Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Labas smile.gif
d'ville kaip jus? 4u.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 13, 23:56)
Kamelija man sake kad reikia keist kai sukaks 6men, bet as pati dar neapkeiciau  g.gif

Aciu 4u.gif Mes ir dar neapverte blush2.gif

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 14, 12:30)
Iš tikrųjų pagal auginimo teorijas tai reikėtų pamiršti žodį ne ir visus su priešdėliu ne, kad dar vaikystėje neužmušinėtume vaiko iniciatyvos ir neužaugintume neryžtingo, savim nepasitikinčio. Tačiau aš tos nuomonės, kad viskam reikia saiko. Esu mačiusi vaikų, kurie nežino, ką reiškia ''negalima'', tai man baisu. O dabar nelabai sąmoningai ir maniškis reaguoja į tą NE, bet reaguoja. Tik kaži ar ilgai.

Pritariu del saiko drinks_cheers.gif Nes as taip pat turiu keleta pvz ir visada galvojau, kad nenoreciau, jog mano vaikas taip elgtusi. Tik siuo metu matau, kad tiems norams ispildyti, reikia ideti daug darbo. Gerai, kad MB tos pacios nuomones, tai neteks vienai aukleti.

Su puikiais vit D atsakymais 4u.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 14, 14:56)
Kamelija, atsimenu klausei del avento gertuves, tai maniske nebega, gal tavo negerai uzsukta ar per snapeli bega tavo apvertus  g.gif ?

Pirmiausia su puikia TA 4u.gif
O su gertuve jau susitvarkiau. As buvau ta gumele is vidaus nuemus fool.gif blush2.gif, nes nesupratau, kad vaikutis is tos gertuveles traukt turi. Galvojau, kad begt turi, o kai ta dalykeli nuemiau, tai jam per smarkiai ir bego. Dabar viskas gerai, jau geriam biggrin.gif

Meiles vaisiau dziugu, kad procedura lengvai praejo smile.gif

Mergaites, paskaiciau jusu dienortvarkes ir iskilo klausimas. Jusu vaikuciai diena patys taip retai MP praso ar jus tik pacios tiek duodat? Nes maniskis, tai geriau gal dvigubai daugiau, bet uz tai nakti reciau. Gal negerai darau, kad diena tiek daug MP duodu? g.gif Mes valgom tris koses, o gerti kazka kita nei MP, pradejom visai neseniai. Anksciau niekaip neisiuliau, nors ir dabar nedaug isgeria.

Grazaus rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 14 kovo 2013 - 23:05
Labas vakaras 4u.gif
Kristinuke su geru atsakymu del vit.D 4u.gif thumbup.gif
Man vis skambina brokeriai del draudimu, bet as kol kas susilaikau, net nezinau ar reikia to, ar verta g.gif
Angeliukkkeee su gera TA jus 4u.gif Tikra manekene auga smile.gif
Kaip jums gerai kad turit rezima ir as taip noriu, bet mums vis taip neiseina, nes prabundam ivairiai dabar nuo 6:30-8 val, ir priklauso kiek kartu pavalgo nakti. Ryte vis bandau duot kruopiene, bet max suvalgo 20 gr, siandien aplamai tik 12 gr suvalge doh.gif , tada praso misinuko ir pabandik neduot, tai kaimynus ant koju pakels doh.gif
Kaip jus sugebejot taip ivest toki rezima?

