Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų Mamų Buveinė (III tema)

Krempudra kiaules ispjova duodama vaikams, o jautenos liezuvyje tikrai yra daug gelezies, mums irgi sake jau valgyt liezuvi, bed dar neragavom smile.gif Ar drakosoms patiko liezuvis?
Faustina mes turim kokosini-grikini ciuzini, tai vaikas gerai miega ant jo:)
Atsakyti
Sveikutes,

Aciu, kad teiraujates. Tikiuosi tas vemimas buvo tik vienkartinis. Daugiau nepasikartojo ir panele linksmute kaip visada. Aisku, suvalgeme siandien koses ir dabar laukiu ar nepasikartos. Vakar daugiau nieko ir nedaviau tik MP.
Bandziau galvoti kokios priezastys galejo buti ir gydytojai siandien skambinau, tai jei nepasikartos galejo buti:
kalti dantys
persivalge
Daviau vakar moliuga, brokoli ir kalakutiena. Kadangi kalakutiena sprangoka valgio metu daviau atsigerti, gal per daug vandenuko uzgere, o gal kuri darzove buvo bloga.
internete netgi perskaiciau tokia priezasti, vaikas prisiziurejo greitai judanciu vaizdu pvz. per TV. O vakar kaip tik puskes berniukas rode musu panelei ismaniajame telefone zaidimus, o ten kaip tik arti akiu ir greitai besikeiciantys vaizdai.
Gal pavalgius as ja per daug paminkiau, keitem pampi su kaksiu, po to perrenginejau sveciams ateinant.
Nu v.z priezasciu gali buti visokiu, o kaip zinoti kuri, nes nesinori, kad daugiau kartotusi.

Krempudra, D'ville, Demetraola, Jusu vaikucius su menesiukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

D'ville, Jums sveikatytes 4u.gif . Siaubas kazkoks, kad ligos neapleidzia Jusu

Kristinuke, spanguoliu sultis ir brukniu arbata Tau dabar geriausia butu. Man dar labai padeda CareLady tabletes. Sveik 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Streamy @ 2013 03 12, 08:04)
Egluteeee, pirkau Markso Frajaus visa serija knygu vaikinui savo. Tada pirkau"Rebekos istorija" autores Sally Beauman. Pirkau mazajai knygele, "Boruzele septintaske" jeigu gerai pamenu pavadinima dabar. Kitu nepamenu, reikia eiti ieskoti biggrin.gif ar pikau tavo vaikas zyrnalus po 1lt ir kelias kulinarines knygas ax.gif


Veiklos visai šeimynai biggrin.gif Faina 4u.gif

QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 12, 10:56)
jau nuleidau rankas ir leidau jai tasyt ir griausti mano uzuolaidas  doh.gif buvau sukelusi ant palanges, bet jau isigudrino nusiimti, tai vakar visa diena jas kilnojau, o ji nusiiminejo  doh.gif ai siandien dzin, sakau tegu taso, issiskalbsiu, kai praeis jai tas azartas uzuolaidoms  rolleyes.gif


maniškei po poros dienų atsibodo biggrin.gif Dabar karts nuo karto pakliudo, bet taip lyg tarp kitko...

QUOTE(kristinuke @ 2013 03 12, 14:32)
Pasigavau pūslės uždegimą, tai gyvenimas toks šiaip sau schmoll.gif Mano vaikinas


Sveikatos 4u.gif

QUOTE(Krempudra @ 2013 03 12, 16:05)
*beje, jus saviskiams kiaules duodat valgyt?
**kaip jus siandien? mano didziajam taip kelias dienas temeratura laikesi, bet kaip pakilo, taip paskui ir nukrito g.gif
ar daugiau nepasikartojo?
***o as perskaiciau  liezuvis.gif man irgi butu pikta schmoll.gif siaip as is karto visiems sakau, kad nesiartinkit prie vaiku is karto, kad jie turi apsiprasti. o del tipo nesirgimu ir zmoniu nesupratingumo, ka jau cia ir bepridursi... tikiuosi po to nesusirgot?


