Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(priklausomybe @ 2013 03 08, 22:13)
1. Maždaug Ž. Šančiai smile.gif

2. Jeigu jau bus nusiųsta į bendrą tašką (jei iš anksto nederinot nieko kitaip, nesirašėt į kooperacijas ir nesurinkot 5 kg svorio) - tai ir reikia atsiimti. Jei berods per porą sav. neatsiimi - dalintoja turi teisę išsiųsti atgal Linai, tada jau su ja aiškintis reikės  4u.gif . Jei norit, kad į namus atsiųstų - turi būti min 5 kg, o jei jų nėra - užtai mes čia ir kooperuojamės rajonais smile.gif, kad nereiktų į Šančius lėkt wink.gif


Ačiū už atsakymus, dabar viskas aišku wink.gif
Atsakyti
Merginos priminkite bigsmile.gif

Ar is littletrekkers.co.uk galime pacios pirkti ir nurodyti Linos adresa pristatymui? ar priima LT korteles?
O gal vis tik geriau per Lina uzsakineti 4u.gif ???
Aciu
Atsakyti
Mergaitės, paprotinkit ir mane, jei nesunku 4u.gif Ar galiu pati pirkti lengvesnę negu 2 kg prekę, jei tiksliai žinau, kad artimiausiu metu daugiau nieko nepirksiu? Man nėra problemų už jos parsiuntimą į LT sumokėti kaip už 2 kg sveriantį daiktą ax.gif kaip tokiu atveju reikėtų daryti? perspėti Liną el.paštu? Ar vis tik susilaikyti nuo pirkimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2013 03 09, 12:19)
Mergaitės, paprotinkit ir mane, jei nesunku  4u.gif  Ar galiu pati pirkti lengvesnę negu 2 kg prekę, jei tiksliai žinau, kad artimiausiu metu daugiau nieko nepirksiu? Man nėra problemų už jos parsiuntimą į LT sumokėti kaip už 2 kg sveriantį daiktą  ax.gif  kaip tokiu atveju reikėtų daryti? perspėti Liną el.paštu? Ar vis tik susilaikyti nuo pirkimo?  g.gif

pirk ir rašyk Linai, kad nesandėliuotų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 03 09, 15:11)
pirk ir rašyk Linai, kad nesandėliuotų  mirksiukas.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif Bėgu pirkt bigsmile.gif
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif noriu paklausti, jei mano siunta yra vasario 11d., prisikoperavau prie Kauno (Savanorių pr. netoli MC.Donaldo), ar jau tas siuntas dalino? Nes negavau jokios žinutės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iingridaa @ 2013 03 09, 15:36)
Laba  mirksiukas.gif noriu paklausti, jei mano siunta yra vasario 11d., prisikoperavau prie Kauno (Savanorių pr. netoli MC.Donaldo), ar jau tas siuntas dalino? Nes negavau jokios žinutės  blush2.gif


Jūs turėtumėt pati parašyt tai merginai, prie kurios kooperavotės ir pasiklausti kontaktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iingridaa @ 2013 03 09, 16:36)
Laba  mirksiukas.gif noriu paklausti, jei mano siunta yra vasario 11d., prisikoperavau prie Kauno (Savanorių pr. netoli MC.Donaldo), ar jau tas siuntas dalino? Nes negavau jokios žinutės  blush2.gif


Vasario 11 jus siunta i namus gavote g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 03 09, 17:56)
Vasario 11 jus siunta i namus gavote  g.gif


aš jau visai turbūt pasiklydau ax.gif ...
vieną siuntą jau gavau į namus aciuks.gif
o vasario 22 dieną buvo paimta koperacija..kada ji Lietuvoje bus kovo 11-13 iš UK?
nepykit už kvailus klausimus blush2.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingridaa: 09 kovo 2013 - 17:12
QUOTE(iingridaa @ 2013 03 09, 18:11)
aš jau visai turbūt pasiklydau  ax.gif ...
vieną siuntą jau gavau į namus  aciuks.gif
o vasario 22 dieną buvo paimta koperacija..kada ji Lietuvoje bus kovo 11-13 iš UK?
nepykit už kvailus klausimus  blush2.gif wink.gif

Na jūs čia kažkaip net 3 siuntas supinate į vieną klausimą.
Jei vasario 22 paėmė kooperacijas, tai čia vasario 25-26 siunta, kuri jau LT.
Jei kovo 11-13 iš UK tai čia dabartinė judanti/bepajudanti siunta ir ji LT bus kaip visada per 7 dienas.
O tai ko jūs klausiate?
smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites nepykit bet nezinau ka daryt doh.gif
mano paypal bankas ukio doh.gif
negaliu sumoket ebay :{
gal zinot ka daryt tokiu atveju verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2013 03 10, 17:36)
sveikos mergaites nepykit bet nezinau ka daryt  doh.gif
mano paypal bankas ukio  doh.gif
negaliu sumoket ebay :{
gal zinot ka daryt tokiu atveju  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Tai ką čia bepadarysi - reikia iš kito banko kortelę naują išsiimt 4u.gif
Atsakyti