D'ville mes laikom kumstukus uz jus, kad greiciau pasveiktumet ir griztumet namo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Meiles vaisiau su praejusia procedura jus 4u.gif

Ar matet mamytes, kad dabar maximoj akcija zaislams 40 proc. smile.gif . As si karta vaziavau pirkt zaislu i maxima baze, nes praeita kart kai buvau akropolyje, tai ten siaubas doh.gif , zmones viska ciumpa, puse prekiu jau nebuna, visi stumdosi, o cia zmoniu beveik nebuvo, prekes graziai sudetos, gali issirinkt neskubedama thumbup.gif Tai keleta zaislu isigijom, o tai viska ka turejom jau vaikui baisiai atsibodo.
Kaip greitai auga tie musu vaikuciai. Mes tik pradejom truputi stovet prilaikomui, o siandien jau pradejom eit kai laikau uz pazastu, buna net begom bega smile.gif , taip juokingai atrodo. Nenoriu ilgai laikyt ant koju, bet kai pasodinu, tai pradeda verkt arba issirecia taip, kad turiu pakelt ji smile.gif . Sedet tai dar pats neprilaikomas nenori.

Labanakt visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 14 kovo 2013 - 23:33
sveikos

QUOTE(Kamelija2 @ 2013 03 14, 23:01)
Mergaites, paskaiciau jusu dienortvarkes ir iskilo klausimas. Jusu vaikuciai diena patys taip retai MP praso ar jus tik pacios tiek duodat? Nes maniskis, tai geriau gal dvigubai daugiau, bet uz tai nakti reciau. Gal negerai darau, kad diena tiek daug MP duodu?  g.gif Mes valgom tris koses, o gerti kazka kita nei MP, pradejom visai neseniai. Anksciau niekaip neisiuliau, nors ir dabar nedaug isgeria.


na mano diena nepraso g.gif kol kas lyg ir uztenka kaip yra dabar. o nakti as tik dziaugciausi, jei nereiketu duoti rolleyes.gif tiesiog jie nakti pas mane daug pypsi, budinejasi, virkcioja, ir man pats lengviausiais budas juos nuraminti - duoti papuli blush2.gif na, aisku, pirma bandau soske, jei ta nepadeda, tada jau tik papulis tongue.gif kazkada bandziau tik viena karta nakti maitinti ir drakosas, kai jie pradeda blaskytis, raminti ir supti. tai ir supdavau taip valandom, kaip koks zombis buvau. o dabar bent daugiau pamiegu, nes gave papuli jie daznai neissibudina iki galo, pacepsi, patraukia kelis kartus ir miega toliau blush2.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 14, 23:26)
Kaip jums gerai kad turit rezima ir as taip noriu, bet mums vis taip neiseina, nes prabundam ivairiai dabar nuo 6:30-8 val, ir priklauso kiek kartu pavalgo nakti. Ryte vis bandau duot kruopiene, bet max suvalgo 20 gr, siandien aplamai tik 12 gr suvalge  doh.gif , tada praso misinuko ir pabandik neduot, tai kaimynus ant koju pakels  doh.gif
Kaip jus sugebejot taip ivest toki rezima?


kazkaip naturaliai susidelioja tas rezimas. paprastai stengiames guldyti tuo paciu metu, tada ir is ryto panasiai atsikelia, po to zinai, kiek mazdaug laiko budrauja, kiek miega, automatiskai susidelioji, kada cia geriau maitinti. aisku, nera taip kad jau tiksliai tiksliai lygiai ta valanda darom viena ar kita. na bet apytiksliai. siaip, augant vaikams ir keiciantis ju poreikiams, tas rezimas koreguojasi.
Atsakyti
Labas rytelis wink.gif

Dekui visoms uz komplimentus mano mazajai manekenei smile.gif
Meiles vaisiau, kaip gerai, kad jau viskas praejo ir viskas susitvarke. Beje, gal jau nutraukei maitinima jei jau sakai vyno taure megaujiesi ? wink.gif

Del mazyles kelimosi rytais, tai maniske kaip ir krempudros keliasi mazdaug 8.30-10val, yra buve kelis kartus kad ir 10.30val atsikele, bet jau as pirma prabudau su nuostaba-kur mano ciulbuonele rytine dingo smile.gif Bet jei keltusi 6.30val tai ojeja doh.gif

