Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

aaajetau koks papildymas 5pounds, jeigu niekas nerenka tai siandiena uzsakyciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 03 05, 12:41)
kazkaip man jau savaite po pinigu sumokejimo i jokius laiskus neatsakineja, tai pradejau panikuoti  g.gif


gal kur isvykes zmogus, nes paskutiniu metu ir pirkimu jokiu neatsiuncia, siaip jai pinigus gi galima ir grynais sumoketi atsiimant, tai manau atrasys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 03 05, 13:19)
gal kur isvykes zmogus, nes paskutiniu metu ir pirkimu jokiu neatsiuncia, siaip jai pinigus gi galima ir grynais sumoketi atsiimant, tai manau atrasys  smile.gif


manau, bus viskas gerai smile.gif
Papildyta:
Gal kas susidure su SD grazinimu :
man atsiunte ne ta preke: maiselyje su uzsakomos prekes kodu idetos visai ne tokios basutes ...
po ilgu rasinejimu gavau e-maila, kur jie praso grazinti prekes su uzpildytom grazinimo saskaitom.
Man klausimas : kas apmoka uz siuntima ? kiek jis kainuoja ? jie gauna ta daikta ir tada perveda pinigus ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2013 03 05, 13:00)
aaajetau koks papildymas 5pounds, jeigu niekas nerenka tai siandiena uzsakyciau  wub.gif



kokia gaunasi prekes kaina? smile.gif
Jus kalbate apie si psl.
http://www.everything5pounds.com/
Atsakyti
as irgi jungciausi prie marshalleisure
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2013 03 05, 13:48)
kokia gaunasi prekes kaina? smile.gif
Jus kalbate apie si psl.
http://www.everything5pounds.com/

taip apie si, parasysiu i az
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2013 03 05, 13:54)
taip apie si, parasysiu i az

parasykite cia, nes manau daug kam aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 03 05, 11:23)
sakai sulauksi ryt dar geresniu kainu?  biggrin.gif

gal sugalvosiu pirkti smile.gif jei ne, tai dovanosiu biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(pilvuziukas @ 2013 03 05, 11:28)
o jus tais senais emailas esat pirkusios ar tiesiog prisiregistravot naujienlaiskiams? galvoju vargt ar nevargt visus susikurtus emailus atsimenant  smile.gif

ne, tik naujienlaiskis uzregistruotas smile.gif del to ir pasiilgo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mielai prisijungciau prie GAP uzakymo su minus 40, jei kam truksta kompanijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jacke: 05 kovo 2013 - 13:39
QUOTE(jurgitatr @ 2013 03 05, 14:16)
parasykite cia, nes manau daug kam aktualu mirksiukas.gif

apie 25lt
Atsakyti
Sveikos,gal jūs žinot kaip yra su vaistais kurie yra receptiniai?Ar galima juos siųstis iš kitur?Mano sesers vyrui išrašė nuo širdies vaistų BRILIQUE 90-mg,jie nekompensuojami,bet su receptu, g.gif kainuoja 350lt mėnsiui,kažina ar įmanoma parsisiųti iš kitur pigiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 03 05, 14:52)
Sveikos,gal jūs žinot kaip yra su vaistais kurie yra receptiniai?Ar galima juos siųstis iš kitur?Mano sesers vyrui išrašė nuo širdies vaistų  BRILIQUE 90-mg,jie nekompensuojami,bet su receptu, g.gif  kainuoja 350lt mėnsiui,kažina ar įmanoma parsisiųti iš kitur pigiau? blush2.gif

cia siek tiek pigiau http://evaistine.cam...-dengtos-tabn56
bet pirma reiktu issiaiskint ar musu receptus pripazista kitur g.gif
Atsakyti