Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

KOVO 11 KOOPERACIJOS:


Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. Alma L.
3. Jurgita S (anira12)
4. Lina T (pilvuziukas)
5. Gabriele G. (gaaabriele)

Kaunas, Sargėnai:
1. Viotinola (priimčiau - mano apie 3 kg ax.gif )

Kaunas, Šilainiai
1. groovy
2. sadi

Kaunas, Savanoriu pr. netoli MC.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
2.klistutia
Atsakyti
Mergiukai, matau, kad labai gražiai čia kooperuojatės, gal galit man, neišmanančiai, paaiškinti, ar tos kooperacijos vyksta taupymo tikslais ar kokiais kitais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 03 05, 14:18)
Mergiukai, matau, kad labai gražiai čia kooperuojatės, gal galit man, neišmanančiai, paaiškinti, ar tos kooperacijos vyksta taupymo tikslais ar kokiais kitais?  blush2.gif

Kad arčiau namų visų pirma būtų. Niekas nenori važiuoti, pvz., Kaune, iš Šilainių į Šančius siuntinio atsiimti. Bet ir taupymo tikslais 4u.gif
Atsakyti
Dainava irgi jau gavo, tik prasau truputi kantrybes, kol suziuresiu ir surasysiu kieno turiu 4u.gif 4u.gif Nes pas mus ligu maratonas.....
Atsakyti
Ligita K, Edita D, Laura S, Erika A, Jolanta M, Jurgita S (2vnt), Laura R, Gabriele G, Justina N, Lina T. Visu siuntiniai pas mane.
Kas turit kontaktus galit atvaziuot pasiimt, nes iki 5dienio visalaik busiu namie. Kas neturit rasykit.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 05, 15:20)
Kad arčiau namų visų pirma būtų. Niekas nenori važiuoti, pvz., Kaune, iš Šilainių į Šančius siuntinio atsiimti. Bet ir taupymo tikslais 4u.gif


Aš tai esu supratusi, kad siuntos atvažiuoja, pvz. į Kauną, ir jas reikia iš tam tikros vietos pasiimti, tai kas nors parveža į Šilainius ir tada atsidalinama?
Atsakyti
Nebeturiu galimybes sekti, nelaukit manes su asda groceries 4u.gif
Atsakyti
KOVO 11 KOOPERACIJOS:


Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. Alma L.
3. Jurgita S (anira12)
4. Lina T (pilvuziukas)
5. Gabriele G. (gaaabriele)

Kaunas, Sargėnai:
1. Viotinola (priimčiau - mano apie 3 kg ax.gif )

Kaunas, Šilainiai
1. groovy
2. sadi

Kaunas, Savanoriu pr. netoli MC.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
2.klistutia
3. turlaurita
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 03 05, 14:39)
Aš tai esu supratusi, kad siuntos atvažiuoja, pvz. į Kauną, ir jas reikia iš tam tikros vietos pasiimti, tai kas nors parveža į Šilainius ir tada atsidalinama?

Ne, atveža kiekvienos kooperacijos pirmam žmogui sąraše, kuris pasisiūlo priimti, o tada pas jį važiuoja prisikooperavusieji nuo antro numerio sąraše ir atsiima savo prekes.
Atsakyti
Na uzsisakiau swed. Penktadieni pasimsiu. Vistik nesamone. Be reikalo vyra vaikiau smile.gif))
Atsakyti
Kur iš Amway galima užsisakyti, amn reikia LOC blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 05, 16:13)
Kur iš Amway galima užsisakyti, amn reikia LOC blush2.gif


Pas mane. Kiek reikia, 1vnt?
Atsakyti