PAs mus irgi ritmas panasus i krempudros:
8.30-9.30val MP,
10-11val rytine kose aviziniu su tyrele pagardinta
12-13val MP ir miegas
15val darzoviene su mesyte arba be
17-18val tyrele arba MP ir miegas
20-21val-kose su tyrele
22.30-23val-MP ir miegas
Nakti MP reikalauja tik 1karta ir tai ne visada, paprasciausiia pradeda muistytis tai duodu papuli tada ji traukdama ir uzmiega toliau ax.gif

Merginos, o as turiu klausima kas sulauke jau mmm-sakykit-ar jums kai prasidejo tai ir ciklas normalus buvo, nes as praeita men normaliai sirgau, si ziuriu nera, pilva maudzia stiprokai, kaip ir tureciau sulaukt jau, ale dar nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 15, 13:44)
Labas rytelis wink.gif

Merginos, o as turiu klausima kas sulauke jau mmm-sakykit-ar jums kai prasidejo tai ir ciklas normalus buvo, nes as praeita men normaliai sirgau, si ziuriu nera, pilva maudzia stiprokai, kaip ir tureciau sulaukt jau, ale dar nera g.gif


Sveikos smile.gif
Angeliukkkeee, as jau sulaukiau mmm, 4 kartas turi but, irgi laukiu, veluoja. Pirmas buvo tvarkingas ciklas, antras taip pat, o vat 3 ir 4 kazkaip veluoja, uzsitesia ilgiau negu reikia, matyt dar reikia laiko kad viskas sustotu i vietas.

Na ir orelis siandien, brrrrr, salta. Ir kaip paziurejau prognoze, tai visas kovas dar saltas bus blink.gif verysad.gif
Kaip D'ville su mergaite laikosi gal kas zino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 15 kovo 2013 - 13:17
Sveikos smile.gif
Kalbat apie dienotvarkę... tai maniškis anksčiau išmiegodavo iki 10, paskui iki 9 val. Aną savaitę kėlėsi 8-7,30 val, o šiandien jau ir 7 val. Vakar ir užvakar daviau dar neišsibudinusiam apie 7 val. mišinio,kad ilgiau pamiegotų, bet abu rytus dar sėdėdamas ant puodo šiek tiek atpylė, tai šiandien nusprendžiau nebemaitinti miegančio, tegul keliasi, kad skrandis piktinasi. Tik bijau, kad dar labiau neankstėtų tie kėlimaisi. Nors skaičiau, kad jei 9 mėn. kūdikis pradeda anksti keltis (vadinasi, normalu taip), reikėtų neleisti tiek miegoti dieną. Arba net vieną miegą praleisti. Bet dienos miegas man brangesnis nei rytinis, nes pati pailsiu nuo nuolatinio jo sekimo ir dar šį tą nuveikiu.
Atsakyti
Sveikutes,

D'ville, vajetau kiek bedeliu Jus uzklupo. Laikykis, brangioji ir mazylei sveikatytes 4u.gif . Baigsis tas juodas periodas, tikek wub.gif

angeliukkkeee, su gera TA Jus. Tikra manekene auga pas Tave.
Skareles mano drauge jau uzsake, todel kai atsius, paziuresiu gal bus like ir Tavo pageidaujamu.

Musu dienotvarke:
Prabundame 10.30-11.00 keiciam pampi ir MP
12.00-13.00 obuoliukas
13.00-15.00 buna ir iki 16.00 pietu miegelis
15.00-16.00 darzoviene su mesa
17.00-18.30 MP
19.00-20.30 miegelis
21.00 grudine kose ir MP. Kol kas kose darau su MP, todel po jos dar atsigeriame MP
23.30 MP ir miegelis
Nakti iki pat ryto be skaiciaus MP

Man tenka MP nusitraukti, kai mazoji pietu miegelio miega. Po to pienuka panaudoju grudinei kosei. O va kada reikes antra kose ivesti nezinau. Kol gerai svorio priaugineja, matyt, per daug neskubesiu ir taip rubulka panele pas mane palyginus su kitomis manekenemis. Po to kavalieriai i mus neziures biggrin.gif

As mmm dar nesulaukiau. Ar yra kuri nors dar nesulaukusi?

