Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Laimuska @ 2013 03 04, 22:04)
Taip taip sms iš vakaro gavau, bet gi kalba apie ką kitą kaip supratau. Čia kai anksčiau merginos diskutavo, kad jei nesėdėt visą dieną namie, tai ankščiau kai varuotojai paskambindavo prieš kokį pusvalandį, tai spėsi parlėkt , net jei nesi namuose (na tarkim mano atveju-lauke su vaiku, bet kur nors toliau nei savo kieme) smile.gif
Bet iš tikrųjų tai tik pastebėjimas, nes buvau namuose, siuntą atnešė iki durų, tai ko dar norėti smile.gif

pusvalandzio ar valandos gal ir nelauks, bet pereita karta as jiems pasakiau, kad luktertu 10 min, kol sunus grys is parduotuves (jis buvo paliktas budejime, o as darbe prie telefono budejau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 04, 16:59)
Nezinot kur nusipirkt, kad butu kam nesiot?  g.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Kai sužinosit, tai ir man pasakykit lotuliukas.gif

Aš irgi gavau žinutę, kad ryt atveš thumbup.gif Nežinau kaip dėl venipak, bet gal man taip sekasi, kiek esu gavusi siuntinių per kurjerius, praktiškai nei vienas nepaskambina iš anksto doh.gif Tik kai neranda namie, tai skambina ir klausia kur aš lotuliukas.gif
Atsakyti
KOVO 11 KOOPERACIJOS:


Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. Alma L.
3. Jurgita S (anira12)
4. Lina T (pilvuziukas)
5. Gabriele G. (gaaabriele)

Kaunas, Sargėnai:
1. Viotinola (priimčiau - mano apie 3 kg ax.gif )

Kaunas, Šilainiai
1. groovy
2. sadi
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 04, 20:54)
rytoj pas mane pranesa +16  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ar gražu erzintis cool.gif
Atsakyti
Sveiki, ar jau atvyko vasario 26 siunta?Sorry, jei tai buvo parasyta, bet temos neseku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 04, 23:10)
pusvalandzio ar valandos gal ir nelauks, bet pereita karta as jiems pasakiau, kad luktertu 10 min, kol sunus grys is parduotuves (jis buvo paliktas budejime, o as darbe prie telefono budejau lotuliukas.gif )

Man paskutiniu metu jokių žinučių neberašo jokios siuntų tarnybos, paskambina, kad būsim už 10 min. doh.gif Aš pati dirbu toli nuo savo miesto, parvažiuot nespėju, sakau, palaukit , pasakysiu, kad vaikas namo parbėgtų. Tai jau po 5min. skambino nepatenkinti, kiek čia dar reikės laukt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etra: 05 kovo 2013 - 10:05
Gavau ir aš jau biggrin.gif Paskambino, kad bus už 5 min cool.gif Ko gero pirmą kartą atvežė ne vyras tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 05 kovo 2013 - 10:47
QUOTE(-Braskeele @ 2013 03 05, 10:04)
Sveiki, ar jau atvyko vasario 26 siunta?Sorry, jei tai buvo parasyta, bet temos neseku blush2.gif

Labas, dabar vežioja 4u.gif

Tai reik jau būt pasirengus lotuliukas.gif Taip sakant, šokt iš chalato lotuliukas.gif

Limcamca, gal nereikia rimta erzint su tuo pavasariu blink.gif
Atsakyti
As jau gavau thumbup.gif
Kristina B 2vnt, Ingrida K

Papildyta:


KOVO 11 KOOPERACIJOS:


Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. Alma L.
3. Jurgita S (anira12)
4. Lina T (pilvuziukas)
5. Gabriele G. (gaaabriele)

Kaunas, Sargėnai:
1. Viotinola (priimčiau - mano apie 3 kg ax.gif )

Kaunas, Šilainiai
1. groovy
2. sadi

Kaunas, Savanoriu pr. netoli MC.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daimen: 05 kovo 2013 - 11:41
sveikutes,

galit man padeti? kaip uzregistruoti nauja kortele paypale, jei yra ne mano, o vyro vardu? negi man reikes eiti atsidarineti saskaita, o negalima vyro kortele uzregistruoti doh.gif tiek laukiau kol atsieme, o dabar neduoda man pavardes pakeisti
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 03 05, 12:43)
sveikutes,

galit man padeti? kaip uzregistruoti nauja kortele paypale, jei yra ne mano, o vyro vardu? negi man reikes eiti atsidarineti saskaita, o negalima vyro kortele uzregistruoti  doh.gif  tiek laukiau kol atsieme, o dabar neduoda man pavardes pakeisti


