Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 03 20, 18:37)
Ar Venipakas?  g.gif


Taip 4u.gif , bet žadėjo rytoj atvežti.
Atsakyti
sweiki ar butu galima dar pasinaudoti jusu adresu perkant is next?lauksiu atsakymo i az.aciu
Atsakyti
QUOTE(misslady @ 2013 03 21, 08:46)
sweiki ar butu galima dar pasinaudoti jusu adresu perkant is next?lauksiu atsakymo i az.aciu

Skaitykit pirma temos puslapi

4. Ar uzsakote HM, NEXT??
Nebedirbame ne su viena is siu parduotuviu. Su adreso nuoma, - apsipirkti musu adresu, taip pat negalima
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 20, 19:25)
Ar yra kam buve, kad neatveztu siuntos? gavau sms, kad siandien bus, visa diena laukiau kaip durnele, nei paskambino venipakas, nei perspejo, kad neatves  doh.gif


man is vis si karta labai keistai "atrode" a la venipakas, atvaziavo moteriske su paprasta savo masina tik kad popierius dave pasirasyt
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 03 21, 09:01)
man is vis si karta labai keistai "atrode" a la venipakas, atvaziavo moteriske su paprasta savo masina tik kad popierius dave pasirasyt


Pas mane panasiai buvo
Bet musu rajono kurjeriui kazkas nutiko, todel velavo isveziot ir atveze visiskai nesigaudantis zmogus:)
Bet viska atveze, tai koks skirtumas kas pas juos viduj, svarbu kazkas pristato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 03 21, 08:50)
Skaitykit pirma temos puslapi

4. Ar uzsakote HM, NEXT??
Nebedirbame ne su viena is siu parduotuviu. Su adreso nuoma, - apsipirkti musu adresu, taip pat negalima


gi aiskiai parasyta, kad atsakymo i AZ laukia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 20, 20:25)
Ar yra kam buve, kad neatveztu siuntos? gavau sms, kad siandien bus, visa diena laukiau kaip durnele, nei paskambino venipakas, nei perspejo, kad neatves  doh.gif

Cia su Venipk normalu , jie daznai taip daro doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 21, 10:00)
gi aiskiai parasyta, kad atsakymo i AZ laukia lotuliukas.gif

asaba lotuliukas.gif ateis ir pasiskaitys bent paskutini puslapi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 21, 10:52)
Pas mane panasiai buvo
Bet musu rajono kurjeriui kazkas nutiko, todel velavo isveziot ir atveze visiskai nesigaudantis zmogus:)
Bet viska atveze, tai koks skirtumas kas pas juos viduj, svarbu kazkas pristato smile.gif


tai man ir svarbiausia, kad atveza, cia tiesiog pastebejimas, su kitom firmom kazkaip taip nepasitaike smile.gif
Atsakyti
Kooperacijos kovo 25-26 d. siuntai

Kaunas, Šilainiai
1. groovy
2. Doviljana (Dovilė D.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 21 kovo 2013 - 11:53
Laba,

QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 20, 21:51)
Taip  4u.gif , bet žadėjo rytoj atvežti.


Gerai, kad pasaket.

QUOTE(katerinka0907 @ 2013 03 21, 10:01)
man is vis si karta labai keistai "atrode" a la venipakas, atvaziavo moteriske su paprasta savo masina tik kad popierius dave pasirasyt


Pas mus yra labai iprasta tokie kurjeriai. Tai yra paprasti zmogeliai, turintys masina ar autobusiuka. Vadinamieji kontraktiniai. Kai firmu darbuotojai nebespeja, arba jeigu "kontraktinis" gyvena netoli, kur siunta buna, jeigu privaziuoti sunku ir pan. tai tokius uzsakymus, tiesiog paprasti zmones isvezioja 4u.gif

Pvz Asda rubai, Tesco rubai, Boots - kurjeriai vadinasi Hermes, bet veza paprasta moteriskaite su mazyyyyyyte Ford Fiesta biggrin.gif

QUOTE(bbiitute @ 2013 03 21, 11:06)
Cia su Venipk normalu , jie daznai taip daro  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif


Neveltui jus cia mus taip nuteiket. Jau su kiekviena siunta, daugeja ju klaidu cool.gif
Bbitute, beje, ar siunciam jusu siunta?

Atsakyti
Man tai Venipak dar nieko nepavedė, gal mano adresas patogus lotuliukas.gif
Atsakyti