* dar ne. Kol kas tik stirnieną, bet maniškė dar nė savaitės mėsos nevalgo.
Vakar labai gražiai savo pietus sušveitė, nors ir tempos turėdama. Šiandien jau sunkiai įsiūliau... Arba tėčiui geriau sekas maitint, arba derinį vakar buvau pataikius...
** Šįryt dar turėjoapie 37.5, dieną lyg nieko. Bet jai link nakties užkildavo pastarąsias 2 dienas. Ir per naktį davėsi. Tikiuos šiandien nebekils... Pavyko šiandien pažiūrėt, berods visi 3 viršuj lenda. Tai turiu namie mykiantį rankinuką biggrin.gif
*** drinks_cheers.gif Nors kai kuriems (pvz MB tėvams) tai sakyk nesakęs, kad duokit vaikui apsiprast... doh.gif

Patiko Streamy parašas apie pavasarį biggrin.gif Bet tikiuos, kad tie plaukai greit išdžius ir makiažas daug laiko neatims mirksiukas.gif

Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

nepamirsau, Krempudra, kad kiti gali paskaityt, nors ir istryniau....
tiesiog, viduj kunkuliavo labai.... siandien kiek ramiau, bet....

parasysiu trumpai. uzvakar atsidurem pas mb tevus. nespejom i troba izengt, kaip uosvis rankas tiesia, vaika man is ranku griebia.
labai slykstus jausmas buvo, kai vaikas kalbinamas sukasi (juk nesupranta, kad cia jos senelis), nenori eit, o senelis jega ima is manes vaika. nesiojo, buciavo.
na, sakysit, kokios cia bedos? cia mano asmenine tragedija, kad nenoriu, niekam duot savo vaiko.
bet dar beda ta, kad vaikui neleidzia nei apsiprast dorai izengus i nauja vieta, nei pamiegojus issibudinti. ir vis tempia, tempia....
o baisiausia tai, kai vakare atejo "kvepiantis" vaistais, mb tevo klausia kas cia per kvapas, tas lyg tarp kitko: ai, va visa burna, liezuvis isopejes, skalavau"
taigi... o mano vaika buciavo.
kita diena maciau, kad uosvis pyko ant manes, kam neduodu anukes jam i rankas, vel jega plese man is ranku.
o as pykau ant jo, kam tam elgiasi, nors ir buvo prasomas leist vaikui apsiprast.

tadien kai sveciavomes Gele miegojo tik pusvalandi. nakciai pavyko uzmigdyt tik po 23 val., visa nakti blaskes, sokinejo. tai as irgi be miego buvau. vakar vaikas kelionej miegojo, grizus namo valanda pabuvo, vel miegojo, koki pusvalandi, po valandos jau kritom abi porai valandu. ji vis tikrinas ar as salia.... paskui numaudem, tai nuo puses astuoniu vakaro iki sio ryto astuoniu ismiegojo. kiek paciulbejo vyrui, ir vel miegojom iki puses vienuolikos, tada gulemes apie dvylika, gal kiek po, paskui antra val., paskui apie puse keturiu, va ir dabar ka tik uzmigdziau.
kosiu, tyreliu nevalgo, tik mp. pabuna gal 10-15mi. ir jau pavargusi.

tai jokiu kelioniu pas mb tevus nenoriu. kazkaip man paciai labai sunku susitaikyt su tuo vaiku tasymu, o ir be galo pykstu, kad kai klausi ar sveiki, sako, kad sveiki.

vyrui nieko nesakiau, manau, suprato, kad pykstu. kita vertus, jam gi jo tevai, jis laimingas, kad tevai gali pasidziaugti.

aisku, viskas kitais zodziais, bet esme ta pati. ir gal paranojiskai skamba, bet kai ji tokia irzli, net buna valgydama mp dejuoja, zirzia, tai vis galvoju, kad tik nebutu uzkretes...
gi ten vidinis herpis.
tai va, del to ir labiausiai pykstu. nors gal cia nuovargis,nepratus, kad ja kas tiek tasytu, o gal dantukai, apacioje du jau ilgesni. o virsutiniai kaip dingo,taip dingo. nesuprantu, ka ten mes matem ir jautem lotuliukas.gif

visoms sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Matau, mums visoms "linksmas" laikotarpis prasidejo, kam danciai ramybes neduoda, kam ropliukai namuose tvarka daro. Ot, turim ka veikti.......

Egluzeeele, tavo panele ne tik spartuole-judruole, bet ir dancius pirmaudama auginasi 4u.gif . Oho, tris is karto. Bet matyt geriau, kai keli is karto.

Faustina, mes kokosini-grikini turime, bet mazoji miega su mumis. O dar alergologe sake, kad mums netinka sis ciuzinys, tai ziuresiu ka reiks daryti, kai jau pratinsimes prie lovytes.

Streamy, fainu knygu uzsipirkau. Skaiciau Rebeka, patiko.

