Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 15:42)
Jau man trecia karta siandien skambina paklausti, ar man viskas gerai. Kodel pirkimo nedarau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Linute, ar is argos patiems galima pirkt? o gal i vieta vaziuosit ar uzsak tuoj darysit??
Atsakyti
As cia su tokiu klausimu - o Klaipedai reikia kooperuotis? g.gif O gal kuri is nuolatiniu pirkeju priimtu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 14:26)

Taip pat renku uzsakyma is https://www.mysupermarket.co.uk/
Siai siuntai. Kadangi tai bus bandomasis, pirmasis uzsakymas, tiem, kas naudojasi adreso nuoma, ir sioje siuntoje tures siuntu, - tarpininkavimas nemokamas. Kas, yra pastovus klientai ir naudojasi tarpininkavimo paslauga, mokes TIK 5%. Uzsakyma siuskite i: tukisuk@gmail.com



iki kada atsiust krepselius is cia ax.gif
neleidzia be registracijos, ar galima Tukio adresu registruotis? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 19, 16:46)


biggrin.gif

QUOTE(Medulis @ 2013 03 19, 16:47)
Linute, ar is argos patiems galima pirkt? o gal i vieta vaziuosit ar uzsak tuoj darysit??


Nebepriima LT korteliu.

QUOTE(eLBė @ 2013 03 19, 16:48)
As cia su tokiu klausimu - o Klaipedai reikia kooperuotis?  g.gif O gal kuri is nuolatiniu pirkeju priimtu?  ax.gif


Ne, Klaipedoje yra pastovus taskas.

QUOTE(Daimen @ 2013 03 19, 16:53)
iki kada atsiust krepselius is cia  ax.gif
neleidzia be registracijos, ar galima Tukio adresu registruotis?  g.gif  ax.gif


Registruokites.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 15:42)
Kazkas i Tesco rubu krepseli, turi prisidejes prekiu ir nieko su jomis nedaro. Jau man trecia karta siandien skambina paklausti, ar man viskas gerai. Kodel pirkimo nedarau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Pas mane tuščias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 13:55)
Dabar nera ne vieno jums neatsakyto emailo. Ar gaunate is  manes zinute, kad as gavau jusu emaila?
Dar neatvykusi  4u.gif

Gaunu žinutę, bet atsakymo į laiškus jokio g.gif
Papildyta:
QUOTE(adžani @ 2013 03 19, 17:21)
Gaunu žinutę, bet atsakymo į laiškus jokio  g.gif

Parašiau dar kartą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 15:42)
Kazkas i Tesco rubu krepseli, turi prisidejes prekiu ir nieko su jomis nedaro. Jau man trecia karta siandien skambina paklausti, ar man viskas gerai. Kodel pirkimo nedarau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


as buvau - bet vakar nupirkau g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 15:42)
Kazkas i Tesco rubu krepseli, turi prisidejes prekiu ir nieko su jomis nedaro. Jau man trecia karta siandien skambina paklausti, ar man viskas gerai. Kodel pirkimo nedarau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš tai nuolat laikau, va laikiau laikiau, vakar užsakiau, ir iš karto kitą kraunu, vėl laikau, kol prikaupsiu... Tai ištrint? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 16:42)
Woodford Green cia Londono apylinke?


Nižinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 19, 17:34)
Aš tai nuolat laikau, va laikiau laikiau, vakar užsakiau, ir iš karto kitą kraunu, vėl laikau, kol prikaupsiu... Tai ištrint? lotuliukas.gif


Tai nea, laikykit. Tegul skambina, man del to galvos neskauda.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 19, 16:43)
Tai nea, laikykit. Tegul skambina, man del to galvos neskauda.

Gal čia kažkas jau checkout paspaudęs ir nieko nedaro g.gif Nes šiaip aš tai visada laikau, tai jau vien dėl manęs kiek galėjo skambinėt doh.gif
Atsakyti