Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(natina @ 2013 03 27, 20:06)
Mano irgi adresas buvo su klaida, bet paskambinus teisinga pasakiau ir atveze 4u.gif


Ir dali telefonu irgi jie blogai surase si karta unsure.gif unsure.gif

QUOTE(Ugvilė @ 2013 03 28, 10:42)
Aciu uz siuntinuka  wub.gif  4u.gif



QUOTE(adžani @ 2013 03 28, 11:27)
Noriu labai padėkoti Šiaulių dalintojai labai operatyvus ir malonus žmogus.  thumbup.gif  wub.gif  Ir žinoma tukiui.  mirksiukas.gif


wub.gif wub.gif

QUOTE(AJ_Lt @ 2013 03 28, 12:41)
Lina, Laura lyg tai neturi mano kontaktu, pas mane pirma karta atejo jos vardu siuntinukas ax.gif


Aciu uz rupesti, pranesiau jau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(smiltute11 @ 2013 03 27, 15:06)
Aciu uz ispudingai greita pristatyma geru jums svenciu 4u.gif


QUOTE(yuppy @ 2013 03 27, 19:11)
prisidedu prie dekojimo drinks_cheers.gif  thumbup.gif  ziauriai greitai sikart gavom 4u.gif  4u.gif

Graziu marguciu, tikiuosi jei kas ir ateis per sventes, tai i sandeli priimsit mirksiukas.gif


Aciu merginos!

Per sventes niekas nevezios. Cia, kazkaip isviso kurjeriai dirba tik darbo valandomis, kaip visi zmones. Tai, sventinem dienom, tai jau tikrai nedirbs 4u.gif

QUOTE(vabalauskiene @ 2013 03 27, 15:46)
Gerai smile.gif Bet ir tik peržiūrai nieko negavau  ax.gif


Persiunciau.

QUOTE(me2za @ 2013 03 27, 16:04)
O aš vis dar laukiuuuuuu  unsure.gif


Niu? Sulauket?

QUOTE(Deja Vu @ 2013 03 27, 17:15)
O ka reiska siunta pristatoma i namus, bet prijungta prie Vilniaus bendro tasko? Reikes kazkur nuvaziuoti pasiimti ar visgi pristatys i namus?
Atsiprasau, temos neseku, tai nezinau visu niuansu  ax.gif


Tai reiskia bus bendrame taske.

Pranesimai jau visiems miestams isdalinti. Butume dekingi, jei siuntas imtumete iki svenciu arba po svenciu. Sventinemis dienomis, noretusi ilsetis. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Panevezys sikart operatyviai susisuko - saunuoles merginos - per pora valandu susirinko savo manta - liko tik pastas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gieddre @ 2013 03 27, 22:12)
Bbiitute, ne jusu tel nr galas 047, siandie radau praleista ( darbe nebuvo kada atskambinti) 4u.gif

Ne nemano schmoll.gif siunta jau Druskininkuose ax.gif
Atsakyti
Beveik viskas tiko, ką užsisakiau, ir taip greitai gavau wub.gif Dabar nieko nelaukiu, tai net norisi laukti, reiks užsisakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 28, 16:12)
Beveik viskas tiko, ką užsisakiau, ir taip greitai gavau wub.gif Dabar nieko nelaukiu, tai net norisi laukti, reiks užsisakyti lotuliukas.gif


As Asda uzsakinesiu ir Lsbags biggrin.gif
Atsakyti
Žiūrėjau, kol kas nieko nereikia, bet renkuosi matalan ir tesco vel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 28, 14:30)
Niu? Sulauket?


Tik pasiguodžiau ir atvežė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 03 28, 15:59)
Tik pasiguodžiau ir atvežė  blush2.gif

niu va - vadinas smectos reik cool.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Pastas issiustas, kam didelis trieba - kreipkites - nr duosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 27, 19:36)
Mergaites, imkit siuntinukus, kas tik galit, ir turit kontaktus. Saskaitos bus veliau. Svarbu, atsiimti iki svenciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kaip noretusi gauti, kai tik gausiu pranesima kur pasiimt, leksiu iskart, nebent tik vaikuciai miegos, ir turesiu palaukti kol pabus. Labai operatyviai sikart gavot. Kazin, ar Pilaites bendras taskas dar negavo siuntos, nes mane prie jo prijunge. Pamenu, kad raset, ryt pas jus isigine, ar galiu tiketis gauti kontaktus Pilaites bendro tasko iki Velyku

Aciu labai. Man tikrai patiko pirkti per Jus, tikrai daugiau galimybiu. Geru svenciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 03 28, 22:31)
Kaip noretusi gauti, kai tik gausiu pranesima kur pasiimt, leksiu iskart, nebent tik vaikuciai miegos,  ir turesiu palaukti kol pabus. Labai operatyviai sikart gavot. Kazin, ar Pilaites bendras taskas dar negavo siuntos, nes mane prie jo prijunge. Pamenu, kad raset, ryt pas jus isigine, ar galiu tiketis gauti kontaktus Pilaites bendro tasko iki Velyku

Aciu labai. Man tikrai patiko pirkti per Jus, tikrai daugiau galimybiu. Geru svenciu  4u.gif


g.gif Pilaitei jau isdalinti telefonai.
Papildyta:
Persiunciau dar karta. 4u.gif
Atsakyti
SVeikinimai SV Velyku proga! Linkime graziu, sauletu dienu, ir be abejo, daaaug sekmingu pirkiniu.
Atsakyti
Klausimukas ax.gif ..

Norejau nusipirkti ebay kvepalus ,be jie man paaiskino,kad nuo siu metu nebegalima siusti is UK jokiu EDT ar EDP i kitas salis unsure.gif .. Ar butu galimybe kaip nors juos per tave parsisiusti ??

Atsakyti