Meiles vaisiau, dziugu, kad sekmingai praejo proceduros.

Kristinuke, saunu, kad vit D atsakymas yra geras. Musu 47, 86 ng/mol buvo, bet mes pries tikrinima vartojome vitamina. Jei butume laikesi nurodymu, turbut tap pat butu buve prie mazesnes ribos.

Gyte, ar kedute Babycenter pirkote su nuolaida? Musu MB taip pat Toby nusiziurejo, belieka tik nuvaziuoti mazaja keduteje "pamatuoti"

Demetraola, mes apdraudem mazaja, bet viskuo rupinosi MB, tai as tiksliai pasakyti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 15, 12:44)
Meiles vaisiau, kaip gerai, kad jau viskas praejo ir viskas susitvarke. Beje, gal jau nutraukei maitinima jei jau sakai vyno taure megaujiesi ? wink.gif

Zinokit man gal 5 akuseres bei zindymo konsultantes sake galiu gert ir vyno, ir sampano, jei tai padeda atsipalaiduoti. Aisku nedaug, gal 100gr isgeriu, bet kai as tiek problemu turejau del maitinimo, tai kitaip isdurnejus buciau. Mano ir pacios giliu isitikinimu vynas yra geris ir siek tiek atskiesto jo per pieneli tikrai nieko blogo smile.gif
Oj mergaites, mano bernas irgi pradejo keltis 6:30 doh.gif Nezinau, kiek as taip temsiu...Diena miegam 3-4 kartus, bet tai kad jis luzta kas 2-2,5val., tai negaliu jam neleist miegot. Vis dar tikiuos, kad cia laikini bajeriai.
Be galo idomu skaityt, kaip jus atjunkinat..laukia sitas reikalas ir musu.
Geros nakteles 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif kaip tylu cia pas mumis unsure.gif nors lauke ir salta, ka darot visos? vaikus ganot? biggrin.gif

pas mus dabar stovejimo etapas, stoja visur kur tik imanoma ir neimanoma, stoja diena, stoja ir nakti doh.gif sianakt stojosi lovytej nuo 3 iki 5, isimeciau pas save i lova, bet ir cia randa kur isikibti kad atsistoti doh.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 14, 23:26)
Kaip jus sugebejot taip ivest toki rezima?



tas rezimas kazkaip savaime susidelioja, pagal vaiko maisto ir miego poreikius, aisku kartais ypac jei kur vaziuojam, visas rezimas sugriuva doh.gif nors pietus stengiuosi kad ir kur bebuciau duoti panasiu metu.
QUOTE(angeliukkkeee @ 2013 03 15, 12:44)
Merginos, o as turiu klausima kas sulauke jau mmm-sakykit-ar jums kai prasidejo tai ir ciklas normalus buvo, nes as praeita men normaliai sirgau, si ziuriu nera, pilva maudzia stiprokai, kaip ir tureciau sulaukt jau, ale dar nera g.gif


as jau 3 mm turejau, anksciau ciklas buvo kaip laikrodis 28 dienos, dabar uzveluoja 2-3 dienas

QUOTE(dangutex @ 2013 03 15, 16:20)
Gyte, ar kedute Babycenter pirkote su nuolaida? Musu MB taip pat Toby nusiziurejo, belieka tik nuvaziuoti mazaja keduteje "pamatuoti"




taip buten ten ir pirkom, buvom babycity, ten issimatavom visas, nes didesnis pasirinkimas, tada nulekem i babycenter ir nusipirkom thumbup.gif
Atsakyti
sveikos

as tai biski susinervinusi. kitus dvynukus, kuriems irgi nustate vitaminoze, guldo i santariskes po laselinem, nes pakartojus tyrima pasirode, kad nei vit.D nemazeja, nei kalcio, todel itaria hiperkalcemija, nors echo buvo gera. zodziu doh.gif o as jau kaip ir aprimusi buvau po echo, dabar butinai reikes pakartoti tyrima + pasidaryti Ca tyrima unsure.gif nes pas mus dar daugiau buvo vit.D nei pas juos unsure.gif

merginos, jums nugaru neskauda? man labai skauda viena mente, tiesiog degina. nezinau kas cia tokio g.gif

d'ville, kaip jus tena?

