Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Kauno Dainavos koopracijas turiu: Almos L., Linos T. (2), Gabrielės G. ir Aurelijos P.
1 dėžę sakė kurjeris pamiršo - rytoj atveš, tai kas nujaučiat kieno dar gali būti - galim rytojaus palaukt, kad vienu kartu atsiimtumėt.
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 03 20, 16:10)
Negalima šitaip  schmoll.gif  pagal pašto taisykles turi būti užrašytas tik vienas vardas - jokių Onyčių ir Petriukų bendrai.


As irgi esu siuntusi sitaip, jokiu bedu nekilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 20, 17:32)
As irgi esu siuntusi sitaip, jokiu bedu nekilo ax.gif

Tai išsiunčia. Tiesiog nubraukia vieną vardą. Bent jau man taip praėjusią savaitę sakė paštininkė. Liepė pasirinkt, kurį vardą nubraukti, nes dviems žmonėms siųsti negalima. Gal čia kokia naujovė?
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 03 20, 16:26)
Labai laukiam Šiaulių  thumbup.gif


O taip drinks_cheers.gif As tai dar palaukciau, bet vienas daiktas ne mano, tai klausimai "kada kada" varo i nevilti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Etra @ 2013 03 20, 17:38)
Tai išsiunčia. Tiesiog  nubraukia vieną vardą. Bent jau man taip praėjusią savaitę sakė paštininkė. Liepė pasirinkt, kurį vardą nubraukti, nes dviems žmonėms siųsti negalima. Gal čia kokia naujovė?


Na va specialiai pasiziurejau i registracijos kvituka- Vardene Vardenis Pavardeniai Marijampole.... Viskas i kvituka ispausta, niekam niekas neuzkliuvo. Siunciau pries menesi kazkur.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 20, 17:42)
O taip drinks_cheers.gif As tai dar palaukciau, bet vienas daiktas ne mano, tai klausimai "kada kada" varo i nevilti biggrin.gif

Man tas pats, tas žmogus jau antrą siuntą laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 20, 17:42)

Papildyta:
Na va specialiai pasiziurejau i registracijos kvituka- Vardene  Vardenis Pavardeniai Marijampole.... Viskas i kvituka ispausta, niekam niekas neuzkliuvo. Siunciau pries menesi kazkur.

Mano įspūdžiai šviežesni biggrin.gif Gal čia ir nuo paštininko priklauso, nežinau, visko gali būti. Tiesiog turėkit omeny, kad gali taip būti, jog vieną iš vardų lieps nubraukti (o tokiame SM tai jau problema - gi siunti nepažįstamam žmogui, sunku operatyviai išsiaiškint, kurį vardą geriau nubraukt, o kurį - palikt smile.gif )
Atsakyti
Ar yra kam buve, kad neatveztu siuntos? gavau sms, kad siandien bus, visa diena laukiau kaip durnele, nei paskambino venipakas, nei perspejo, kad neatves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 20, 17:01)
1 dėžę sakė kurjeris pamiršo - rytoj atveš, tai kas nujaučiat kieno dar gali būti - galim rytojaus palaukt, kad vienu kartu atsiimtumėt.


Ar Venipakas? g.gif

QUOTE(zaRAza @ 2013 03 20, 17:42)
As tai dar palaukciau, bet vienas daiktas ne mano, tai klausimai "kada kada" varo i nevilti biggrin.gif


Jus tuomet, turbut mane tikrai nuosirdziai suprantat biggrin.gif

QUOTE(Murčikas @ 2013 03 20, 19:25)
Ar yra kam buve, kad neatveztu siuntos? gavau sms, kad siandien bus, visa diena laukiau kaip durnele, nei paskambino venipakas, nei perspejo, kad neatves  doh.gif


??
Venipakas?
Tokius dalykus, man praneskit, kad zinotume tokias situacijas.
Atsakyti
KAUNAS BENDRAS - ima! Aciu!
Atsakyti
Paskutine klausimu grandis tukis, tai nors ir suprantu, kitaip negaliu smile.gif Dabar del sekancios siuntos- ji anksciau neisvyks ir gausim ja jau po Velyku, taip?
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 20, 20:00)
Paskutine klausimu grandis tukis, tai nors ir suprantu, kitaip negaliu smile.gif Dabar del sekancios siuntos- ji anksciau neisvyks ir gausim ja jau po Velyku, taip?


Ne, anksciau neisvyks.
Papildyta:
ZARAZA, bekit siuntinio imt 4u.gif
Atsakyti
MY SUPERMARKET UZSAKYTA, nezinau ka gausim, pirmas kartas, sunku suprasti buvo 4u.gif
Atsakyti