Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(editada @ 2013 03 11, 18:36)
sveikutes,ar imanoma cia pas jumis uzsisakyt prekiu is sio tinklapio: http://www.yoursclot...ra-(15424).aspx


Galima pačiai apsipirkti, LT kortas priima. UK adresu būna nemokami siuntimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 11 kovo 2013 - 20:18
GRAZUOLIS VILLEROY & BOCH rinkinukas 4u.gif
Atsakyti
LAVINAMASIS STALIUKAS puse kainos Amazon 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kazin kada bus sarasiukas, lb idomu ar mano siuntinukas spejo iki jusu atkeliauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 03 12, 17:50)
Kazin kada bus sarasiukas, lb idomu ar mano siuntinukas spejo iki jusu atkeliauti?  ax.gif


Spejo.

As sarasiuka ryt po pietu, gal ikelsiu g.gif Jei spesiu g.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif aciu!
Atsakyti
Man tai idomu, ar mano M&S siuntinukas (kuri man rodo, kad kovo 9 d. pristate) pateko i siunta ar jau nebe?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yuppy @ 2013 03 12, 19:39)
Man tai idomu, ar mano M&S siuntinukas (kuri man rodo, kad kovo 9 d. pristate) pateko i siunta ar jau nebe?? 4u.gif

man tai būtų akivaizdu, kad pateko, nes gi rašė, kad siuntą pakavo 11ą smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Neatsakot nei į vieną mano laišką, tai bandau rašyti čia.

Labai nemagiai jaučiuosi, kad iš Jūsų nesulaukiu jokių žinių dėl siuntinuko atsidūrusio Šiauliuose.

Iki šiol labai patiko su Jumis bedradarbiauti, bet kai tik iškilo problema supratau, kad sulaukti iš Jūsų žinių ar problemos sprendimo labai sunku.

Siuntinuko labai reikėjo iki praėjusio savatgalio, nes ten buvo dovana. Deja....yra kaip yra.

Aš galiu ir sutinku sumokėti už siuntinuko persiuntimą į Vilnių greituoju paštu, nu tik būkit geri, parašykit kam, kur ir kiek sumokėti...

Negi taip sunku rasti sprendimą....labai nuliūdinot su tokiu požiūriu į problemos sprendimą....

Laukiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 03 12, 19:26)
man tai būtų akivaizdu, kad pateko, nes gi rašė, kad siuntą pakavo 11ą smile.gif


Siunta išvažiavo 11 dieną, tai pakavo savaitgalį, nes penktadieniais paima kooperacijas. Nu gal ir spėjo 9 dienos, jei tilpo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 12, 21:07)
Siunta išvažiavo 11 dieną, tai pakavo savaitgalį, nes penktadieniais paima kooperacijas. Nu gal ir spėjo 9 dienos, jei tilpo smile.gif


o jums asmeniskai buvo pranesta kad isvyko 11d g.gif , nes mano ziniomis neisvyko ta diena schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 12, 12:07)
GRAZUOLIS VILLEROY & BOCH rinkinukas  4u.gif

Limcamca, o kiek pargabenimas būtų šio rinkinuko? ax.gif Liktų sveikas? g.gif
Atsakyti