dangutex, tavo mergyte is peledziuku unsure.gif ar cia jus specialiai jai taip velai gudot, kad veliau atsikeltu?

mes jau ragavom zuikio kose essen.gif bernai vel susveite, tik paruko. siandien nupirkau avizinius dribsnius su linu semenimis. suintrigavo mane tie semenys, reikes skanauti:
user posted image

maciau yra ir sios firmos 4 grudu dribsniai su semenimis.

dar nupirkau siandien drakosoms kramtuku. kazkokius turejom. bet situos labai isgyre dvynuku mamytes. reikes bandyti, nes laaaabai jau jiems ten niezti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 17 kovo 2013 - 13:31
Sveikutes,

Nu savaitgalis musu, tai jopapa.....

Vakar labai fainai atsventeme drauges mergytes 11 menesiadieni retro tema. Nuotraukos nerealios isejo ir taip linksmai pasibuvome. Mazoji labai gera buvo, rami. Super thumbup.gif

Na, o siandien mama vel dukriuko nesuziurejo ir man prie akiu mazoji nusirito nuo lovos. Tai ka tik grizome is ligonines.
Jetaus, panos, akiu nenuleiskite nuo savu brangenybiu. Musu panele gulejo ant lovos miegamajame, o as prie jos persirenginejau (buvom ka tik is lauko grize). Viena akimirka ji zaide su savo kelniu dirzeliais, o tik nusukau akis, atsisuku, o vaikas persivertusi ir jau zemyn krenta. Lova pas mus gana auksta ir salia spinta. Siaubas kojas rankas pakirto, sirdis atrode issoks. Jausmas siaubingas nety zodziais neaprasomas.
MB buvo i parduotuve isvaziaves, kai tik grizo, is karto isvaziavome i Santariskes. Prisiverke vargsiuke kai nuotraukas pilvuko ir galvytes dare, o po to dar 2 val stebejimo palatoje laike. Pfu pfu pfu viskas gerai, dar liepe 2 dienas pastebeti ar nevems.
As jau zinokit pradedu savimi nepasitiketi. Jau antra karta esu kalta nesudariusi saugios aplinkos dukrytei, o isivaizduokit kaip MB i mane ziuri, nenori net kalbeti. Rasau Jums, o asaros rieda. Matyt, stresas iseidineja.

Atsakyti
sveikutes wink.gif

neturiu daug laikelio, tai tik trumpam prieinu wink.gif

dangutex, saulele, isivaizduoju kaip jautiesi, nes pati viena karta nedaziurejau ir buvo nukritusi nuo lovos verysad.gif , visa diena negera buvo, bet kaip mama mane paguode, kad tikrai gyvenime dar ir pati kris ne karta ir visko bus, todel geriau saves negrauzti, tegul tai buna pamoka ateiciai kad nepalikti mirksiukas.gif svarbu kad viskas mazytei gerai ir kita karta juk busi atsargesne,cia paprasciausiai is tos labai dideles meiles ir rupescio kartais neivertini situacijos iki galo, uztai reikia pasistengti islikti ramesnei, nes is streso ir to didelio noro kad nieko neatsitiktu kartais kazko nedadarai iki galo wink.gif

krempudra, o gal zinai kas tyresi kartu kalci su d vitaminu, tai kalcis irgi buvo gerokai virs normos? g.gif

Visoms linkejimai, lekiu tvarkytis mirksiukas.gif
Atsakyti