Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(groovy @ 2013 03 05, 15:45)
Ne, atveža kiekvienos kooperacijos pirmam žmogui sąraše, kuris pasisiūlo priimti, o tada pas jį važiuoja prisikooperavusieji nuo antro numerio sąraše ir atsiima savo prekes.


supratau, ačiū 4u.gif O svoris kiekvienos siuntinuko atskirai jau būna susvertas tukio?
Atsakyti
Panevezys jau dalina siunta 4u.gif 8-673-42662 4u.gif
Atsakyti
hmzzzz o kada kauno pagrindinis tures?:0
Atsakyti
Paprotinkit, prasom, kaip elgtis su paypalu:
gavau i paypal piniga, taciau jo ten nematau. Lyg tai raso, kad jau pervesta i kredito kortele, bet ir ten ju nesimato. Ar uztruks kazkiek laiko tas pervedimas?
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2013 03 05, 16:04)
Paprotinkit, prasom, kaip elgtis su paypalu:
gavau i paypal piniga, taciau jo ten nematau. Lyg tai raso, kad jau pervesta i kredito kortele, bet ir ten ju nesimato. Ar uztruks kazkiek laiko tas pervedimas?

jeigu tiesiai i kreditine nuejo pavedimas, tai matysis po keletos darbo dienu (gal net kokiu 4-5).

Bet mano supratimu paypale turi matytis, kad toks pavedimas praejo ir nuejo i kreditine
Atsakyti
QUOTE(yuppy @ 2013 03 05, 17:13)
jeigu tiesiai i kreditine nuejo pavedimas, tai matysis po keletos darbo dienu (gal net kokiu 4-5).

Bet mano supratimu paypale turi matytis, kad toks pavedimas praejo ir nuejo i kreditine


Taip, matosi paypale, bet vos suradau kur. Domino butent tai, kada galesiu tuos pinigus jau pamatyti ir isleisti smile.gif Ne taip greitai, vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 05, 15:20)
Pas mane.  Kiek reikia, 1vnt?

Aha 4u.gif
Atsakyti
Butu gerai zinoti, ar siandien apskritai laukti ziniu del atsiemimo is Vilniaus bendro tasko, ar net neverta prie kompo budeti 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Vilnių šiandien tik vežioja, tai net jei bendras taškas gaus, gi dar susirušiuoti reikia. Tai manau ramiausiai laukit rytdienos smile.gif

P.S. Gal Dovilė D. skaito, turiu priklydusį siuntinuką smile.gif
Kontaktuokite per AŽ jei vilnietė arba per Liną (pranešiau).
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 03 05, 17:58)
Vilnių šiandien tik vežioja, tai net jei bendras taškas gaus, gi dar susirušiuoti reikia. Tai manau ramiausiai laukit rytdienos smile.gif

P.S. Gal Dovilė D. skaito, turiu priklydusį siuntinuką smile.gif
Kontaktuokite per AŽ jei vilnietė arba per Liną (pranešiau).


Turbut cia mano thumbup.gif As kap tik dvieju ieskau. Suntinukai is amazon turetu buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yuppy @ 2013 03 05, 18:37)
Butu gerai zinoti, ar siandien apskritai laukti ziniu del atsiemimo is Vilniaus bendro tasko, ar net neverta prie kompo budeti 4u.gif  rolleyes.gif


Siandien velai vakare isdalinsiu leidimus rytojui.

QUOTE(Jinafire @ 2013 03 05, 19:02)
Turbut cia mano  thumbup.gif  As kap tik dvieju ieskau. Suntinukai is amazon turetu buti  doh.gif


mergaites, gal leistumet man nesklandumus tvarkyti blush2.gif blush2.gif Pvz jusu nikas, isvis pas mus neregistruotas, neturiu zalio supratimo su kuo kalbu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 05, 18:46)

mergaites, gal leistumet man nesklandumus tvarkyti  blush2.gif  blush2.gif Pvz jusu nikas, isvis pas mus neregistruotas, neturiu zalio supratimo su kuo kalbu  blush2.gif  blush2.gif


Ok, laukiam blush2.gif
Atsakyti