Gyte, o Tau mazoji netempia uzuolaidu zemyn. Man tai baisu, kad nenusitemptu su karnizu.
Rasei, kad Tavo mazoji vis dar atpylineja. O ji atpylineja pienuka, ar kosytes ir ar daug. Nezinau, kaip savosios vakariksti pavadinti, buvo lyg vemimas, trys dideles sliaukos, bet vemalu kvapo nebuvo. Tai gal atpylimas, bet po valgio jau buvo praeje 2-2,5 val ir vadinasi skrandukas visiskai nieko nesuvirskino g.gif

Krempudra, idomu kaip sekesi Tau sublenderiuoti liezuvi? O Tu kiaules ar jautienos liezuvi virei?
O mus is grafiko sveciai visai ismuse. Rytoj dar bendradarbes ateina mazosios aplankyti.

Meiles vaisiau, mes jau ziurinejames kedutes. Si menesi Babycenter turi nuolaidas maxi-cosy kedutems. MB labiausiai patiko Toby. Ji yra skirta vaikams 9-18 kg, greiciausiai ja ir imsime, bet zadame dar nuvezti panele ir isbandyti.
Atsakyti
del liezuvio, tai viriau kiaules liezuvius rolleyes.gif viena drakosiukams isemiau, paskui iberiau druskos, tai ten jau buvo mums su mb blush2.gif jei mano saltiniai nemeluoja ir gerai iziurejau, tai kiaules liezuviuose net daugiau gelezies nei jaucio g.gif o ir siaip jie minkstesni ir trumpiau verda nei jaucio. blenderiuojant jokiu problemu nekilo. o drakosiukai susveite kaip bet ka essen.gif essen.gif jie pas mane kol kas visaedziai thumbup.gif

ai dar ka bandziau duoti jiems paivairinimui, tai baklazana. bet kai imeti ji kartu su kitom darzovem, o dar nedideli kieki, tai jis biski pasimeta cool.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
ciuziniu temoj isskauciau, kad tiek kokosiniai, tiek grikiu, abeji yra blogi. Kokosiniuose gaminant dedamos kazkokios negeros medziagos, kurios garuodamos kenkia ir dar alergija gali pasireikst, o grikinis gali pagaut pelesi.
Mes kokosini turim. Bet po tokiu parasymu kazkaip neramu pasidare unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ačiū už palinkejimus sveikti ir patarimus, bet spanguolės, petražolės ir visokie žoliniai preparatai man jau nebeveikė. Taigi vakar pradėjau gerti pora antibų, kurie jau gerą darbą dirba ir naktis praėjo normaliai. Tiesą sakant, aną savaitę maniau, kad pilvo maudimas susijęs su ciklo viduriu, o nuovargis silpnumas su pavasariu, o bet tačiau... tai buvo uždegimo įsibėgėjimas, kuris savaitgalio proga pasireiškė labai nemielais simptomais. Dabar jau žmogumi virstu smile.gif

Mūsų čiužinys grikinis - kokosinis. Kadangi nesam labai išrankūs, tai mums tinka ir patinka. Ką nėščia būdama prašoviau, tai vilnonę nemažą antklodę pirkdama, nors ji niekur nedings, bet dar ilgokai neprireiks... klojamės mes pledu, minkštu pūkuotu, ir niekaip neprisiderinam jokios kitos antklodės, nors po pirmosios dar pirkau pora kitokių.

Baklažano valgyti nebandėm, bet gal neblogas variantas būtų, nors jis mūsų pačių valgiaraštyje niekada kažkaip nebuvo. Bet užtat labai neblogas reikalas špinatai. Prisišaldžiau jų tiek, kad iki kito sezono tikrai užteks, dar ir pasidalyti galėčiau tongue.gif O va su moliūgu mistika. Kai pradėjom košiauti, neįsiūliau jo. Visai neseniai pabandžiau vėl... valgė. Vakar ir vėl ne,ne,ne... schmoll.gif
Dėl užuolaidų ir kitų užgaidų... aš tai darau taip, kas, aišku, įmanoma,- man ar mb prižiūrint leidžiam pasičiupinėti, apsižiūrinėti ir noras praeina, o jei neleidi, tai suka ratais, atgint neįmanoma. Nors maniškis supranta, kai sakai NE NE NE. Atsisukęs žiūri, ar sakysim ką nors, artėdamas prie neleistino objekto, pvz., gėlių. Kol kas apsisuka ir pėdina kitur, lyg jam tai nerūpėtų, bet vienas pats, matyt,smagiai pasismagintų su žemėmis.
Geros dienos visoms, nors ir šalta, bet bent jau saulė nešykšti 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif musu diena prasidejo 6:30 doh.gif

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 12, 19:02)
parasysiu trumpai.


