Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Norėčiau sąskaitėlės ax.gif
Atsakyti
Mergaites, imkit siuntinukus, kas tik galit, ir turit kontaktus. Saskaitos bus veliau. Svarbu, atsiimti iki svenciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yuppy @ 2013 03 26, 22:26)
As tai nesupratau, kaip cia taip greitai si karta atejo siuntos blink.gif  blink.gif

Klausimas - jei kurjeris neranda namie, tai jis palieka koki lapeli ir galima atsiimti is ju ofiso Vilniuje, ar kaip??

Ir dar - sms zinuteje mano adresas neteisingai nurodytas (truksta vieno skaiciaus namo numeryje), tai turbut reikia kurjeriui is ryto skambinti??

Patarkit, kad turit patirties su pristatymu i namus:)

Mano irgi adresas buvo su klaida, bet paskambinus teisinga pasakiau ir atveze 4u.gif
Atsakyti
Druskininkai turim siunta thumbup.gif rytoj bus pristatyta i Druskininkus ax.gif prisiduokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Bbiitute, ne jusu tel nr galas 047, siandie radau praleista ( darbe nebuvo kada atskambinti) 4u.gif
Atsakyti
Turiu Šilainių kooperaciją 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz siuntinuka wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Noriu labai padėkoti Šiaulių dalintojai labai operatyvus ir malonus žmogus. thumbup.gif wub.gif Ir žinoma tukiui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 03 27, 19:06)
Mano irgi adresas buvo su klaida, bet paskambinus teisinga pasakiau ir atveze 4u.gif

Mano pavarde jie reguliariai neteisingai uzraso, taciau nieko nesakau, nes siuntinius atiduoda tongue.gif lotuliukas.gif
Pasikartosiu:

Laukiu ziniu is Migles G. ir Lauros B. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Lina, Laura lyg tai neturi mano kontaktu, pas mane pirma karta atejo jos vardu siuntinukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2013 03 27, 18:30)
Lina, as irgi saskaiteles noreciau ax.gif
Klaipedos siuntinuka jau gavome aciuks.gif
Laukiu ziniu is Migles G. ir Lauros B., su kitomis jau susiskambinta.
Siandien lauksiu iki 19val., o rytoj visa diena svecius priiminesiu
4u.gif


o mano nera, Alina L? ax.gif
Atsakyti
O Vilniuje bus galima šiandien atsiiminėti?
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2013 03 28, 13:21)
o mano nera, Alina L?  ax.gif

Ne, jusu nieko nera si kart 4u.gif
Atsakyti