Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Laimuska @ 2013 03 26, 20:10)
Joo, čia geras smile.gif
Maloniai nustebino venipacko sms smile.gif

thumbup.gif Labai sauni Velykine dovana bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas žino, kiek kainuoja adreso ir laiko pakeitimas su Venipak?
Ir kaip tą padaryti? Rašyti e-žinutę?

Ačiū, atsakymą jau iš Tukio Linos gavau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo turlaurita: 26 kovo 2013 - 20:47
QUOTE(turlaurita @ 2013 03 26, 20:24)
Gal kas žino, kiek kainuoja adreso ir laiko pakeitimas su Venipak?
Ir kaip tą padaryti? Rašyti e-žinutę?



Lina buvo rasiusi, kad kam pristato siuntas i namus, nurodytumete adresa, kuriuo pristatyti
Pakeitimas yra mokamas, taip kad jei norite uz tai susimoketi, keiskite

O tai daryti reikia internetu arba gal paskambint g.gif
Atsakyti
Sveikutes, jei gerai supratau esu bendram taske atsiemimo sarase, o jis kur? cia mano pirmas uzsakymas per jus, tad nepykit jei kas ne taip. as pasitaisysiu. blush2.gif
Atsakyti
Lina, kaip supratau siuntos jau LT bigsmile.gif
noriu sąskaitėlės 4u.gif
Atsakyti
As tai nesupratau, kaip cia taip greitai si karta atejo siuntos blink.gif blink.gif

Klausimas - jei kurjeris neranda namie, tai jis palieka koki lapeli ir galima atsiimti is ju ofiso Vilniuje, ar kaip??

Ir dar - sms zinuteje mano adresas neteisingai nurodytas (truksta vieno skaiciaus namo numeryje), tai turbut reikia kurjeriui is ryto skambinti??

Patarkit, kad turit patirties su pristatymu i namus:)
Atsakyti
QUOTE(yuppy @ 2013 03 26, 21:26)
As tai nesupratau, kaip cia taip greitai si karta atejo siuntos blink.gif  blink.gif

Klausimas - jei kurjeris neranda namie, tai jis palieka koki lapeli ir galima atsiimti is ju ofiso Vilniuje, ar kaip??

Ir dar - sms zinuteje mano adresas neteisingai nurodytas (truksta vieno skaiciaus namo numeryje), tai turbut reikia kurjeriui is ryto skambinti??

Patarkit, kad turit patirties su pristatymu i namus:)


Kurjeris pries vaziuodamas - skambina - tad ta numeri galit ir jam pasakyt - kad isivele klaida mirksiukas.gif , jis paskambines ir suzinos kad jusu nera namie, gal luktels kol grysit, gal sutarsit kada jis gales vel privezt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 26, 20:30)
Lina buvo rasiusi, kad kam pristato siuntas i namus, nurodytumete adresa, kuriuo pristatyti
Pakeitimas yra mokamas, taip kad jei norite uz tai susimoketi, keiskite

O tai daryti reikia internetu arba gal paskambint g.gif


Na man su Venipaku bedu nebuvo- paskambino, buvau darbe. pasake, kad be problemu gali ir i darba atvezti, bet tik velaiu. Sakau, veliau namie busiu. Tai sutarem, kad dar karta paskambins veliau ir sutarsim, kur atves. Zodziu, labai viskas super, jokiu nesusipratimu, nepasitenkinimu ar reikalavimu susimoketi thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai gavusi SMS atlekiau į temą pasitikslinti ar tikrai nesapnuoju lotuliukas.gif Ech, būčiau žinojusi, kad spės šventėms, būčiau šventiškų kokių saldainių užsitavarinus biggrin.gif Bet gal ir gerai, sutaupiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 03 26, 21:45)
Na man su Venipaku bedu nebuvo- paskambino, buvau darbe. pasake, kad be problemu gali ir i darba atvezti, bet tik velaiu. Sakau, veliau namie busiu. Tai sutarem, kad dar karta paskambins veliau ir sutarsim, kur atves. Zodziu, labai viskas super, jokiu nesusipratimu, nepasitenkinimu ar reikalavimu susimoketi  thumbup.gif


Tai jei su paciu kurjeriu tariates tuomet gal ir taip

Bet jei keisit adresa per ju tinklapi, tuomet Linai bus paskaiciuotas papildomas kazkoks mokestis
O Lina mums mirksiukas.gif

Pries kelias savaites ji temoje rase, kad , jei i namus siunta, nurodykit adresa, kuriuo tiksliai reikia pristatyti
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 26, 22:26)
Bet jei keisit adresa per ju tinklapi, tuomet Linai bus paskaiciuotas papildomas kazkoks mokestis

tai kad per ju tinklalapi nera keitimo budo smile.gif ten nurodytas emailas, kuriuo reikia rasyti. praeita karta rasiau, bet vis tiek laiko nepakeite, tariausi su kurjeriu asmeniskai. o si karta bandziau rasyti, tai laiskas sugrizo, nes gmail pripazintas kaip spam smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 26, 23:02)
tai kad per ju tinklalapi nera keitimo budo smile.gif ten nurodytas emailas, kuriuo reikia rasyti. praeita karta rasiau, bet vis tiek laiko nepakeite, tariausi su kurjeriu asmeniskai. o si karta bandziau rasyti, tai laiskas sugrizo, nes gmail pripazintas kaip spam smile.gif  4u.gif



Mano sese kazkokiu budu pakeite adresa, kai pirma karta venipakas veze
o as buvau toli

Bet kadangi ateityje to nebereiks, tai net ir nepaklausiau
Venipako berniukas man tel dave, sake su juo pasiderint, jei kas
Nes tik jis vienas musu rajona aptarnauja
smile.gif
Atsakyti