Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 10, 18:55)
Tai ką čia bepadarysi - reikia iš kito banko kortelę naują išsiimt  4u.gif

manot is ukio nebeveiks:{?
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2013 03 10, 18:02)
manot is ukio nebeveiks:{?

tai aisku, kad neveiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 03 10, 19:09)
tai aisku, kad neveiks smile.gif

ACIU MERGAITES UZ ATSAKYMUS
bet nesuprantu kodel paypal neveikia juk siauliu bankas pereme ukio banko veikla:{
tai gaunas is iuksliadeze ismest paypal kortele verysad.gif verysad.gif
o ka daryt jei preke jau nusipirkau blush2.gif
aciu mielosios uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2013 03 10, 18:44)
ACIU MERGAITES UZ ATSAKYMUS
bet nesuprantu kodel paypal neveikia juk siauliu bankas pereme ukio banko veikla:{
tai gaunas is iuksliadeze ismest paypal kortele  verysad.gif  verysad.gif
o ka daryt jei preke jau nusipirkau  blush2.gif
aciu mielosios uz pagalba

na pereme veikla, bet korteles Ukio banko jau negalios.Reik naujas darytis. Turejau ir as ten kortele ir ji i siuksline ir iskeliavo biggrin.gif Tai preke jei nusipirkot, tai uz ja jau apmoketa.Tai ka dar norit daryt? smile.gif Tik laukt belieka jos. Ir tuo tarpu eiti i kita banka, nauja kortele issiimti ir vel prie Paypal priregistruoti. As nauja kortele gavau per savaite laiko
Atsakyti
Svetlanka B. ir Zydrunas J., jusu siuntinukai yra pas mane 4u.gif
Jei neturite/nepamenate kontaktu, rasykite AZ 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2013 03 09, 13:19)
Mergaitės, paprotinkit ir mane, jei nesunku  4u.gif  Ar galiu pati pirkti lengvesnę negu 2 kg prekę, jei tiksliai žinau, kad artimiausiu metu daugiau nieko nepirksiu? Man nėra problemų už jos parsiuntimą į LT sumokėti kaip už 2 kg sveriantį daiktą  ax.gif  kaip tokiu atveju reikėtų daryti? perspėti Liną el.paštu? Ar vis tik susilaikyti nuo pirkimo?  g.gif

galit pirkti, kad ir 100g., bet mokesit uz 2kg. tai yra 3sv., Jei norit kad jums siunta laikytu, kol daugiau prikaupsit tada ir rasot Linai, o jei jums gerai ir taip ir siuntos neuzlaikot, nieko rasyt nereikia, perkat ir laukiat saskaitos ir siuntinuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2013 03 10, 21:19)
Svetlanka B. ir Zydrunas J., jusu siuntinukai yra pas mane 4u.gif
Jei neturite/nepamenate kontaktu, rasykite AZ 4u.gif 



o gal nebereik g.gif , galim cia isparceliuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Linut, sia savaite kuriuo metu galima rinktis maisto pristatyma? 4u.gif
Atsakyti
Esu žiauriai dėkinga, kad padėjot su kurjeriais susitvarkyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nera uz ka ME2ZA 4u.gif

simpa - iki sestadienio 17-21 val 4u.gif

Vakar pas mus buvo motinos diena, tai siandien dirbom ir pakavom. Atsiprasau, kas laukiat atsakymu, i emailus pradesim atsakinet rytoj!

Su tautine svente visus!!!
Atsakyti
Linute kaip suprantu siunta dar nepajudejo snd atejo mano viena dezute ar butu imanoma papult i sia siunta blush2.gif 4u.gif butu super thumbup.gif nes bijau kad sekanti iki velyku gali neatvykt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltute11: 11 kovo 2013 - 18:03
sveikutes,ar imanoma cia pas jumis uzsisakyt prekiu is sio tinklapio: http://www.yoursclot...ra-(15424).aspx
Atsakyti