Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Aha, jau atejo sms ir man, kad ryt vezios.
Atsakyti
Jonava rytoj gauna siuntą 4u.gif kas neturi mnao kontaktų rašykite į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va kaip operatyviai - visos susirinkism, gersim kava ir lauksim siuntos lotuliukas.gif thumbup.gif Smagiau nei budavo laukt ania flirt.gif
Atsakyti
rytoj pas mane pranesa +16 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 04, 20:54)
rytoj pas mane pranesa +16  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

uztat pas mus nieko panasaus... siryt -10 buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 04, 20:37)
Nu va kaip operatyviai - visos susirinkism, gersim kava ir lauksim siuntos lotuliukas.gif  thumbup.gif Smagiau nei budavo laukt ania flirt.gif

Apšvieskit prašau. Jei mano siunta pažymėta "į namus", tai ją man į namus ir pristatys, ar reiks atsiimti pas kurią nors iš merginų Panevėžyje?
Beje, sąskaitos už paslaugas dar negavau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kaiser @ 2013 03 04, 21:02)
Apšvieskit prašau. Jei mano siunta pažymėta "į namus", tai ją man į namus ir pristatys, ar reiks atsiimti pas kurią nors iš merginų Panevėžyje?
Beje, sąskaitos už paslaugas dar negavau  rolleyes.gif


pas mane reiks pasiimt mirksiukas.gif ir siulau ryt, nes treciadieni ilgai dirbsiu blush2.gif
Atsakyti
Merginos, o venipako kurjeriai sukalbami? Na, pvz, jei namuose nebusiu,ar paderins laika, kad., pvz, siek tiek veliau atveztu, arba susitikt kur nors kitur, o ne namuose? Su DHL kazkaip viska sutardavom. Dabar bijau, kad jei iki pietu ves, tai darbe busiu ir nebus kaip paimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 03 04, 21:09)
Merginos, o venipako kurjeriai sukalbami? Na, pvz, jei namuose nebusiu,ar paderins laika, kad., pvz, siek tiek veliau atveztu, arba susitikt kur nors kitur, o ne namuose? Su DHL kazkaip viska sutardavom. Dabar bijau, kad jei iki pietu ves, tai darbe busiu ir nebus kaip paimti  g.gif


nzn ar jie sukalbami ar tik mokesti ikals uz laiko ar vietos atidejima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 04, 20:54)
rytoj pas mane pranesa +16  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bigsmile.gif faina smile.gif
o as noriu surio uzsisakyti lotuliukas.gif jauciu, kad per karsta jam bus rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 04, 13:52)
Laba,

Laukiu kaininko kaip tik, bet 5kg gauti i namus, reiktu primoketi. Nuo 7kg galim atvezti.



Įdomu kiek reikėtų primokėti už papildomą pristatymą.
Nors gal kartais ir bus pas mane tie 7 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 04, 19:37)
Na, neteisybe. Gavote sms zinute, penktadieni, kad ves pirmadieni  4u.gif Ar ne taip?

Taip taip sms iš vakaro gavau, bet gi kalba apie ką kitą kaip supratau. Čia kai anksčiau merginos diskutavo, kad jei nesėdėt visą dieną namie, tai ankščiau kai varuotojai paskambindavo prieš kokį pusvalandį, tai spėsi parlėkt , net jei nesi namuose (na tarkim mano atveju-lauke su vaiku, bet kur nors toliau nei savo kieme) smile.gif
Bet iš tikrųjų tai tik pastebėjimas, nes buvau namuose, siuntą atnešė iki durų, tai ko dar norėti smile.gif
Atsakyti