Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Ugvilė @ 2013 03 05, 13:05)
Bet kad ankstesne kortele ukio kur turejau irgi buvo vyro vardu.. Galvojau kam man atsidarineti saskaita sebe, ten geresnes salygos, o vyras turejo. Tai paemiau kaip ir ana ant jo vardo


O paypalas kieno vardu? Jusu ar vyro?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 05, 13:09)
O paypalas kieno vardu? Jusu ar vyro?

Paypalas mano
Atsakyti
QUOTE(Daimen @ 2013 03 05, 11:40)

Papildyta:
KOVO 11 KOOPERACIJOS:
[b][color=red]



O Vilnius nesikooperuoja, tik Kaunas? ax.gif
Atsakyti
Gavau ir aš. Vienas paketas man ir Rolanda B. dvi dėžutės pas mane 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 05 kovo 2013 - 12:25
QUOTE(Ugvilė @ 2013 03 05, 13:12)
Paypalas mano


Tikrai neisivaizduoju, kaip gali veikti jusu vardu paypalas, o jame prirista kortele vyro schmoll.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 05, 13:31)
Tikrai neisivaizduoju, kaip gali veikti jusu vardu paypalas, o jame prirista kortele vyro  schmoll.gif  g.gif  g.gif

Nu bet nieko sau.. Dvi korteles ukio registravau. Ta prasme du kartus. Viena pasibaige, kita isemiau, vel uzregistravau. Nesuprantu.. O dabar ismeta mano pavarde ir neduoda suvezt kitos. O kaip anksciau buvo neprisimenu, lygtais viska reikejo suvest ranka
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 05, 12:02)
Nekarsta sandelyje, galite pirkti  4u.gif

bigsmile.gif aciu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 03 05, 13:36)
Nu bet nieko sau.. Dvi korteles ukio registravau. Ta prasme du kartus. Viena pasibaige, kita isemiau, vel uzregistravau. Nesuprantu.. O dabar ismeta mano pavarde ir neduoda suvezt kitos. O kaip anksciau buvo neprisimenu, lygtais viska reikejo suvest ranka


Kazkurioje vietoje matyt buvo praziureta.

Skubiai renku ASDA GROCERIES uzsakyma.
Atsakyti
Sveikos, Santariskes jau turi siuntinuka ax.gif
Atsakyti
Lina, aciu uz siuntinukus aciuks.gif
Klaipeda jau turiu 4u.gif
Laukiu ziniu is Migles G. (2vnt.), Alinos L., Svetlanos B., Alinos B., Zydruno J.

Kitiems jau pranesiau/prisiskambinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 03 05, 13:36)
Nu bet nieko sau.. Dvi korteles ukio registravau. Ta prasme du kartus. Viena pasibaige, kita isemiau, vel uzregistravau. Nesuprantu.. O dabar ismeta mano pavarde ir neduoda suvezt kitos. O kaip anksciau buvo neprisimenu, lygtais viska reikejo suvest ranka

Aš tai sakyčiau kokios problemos, padarykite paypal sąskaitą vyro vardu ir tuki painformuokite, kad jums siuntiniai bus ir Jūsų ir vyro vardu. Nes gi ebay kai moki, gali bet kokį paypal accountą naudoti, tik prisijungimą žinok smile.gif

O šiaip tai manau čia buvo ŪB pražiūrėjimas smile.gif
Atsakyti
SVEIKI PASTATYKIT
321081183605 3
181093871007 5 4u.gif
Atsakyti