Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

QUOTE(Krempudra @ 2013 03 14, 14:16)

kristinuke, mes abu drakosiukus apdraude kazkokiu kaupiamuoju gyvybes draudimu. bet pas mus mb sitais dalykais rupinasi, todel negaliu labai pakomentuoti. tik zinau, kad nuo 1 metu amziaus dasides dar draudimas nuo nelaimingu atsitikimu ar kazkaip ten. beje, jus antri is mano pazistamu, kurie daresi vit.D tyrimus ir kuriems parode norma  mirksiukas.gif dviem buvo trukumas, o kitiems - virs normos ribos arba perdozavimas  doh.gif

Iki metų, man rodos, nė nedraudžia rizikai. Įdomu dėl to, kad labai siūlo kaupiamąjį, tai įdomu, kaip kur geriausiai būtų.
O dėl vit. d. dabar visai galvos nesuksiu, nors per daug ir nesukau.Tiesiog aiškiai žinosiu, kad mano intuicija didinti, kol padukai prakaitavo, neapvylė, o gydytoja irgi neklydo nustatydama apčiuopiant galvą.
Atsakyti
Sveikos,
as asmeniskai nedrausciau kaupiamuoju, nes realiai nieko nesusikaups. Labai daug suvalgo visi mokesciai. Tai kas rodoma pas juos skaiciuoklese, to tikrai nebus galutiniame variante schmoll.gif Draudima rinkciausi paprasta, kur mokamos imokos kasmet. Taip, tie pinigai nesikaupia, jie dingsta, bet as skaitau, kad draudimas turi buti su tikslu -apsaugos pacios ivairiausios, o kaupti reikia ne per draudima. 4u.gif
Iki metu apsaugu visai nera. Jos tik nuo metu ivedamos draudimo bendrovese. Pirmi metai kaupiamajame tik kaupimui.
Nesupyksit gal, kas turit tokius draudimus, bet as pasakysiu, man sis visu bendroviu produktas yra visiska nesamone, nes gaunasi totalus minusas, apgauna tik zmones, ypac kai buria, kad ant vaiku daugiausia susikaupia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 14 kovo 2013 - 13:14
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 14, 15:12)
man sis visu bendroviu produktas yra visiska nesamone, nes gaunasi totalus minusas, apgauna tik zmones, ypac kai buria, kad ant vaiku daugiausia susikaupia  doh.gif

Aš pati buvau apsidraudusi, kai dar krizių visokių nė kvapo nebuvo, o pinigų tikrai netrūko... Ir nutraukiau po kelerių metų... dabar visai nenoriu panašių įsipareigojimų, kad ir vaikui. Vyras dar svarstymuose... lens.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

D'ville - sveikit 4u.gif

Mano mažei tempa nebekilo. Liko tik zyzimas. Tai tiek tos bėdos ax.gif

Dėl draudimo - mes mažąją apdraudėm. Ir patys apsidraudę. Mums tai vienas iš taupymo būdų, nes kaip ten bebūtų vis tiek kažką atgausim. Gal ir ne į pliusą. Mano, pvz., draudimo suma lygi paskolos sumai - kad neduok Die kas, nepalikčiau saviškiams šito įsipareigojimo... Vyras sportuojantis, visokių traumų tikimybė yra, tad jei kas, būtų iš ko vaistų pirkt biggrin.gif O mažąją apdraudėm kaupiamuoju gyvybės draudimu plius nuo nelaimingų atsitikimų. Ten kur mes draudėm šitas papildomas draudimas įeina, tik yra limitas draudimo sumai. Kai bus metukai, bus galima didint. Kaip bebūtų, tikiuos, kad neteks "džiaugtis" draudimo išmokom.

Dėl trečios košės - mes dar antros normaliai neįsivedam. Nesudėlioju grafiko niekaip. O šiandien ir daržovienės pietums neįsiūliau. Gal dantys kalti..

Krempudra - o kiek tu dar dieną MP duodi?

Ir šiaip - koks jūsų visų mažųjų grafikas?

Einu padirbt, kol pupa leidžia. Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos wink.gif

Nelabai ka perskaiciau, nes paskutiniu metu visokiu papildomu darbu atsirado, tai visiskai neturiu laiko prisesti normaliai su jumis pabendrauti wink.gif, bet jau greit atsilaisvinsiu.

Musu naujienos tokios, kad buvom sia sav pas gyd , gavom 2 skiepus , pasisverem, pasimatavom, tai 7700gr sveriam ir 71,5cm ugio, per 2sav +300gr ir 0.5cm thumbup.gif

Kamelija, atsimenu klausei del avento gertuves, tai maniske nebega, gal tavo negerai uzsukta ar per snapeli bega tavo apvertus g.gif ?