Na tikrai nemaloni situacija, manau kad uosviai seniai mazus vaikus augino ir jau neatsimena tu baimiu del ligeliu ar kitokiu bedeliu. Gal reiketu kad tavo vyras ramiai jiems pasakytu, kad mazoji nemegsta kai ja kiti ant ranku ima, kad kai paaugs tada gales bendrauti daugiau.

QUOTE(dangutex @ 2013 03 12, 19:16)
Gyte, o Tau mazoji netempia uzuolaidu zemyn. Man tai baisu, kad nenusitemptu su karnizu.
Rasei, kad Tavo mazoji vis dar atpylineja. O ji atpylineja pienuka, ar kosytes ir ar daug. Nezinau, kaip savosios vakariksti pavadinti, buvo lyg vemimas, trys dideles sliaukos, bet vemalu kvapo nebuvo. Tai gal atpylimas, bet po valgio jau buvo praeje 2-2,5 val ir vadinasi skrandukas visiskai nieko nesuvirskino  g.gif




Na tikiuosi kad vyras gerai tuos karnizus pritvirtino, bet kaip ir rase Kristinuke, kai leidau su jomis daryti ka nori, pasidare neidomu biggrin.gif as ir bandau sakyti, akd negalima, kad ne ne ne, bet ji atsisuka, paziuri savo didelem akim, dar kartais man liezuvi parodo ir vel daro savo smile.gif matau kad sunkus laukia auklejimas, jau kai ko isigeidzia tai truks plis turi pasiekti.

Del atpylimu, pas mus buna ivairiai, buna kad atpila ir po 2 val po valgio, jei pvz. gerai neatsirugusi uzmiega, tai kai pabunada ir atspila. Dazniausiai piena, bet buna kad ir kosem pavaro. Kiek kartu klausiau gydytojos, tai jai cia viskas normalu, man tai jau darosi nenormalu unsure.gif nors gal siek tiek ir mazeja dabar, bet vistiek buna dar.


QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 12, 21:42)
sveikutes  4u.gif
ciuziniu temoj isskauciau, kad tiek kokosiniai, tiek grikiu, abeji yra blogi. Kokosiniuose gaminant dedamos kazkokios negeros medziagos, kurios garuodamos kenkia ir dar alergija gali pasireikst, o grikinis gali pagaut pelesi.
Mes kokosini turim. Bet po tokiu parasymu kazkaip neramu pasidare  unsure.gif


Faustina as nescia budama ir skaiciau apie tuos ciuzinius cia sm, bet po to man susidare toks vaizdas, kad tik reklama eina tu brangiu sintetiniu. jei butu negeri tie kokosiniai, tai kazin ar kudikiams pardavinetu, nors siais laikasi buna visko unsure.gif

Krempudra, vis norejau paklasuti ar dar kartu miegat, bet atsakei kad taip, kaip tu juos sugaudai po lova du? bigsmile.gif

D'vile kaip mazoji siandien?
Kristinuke, smagu kad jau geriau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kristinuke 4u.gif , gerai kad antibai iskart pradejo veikt, nes jausmas tikrai nemalonus, pati karta turejau si ''dziaugsma'' doh.gif ,bet gal po to dar care lady pagerk profilaktiskai, kad nepasikartotu vel tfu tfu tfu.
O tu ciuzinio puse jau apkeitei i kita? nepamenu kuri pirma buvo, kokosini ar grikine

Krempudra baltai pavydziu tau, kad tavo drakosos viska valgo smile.gif . Mes tai kariaujam su vaiku. Po kiek gramu jie pas tave jau suvalgo iskart?

Del visur landziojimo ir darymo tvarkos, tai mums dar toloka, tik kai praeinu pro siena, pro duris, tai jam butinai reikia viska paciupinet, patraukt ar dar ka padaryt smile.gif

Pasislepusi galima suprast ir tave ir uosvius. Tu nenori niekam vaiko duot, o uosviai tikriausiai tik i laukia kad paimt vaikuti i rankas, neziurint i tai ar jie serga ar ne.Bet gi tu pati gali paaiskint uosviui situacija, tik aisku jeigu jus gerai sutariat.
As tai kaip tik kai atvaziuoju pas tevus arba pas uosvius, tai vaika iskart jiems atiduodu, man tada buna poilsis. Aisku pas mus kitokia situacija negu pas Pasislepusia, mes kas savaite buna pas visus tevus, tai vaikas su mielu noru ir eina pas juos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetraola: 13 kovo 2013 - 11:13
labas,

D'ville su mergyte ligonineje. sikart nebe klinikose. sake, labai daug serganciu, net vietu laisvu ner, uztat jos infekciniam guli.
gal prisijungs ir pati parasys.


