif tai gerai jai ant uzpakalio slepteli, bet buna visaip doh.gif

Sangrija jums uz kelione 4u.gif mano pupa dazniausiai uzmiega kelionese, daugiau kaip 150 km vienu kartu nevaziavom, planuojam prie juros, va ten bus issukis (tik kad pavasaris neateina unsure.gif )

d"vile tavo mazylei daug sveikatos 4u.gif

Mano valgytoja uzmigo rytine kose bevalgydama ir dabar snaudzia kedej hihihi.gif aisku kai keliasi 6 ryto tai jau kaip ir laikas pamiegoti biggrin.gif

geros dienos 4u.gif , siandien dar saulute sviecia, o kitom dienom vel pugas pranesa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 18 kovo 2013 - 09:20
Pasislepusi su menesiukais tavo princese 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Dangutex, nekaltink tiek saves, visoms mums pasitaikys visko. O del tavo vyro tai negerai jisai daro schmoll.gif palaikytu, o ne kaltintu... Paguosti tave dabar reikia. O ir tau maziaus nervintis, nes ziurek dar ir su pienuku kas atsitiks 4u.gif

As su gerkle skaudancia doh.gif namie sugebejau persalt :h Mazoji terasoje miega, reikia eiti kol ramu susitvarkyti, bet tai tingiu biggrin.gif

Atsakyti
sveikutes 4u.gif

dangutex, kaip jus siandien? isivaizduoju, kiek streso apturejot doh.gif

man tai va du reikia suziureti, kad nenusiverstu. ant lovos jau jokiu palikimu be prieziuros. geriau jau ant grindu. dar dziaugiuosi, kad vis dar sedi vibrokedutese. ir tos pagalbines technikos ne siaip sau juk esu prisipirkusi. dabar irgi i maitinimo kedutes sodinu ir dar i kambari atsivariusi musu nauja sketuka, tai ten irgi kartais pasodinu ir prisegu. reikes jau ir antra sketuka kada ispakuoti.

QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 17, 22:23)
krempudra, o gal zinai kas tyresi kartu kalci su d vitaminu, tai kalcis irgi buvo gerokai virs normos?


zinau, va kaip tik pries tai poste rasiau, kad vienos dvynuku mamos lelius guldo i santariskes po laselinem del itariamos hiperkalcemijos doh.gif

beje, kas dar neturi puoduko, kaip tik proga pasizvalgyti baby cityje 4u.gif


Atsakyti
Kempra, aciu, mums kaip tik reikia pasizvalgyti naujo naktipuodzio ir gal maudyniu kedutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2013 03 18, 13:00)


idomiai cia mane pavadinai lotuliukas.gif bet vis tiek supratau, kad mane nail.gif
Atsakyti
hihihi.gif sorry, vyro kompas, o cia puse raidziu nesispaudzia biggrin.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
pasislepusi, Streamy su menesiukais jusu princeses 4u.gif

d'ville greiciau sveikite 4u.gif

QUOTE(dangutex @ 2013 03 17, 20:56)
Sveikutes,

Nu savaitgalis musu, tai jopapa.....

dangutex uz stresa 4u.gif svarbu, kad viskas mazajai gerai.
Sis savaitgalis, panasu, kad skrydziams skirtas. Sestadieni musu nykstukas taip pat pirma karta nuo lovos nusliuoge verysad.gif , gerai, kad gana lengvai, nes lova auksta ir lovele dar salia stovi. Tik musu atveju, tai tevelis nespejo suziuret. Sako, "tik buvo lovos viduryje, akimirkai nusisukau ir girdziu, kad jau krenta". Mociute koridoriuje stovedama mate, as dziaugiuos, kad nemaciau, tai ne toks stresas buvo. Siaip laimingai nukrito, kazkaip pirma ant delnu, o po to galva bumtelejo. I ligonine nevezem, nes jis po to elgesi kaip iprastai, o sekmadieni ant kaktos ir paraudimo neliko.
O tavo MB tikrai negraziai daro, kad taip stipriai pyksta ant taves. Juk ir jam taip pat gali atsitikti. As ir pradzioje pradejau bumbeti ant MB, bet po to pagalvojau, kad jo vietoje galejau buti ir as, tai apsiraminau.
Bus dar visko...aisku, geriau maziau tokiu nelaimiu.




Atsakyti
Streamy su menesiukais tavo pupa 4u.gif
Atsakyti