Visus mazyliukus su menesiukais kam suejo mirksiukas.gif

D'ville, o tu mieloji, laikykis, eina sau, biskuti uzmeciau aki apie tavo bedas, tai net asarele bego skaitant, eina sau kaip gaila mazosios schmoll.gif

DAngutex, apie tas skareles visai primirsau, tai jei nespejau jau tai nieko tokio, o jei dar spejau tai man patiko 7;16;18;22 mirksiukas.gif

Vsio lekiu, nes mazoji verkiu, parasysiu kai atsilaisvinsiu wink.gif Laikykites
Atsakyti
angeliuke, taviske tikra manekene wub.gif

egluzele
, nakti jau neparasysiu, kiek kartu mes valgom MP, bet diena pas mus mazdaug taip:
7 val - MP
10 val - kruopiene+biski kompotuko ir po pusvalandio/valandos MP (bet jau uztenka keliu gurksniu MP)
13-14 val - vaisiai ar tyrele
15 val - MP
18 val - darzoviene (su mesyte arba be)+kompotukas
21 val - MP

siaip kaip ir darzoviene galeciau perkelti i pietu meta, o vietoj jos padaryti dar viena kruopiene, bet tada iseitu, kad diena nevalgo MP unsure.gif o mano papuliai per ta laika nusprogtu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 14 kovo 2013 - 14:05
Parasysiu ir as savo grafika biggrin.gif

6-7 keliasi MP
9 - Kruopiene
12 - MP
15 - Darzoviene (mesos mergina atsisake)
18 - Bananas obuolys arba MP
20 Kruopiene
21-22- MP ir miegutis
O tada daug dag kartu MP nakty biggrin.gif

Egluzeleee, Nedraudziam, ir manau nedrausim. Ar cia ne tu klausei biggrin.gif Na vienu zodziu, kas klause tai atsakymas NE biggrin.gif

Atsakyti
Laba 4u.gif

laika kazkas vagia tongue.gif bandau radus laisva minute megsti, kol mazoji dar nepasiekia mano siulu ax.gif

siandien nupirkom auto kedute maxi tobi, vyrui tai pasirode rimciausiai tvirtinama auto kede. Mazoji issimatavo beveik visu firmu parduotuvej, buvo padruotuves zvaigzde hihihi.gif net prase palikti kaip modeli ja hihihi.gif

Musu dienotvarke beje panasi i Streamy:

6-7 MP
9 val grudu kose
11 misinukas
13 darzoves su mesa
15 val vaisiai
18 MP
19-20 grudu kose
21-22 misinukas
nakti MP arba misinys, cia kaip kada jei matau kad nerami gauna misinio


Mes nedraude vaiko, nei patys nesidraude.

angeliukeee su gera TA tavo manekene 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gyte*: 14 kovo 2013 - 16:47
ziuriu visos 9 val kruopiene valgo... unsure.gif mes tokiu laiku tik is lovos ropsciames blush2.gif kol pati susiruosiu, kol drakosiukus isruosiu, vos 10 valandai isvedu ir tai kartais i 10.30 nusikelia blush2.gif
Atsakyti
Krempudra, tai gal taviskiai velai ir keliasi? Nes manoji jau gyva 6,30-7 ryto, tai jau iki 9 vos vos islaukia. Nes as mielu noru dar lovoje prasivoliociau, o ne taip anskti kelciausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2013 03 14, 18:15)
Krempudra, tai gal taviskiai velai ir keliasi? Nes manoji jau gyva 6,30-7 ryto, tai jau iki 9 vos vos islaukia. Nes as mielu noru dar lovoje prasivoliociau, o ne taip anskti kelciausi biggrin.gif


nusisauciau, jei jie tokiu metu keltusi mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif na buna, kad kartais 8 val sukyla, bet dazniausiai kokia 8.45, kartais, retokai ir iki 9.30 datraukia rolleyes.gif siaip ryte pradeda nelabai ramiai miegoti ir daznai buna, kad man iki tiek kaip jie jau nepavyksta pamiegoti. ir kai atsibunda vienas ir jau matau, kad nebeuzmigs, zadinu ir kita, kad butu vienodas rezimas rolleyes.gif
Atsakyti
Daugiausia apkabinimu siunciam D'villei :4u: 4u.gif 4u.gif Viskas bus gerai, tik dabar reikia kazkaip istverti 4u.gif
Angeliuke, kaip saunu, kad taip gerai augat 4u.gif
As irgi uzsisakiau tu skareliu, tai labai laukiu smile.gif Dangutex, as dar galvoju i Mothercare nuvaziuot, ten turiu ceki, o iki 6men dar priklauso 20proc. nuolaida vienam apsipirkimui, tai gal visai nebrangiai ten su ta auto kedute prasisukciau g.gif
O mes su suneliu jau po akytes plovimo ir zondavimo proceduros. Savaite laiko baisiai nervavaus, bet tikrai taip baisu nebuvo. Vakar nuvykom i ligonine, tai vaikiuka paeme is manes ir po 5min grazino. Aisku buvo nusiverkes, bet atnese jau nebeasarojanti, tai prie papuko visai nusiraminom. Siandien buvo pakartojimas, tai mano ir daktares nuostabai jis nei kiek neverke! Buvo puiki gydytoja ir sesele, tai jos ji nusnekino ir tik suvystant ir laikant galvele sake paniurzgejo, bet nebeverke, tai man jau visai svente. Svarbiausia ir akyte susitvarke Su kitu vaiku tai zinosiu, kad jei iki 3 men neatsidaro latakelis, tai galima is karto vezti sitai procedurai, nes kuo mazesniam leliui tai atlieka, tuo jam geriau, maziau dar supranta kas vyksta. Zodziu as po baisiu nervu einu dabar i karsta vonia su aromatinem zvakem ir vyno taure Ir mergaites, jei kam teks tokia procedura, nebebijokit, sakykit man, viska smulkiai nupasakosiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilės vaisius: 14 kovo 2013 - 19:14