Gyte, aisku, kad nemalonu. ypac, kad sergantis buciuoja. nors gal jam cia ne liga? ...

Demetraola, as suprantu, kad is sono atrodau idiote, gailinti savo vaiko.
bet mano nuomone, tevai yra seneliai, o vaiko tevai esam - mes, todel patinka nepatinka seneliai turi paisyti tevu nusistatytu taisykliu.
vyras ne karta sake, kad to ar ano nedaryk, nes... bet jis tarsi negirdi.
tiek to tegu nesioja, bet kam buciuoti, kai esi sergantis?
grynai kaip viena jo sesiu, klausi ar sveika, sako, jo jo sveika. atvaziuoja visa snargliuota. aisku, ji irgi butinai turi laizyti vaika.
i tai, kad gal nereiketu to daryt, atsakoma, negaliu susilaikyti, juk toooks fainas vaikas.

ai. tyliu. nes vel uzvirs man viskas. unsure.gif


Egluzele, kaip tavo panele ?

Kristinuke, vaje vaje.... imk 4u.gif gerai, kad gali gert normalius vaistus.

Krempudra, o ka daryt man, as tai nesu albume, tai nezinau kokio gerio turi pripirkus ax.gif tik pamenu, buvai idejus cia foto tokiu pripuciamu ratu, tai jie nepasiteisino, ar cia koks kitas prietaisas?

Faustina, pas mus lovytej yra kokosinis grikinis ciuzinys. bet Gele miega su manim, tai tas ciuzinys taip ir guli.... bet sutinku su berods Gyte rase, kad cia reklamu reklamos....
aisku, jei vaikas alergiskas, tai tikrai reikia buti atidiems tiek su maistu, tiek su buit. chemija ir t.t.

na gal tiek
Atsakyti
sveikos

ojej, kaip cia vis d'villei nesiseka unsure.gif jei ne viena, tai kita unsure.gif sveikateles joms 4u.gif

kristinuke, o ka su spinatais darai?

QUOTE(*Gyte* @ 2013 03 13, 11:03)
Krempudra, vis norejau paklasuti ar dar kartu miegat, bet atsakei kad taip, kaip tu juos sugaudai po lova du?  bigsmile.gif


vienas miega man is vieno sono prie sienos, kitas - is kito sono. is to sono pristumta lovyte ir dar uzdetas sliekas, kad butu saugiau. praktiskai i lova ilipimas gaunasi tik is galo. siaip jie jau buvo pradeje migruoti ir kol nieko nesiemiau, atsidurdavo man pazastyse doh.gif bet dabar susuku is uzkloteliu tokius volelius ir padedu jiems is to sono, kad jie neriedetu prie manes. kol kas dar sitie voleliai laiko. ir jau kelis menesiai drakosos miega supakuoti i miegmaisius su uzsiutom rankovem, nes buvo pradeje labai trinti akis ir taip save budinti. gal dabar jau ir nebebudinti, bet kaip ipratom deti i tuos miegmaisius, tai vis ir dedam blush2.gif

QUOTE(Demetraola @ 2013 03 13, 11:05)
Krempudra baltai pavydziu tau, kad tavo drakosos viska valgo  smile.gif . Mes tai kariaujam su vaiku. Po kiek gramu jie pas tave jau suvalgo iskart?


uztai mes miegam blogai, neturim dantu, sedim tik paramstyti liezuvis.gif sakau, bent jau su valgymu nuskilo thumbup.gif siaip ivairiai jie suvalgo, kartais man kazkaip maziau gaunasi isvirti, kartais jie nebenori, nes prisivalge. bet vienu kartu gaunasi koks 120-200 g kruopienes, o vakare panasiai darzovienes su mesa arba be jos. ir dar kiekviena diena suvalgo apie 50-70 g obuoliuko arba obuoliuko+bananas

QUOTE(pasislepusi @ 2013 03 13, 11:42)
Krempudra, o ka daryt man, as tai nesu albume, tai nezinau kokio gerio turi pripirkus ax.gif tik pamenu, buvai idejus cia foto tokiu pripuciamu ratu, tai jie nepasiteisino, ar cia koks kitas prietaisas?


aga, cia su tais ratais. keletas labiau patiko, keli - maziau. labiausiai patiko sie:
user posted image
user posted image


Atsakyti