Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

QUOTE(maniuxa @ 2013 02 28, 16:02)
Sveikos merginos  4u.gif
turiu klausima, o is sios parduotuves gal kas jau uzsisakinejo http://www.babyartikel.de/ ? nes pasirinkimas kaip ir mytoys.de bet skiriasi akcijos, yra geru pasiulymu  g.gif o pristymas skiriasi tik 1 euru  g.gif

mytoys pirmam pirkimui duoda 10 eur nuolaida, tai tuo visos ir naudojasi smile.gif o cia matau, kad duoda 3 eur nuolaida pirmam pirkimui, siuntimas Lithuania ca. 4-6 Werktage / working days 15,90 Euro. tai nebent labai apsimoketu kazka pirkti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 28, 16:56)
loginpost terminalai siuncia po 4 lt
svoris nesvarbu

tik reikia per www.manodrabuziai.lt
registruot siunta

gaila, kad sitie terminalai tik didziuosiuose miestuose



QUOTE(dorada @ 2013 02 28, 16:56)
I ne visus miestus, taciau 4 Lt tik - http://www.manodrabu...paslaugos-kaina



tai va, gaila kad tik didziuosiuose miestuose doh.gif

o LP Expres, yra ir mazesniuose, tai man sis variantas super, kai reikia siusti siuntini virs 2 kg, nes moki vistiek tik 6.49, o per paprasta pasta jau kaip uz siuntini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 02 28, 17:27)
mamos jeigu norite prisijungti prie bodyshop pirkimo, parasykit man  4u.gif  gal kaip nors susikoperuosim...labai noretusi siandien nes dings musu norimi rinkiniai  rolleyes.gif
Vilnius

As paziurejau bet man netaike rinkiniams 2perki 2 nemokamai ziurejau is rinkinius is clearance ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 02 28, 17:09)
As paziurejau bet man netaike rinkiniams 2perki 2 nemokamai ziurejau is rinkinius is clearance ax.gif


kodas SPRING. ar irasete? mirksiukas.gif
Atsakyti
O Kaune is aposparerio niekas neplanuoja rinkti? ax.gif
Atsakyti
rinksiu unserekleineapotheke.de 4u.gif
Vilnius (jei reiketu, galesiu persiusti)
aciu

swedbank
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhule: 28 vasario 2013 - 17:49
QUOTE(mazhule @ 2013 02 28, 17:13)
kodas SPRING. ar irasete?  mirksiukas.gif

pabandžiau ir aš kelis rinkinius iš outlet įsidėti į krepšelį. deja, nenuminusavo doh.gif (nors prieš kelias dienas kiek žiūrėjau dovanoms iš outlet taikė 2 perki 2 nemokamai)
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 02 28, 17:09)
As paziurejau bet man netaike rinkiniams 2perki 2 nemokamai ziurejau is rinkinius is clearance ax.gif



QUOTE(Audry @ 2013 02 28, 17:39)
pabandžiau ir aš kelis rinkinius iš outlet įsidėti į krepšelį. deja, nenuminusavo doh.gif (nors prieš kelias dienas kiek žiūrėjau dovanoms iš outlet taikė 2 perki 2 nemokamai)


atsiprasau, tikrai neduoda... uzvakar pati pirkau, taike koda g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 02 28, 17:59)
suprantu kad 5 reik pirkt smile.gif
rusu kaip kinieciu .nibumbum  blush2.gif  blush2.gif

Atsiliepimus apie pardavėją galite skaityti dešinėje pusėje paspaudusi ant procentų (šiu atveju 95,8). atidarys langą, kur visi atsiliepimai apie pardavėją.
Jei domina atsiliepimai apie šių suknelių gavimą, juos rasite pačioje pačioje apačioje.

Kaip pirkti? Pasirinkite norimą spalvą, spauskite "buy now". Užpildykite adresą, tuomet "place order" ir suveskite kortelės duomenis.

Tik atsiminkite, kad užsakymai didesni nei už 75 lt. iš šios parduotuvės, muitinėje gali būti apmokestinti 21 proc. O nuo tam tikros sumos dar ir muitas dasideda.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 28, 14:27)
merginos, fantastika kokiu kursu Laisvalaikio korta svara nuskaite - 3,9879  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Mano sesei praeitą sav. Swed Mastercard nuskaitė po 3,94 Lt., man net pavydas ima doh.gif
Atsakyti
Gal kas gali patarti i koki el.pasta rasyti amazon.co.uk del to, kad gavau ne ta dydi? niekaip negaliu rasti doh.gif
Atsakyti
rytoj perku iš SD, Klaipėda
Atsakyti