Tikrai neuzregistruosit schmoll.gif schmoll.gif Pvz Uk tarp vyro ir zmonos bendro nieko nera schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2013 03 05, 11:46)
Gavau ir aš jau biggrin.gif Paskambino, kad bus už 5 min  cool.gif Ko gero pirmą kartą atvežė ne vyras tongue.gif


O, kaip moterys sunkiai dirba 4u.gif

QUOTE(groovy @ 2013 03 05, 12:14)
Labas, dabar vežioja 4u.gif

Tai reik jau būt pasirengus lotuliukas.gif Taip sakant, šokt iš chalato lotuliukas.gif

Limcamca, gal nereikia rimta erzint su tuo pavasariu blink.gif


lotuliukas.gif Del pavasario, tai nepergyvenkit, tik vienai dienai jis pas mus. Penktadieni jau stiprus lietus, o kt savaite, vel tik +4 doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kaiser @ 2013 03 04, 22:02)
Apšvieskit prašau. Jei mano siunta pažymėta "į namus", tai ją man į namus ir pristatys, ar reiks atsiimti pas kurią nors iš merginų Panevėžyje?
Beje, sąskaitos už paslaugas dar negavau  rolleyes.gif


Ne, ne i namus jusu, i bendra Panevezio taska, pas Kriistute.

QUOTE(Jinafire @ 2013 03 04, 22:09)
Merginos, o venipako kurjeriai sukalbami? Na, pvz, jei namuose nebusiu,ar paderins laika, kad., pvz, siek tiek veliau atveztu, arba susitikt kur nors kitur, o ne namuose? Su DHL kazkaip viska sutardavom. Dabar bijau, kad jei iki pietu ves, tai darbe busiu ir nebus kaip paimti  g.gif


Na, as rasiau, kad jei kas nori pakeisti laika ar adresa, is anksto apie tai ispeti, nes mums pakeitimas kainuoja didelius pinigus blush2.gif

QUOTE(murashke @ 2013 03 04, 22:15)
bigsmile.gif faina smile.gif
o as noriu surio uzsisakyti  lotuliukas.gif jauciu, kad per karsta jam bus  rolleyes.gif  4u.gif


Nekarsta sandelyje, galite pirkti 4u.gif

QUOTE(Laimuska @ 2013 03 04, 23:04)
Taip taip sms iš vakaro gavau, bet gi kalba apie ką kitą kaip supratau. Čia kai anksčiau merginos diskutavo, kad jei nesėdėt visą dieną namie, tai ankščiau kai varuotojai paskambindavo prieš kokį pusvalandį, tai spėsi parlėkt , net jei nesi namuose (na tarkim mano atveju-lauke su vaiku, bet kur nors toliau nei savo kieme) smile.gif
Bet iš tikrųjų tai tik pastebėjimas, nes buvau namuose, siuntą atnešė iki durų, tai ko dar norėti smile.gif


Supratau. Asmeninio laiko, deja, tikrai, neturime galimybes suderinti blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(natina @ 2013 03 04, 20:48)
Lina, o kaip zinot, kas atves- jus patys, kurjeriai, ne kurjeriai? g.gif

Nes darbo metu as nebent darbe savo priimciau, bet ir tai tiksliai nezinau, kiek kg ir kaip bus siunciama g.gif


Dabar kol kas visada kurjeriai, jei greitesni.
Papildyta:
QUOTE(ingridalazickiene @ 2013 03 04, 18:58)
120945055365 3,95 pirkti
310570308770 1,89 pirkti


Nupirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 05, 12:57)
Tikrai neuzregistruosit  schmoll.gif  schmoll.gif Pvz Uk tarp vyro ir zmonos bendro nieko nera  schmoll.gif  doh.gif
Supratau. Asmeninio laiko, deja, tikrai, neturime galimybes suderinti 

Bet kad ankstesne kortele ukio kur turejau irgi buvo vyro vardu.. Galvojau kam man atsidarineti saskaita sebe, ten geresnes salygos, o vyras turejo. Tai paemiau kaip ir ana ant jo vardo
Atsakyti