Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

QUOTE(norala @ 2013 02 28, 15:11)
as irgi prisjungciau, jei kas nors parinktu smile.gif


o, saunu musu jau dvi smile.gif tai reikia dar dvieju mamu 4u.gif
Papildyta:
mamos, man reikia jusu info, kaip iskelti ta taip vadinama disputa uz neatsiustas prekes ir negrazintus pinigus...sakykit kaip cia sita procedura atliekama? blush2.gif uz prekes moketa buvo su kreditine kortele o ne su paypal...ar imanoma tada disputa iskelti arcia tas daroma tik jeigu atsiskaitoma per paypal ?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 02 28, 14:27)
mergaitės sakė, kad Anglijoje vaikiškiem batams nėra PVM. Tai jei pasirenkant siuntimą į LT -prideda PVM'ą. Išeitis -siųstis UK adresu. Bet tada už siuntimą teks mokėti.
Ir čia ne tik iš Javari UK, čia ir iš Amazon  4u.gif


Tai va , matosi ,kad darbas trukdo prikimam, nepaskaitau temoj, o javari.uk nebuvau dar pirkusi doh.gif aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 02 28, 15:40)
o, saunu musu jau dvi  smile.gif tai reikia dar dvieju mamu  4u.gif
Papildyta:
mamos, man reikia jusu  info, kaip iskelti ta taip vadinama disputa uz neatsiustas prekes ir negrazintus pinigus...sakykit kaip cia sita procedura atliekama?  blush2.gif  uz prekes moketa buvo su kreditine kortele o ne su paypal...ar imanoma tada disputa iskelti arcia tas daroma tik jeigu atsiskaitoma per paypal ?

Byla galite kelti tik jei atsiskaitote per Paypal 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorada: 28 vasario 2013 - 15:02
QUOTE(dorada @ 2013 02 28, 16:01)
Byla galite kelti tik jei atsiskaitote per Paypal 4u.gif

Pasikartosiu: vakare perku SD, eurais
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2013 02 28, 15:11)
Niekas Kauniečių nežadat užsakinėti iš marshallleisure.co.uk?


aš prisijungčiau, jei atsirastų, kas turi šiek tiek laisvo laiko ir gali užsakyti blush2.gif Bet tiesiai į LT reikia nemažai prisijungiančių surinkti, o jei gerai suprantu, UK siuntimas nemokamas iki 30 kg svorio, tai apsimokėtų turbūt į UK siųstis
Atsakyti
gal kas galėtumėte pakonsultuoti, kaip geriau pasielgti 4u.gif padariau užsakymą dx.com. Nedidelė suma, 4 prekės. Gaunu į paštą jau 3 laišką iš DX, kad vienos ar kelių mano užsakytų prekių gamintojas nepristato (jau mėnuo praėjo), ir aš galiu laukti arba atšaukti užsakymą. Prisijungiu prie savo sąskaitos, matau, kad niekas neišsiųsta, bet nerodo kokių jie ten tų prekių neturi. Man tokiu atveju visą užsakymą atšaukti, ar dar laukti? Patarkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 02 28, 15:10)
aš prisijungčiau, jei atsirastų, kas turi šiek tiek laisvo laiko ir gali užsakyti blush2.gif Bet tiesiai į LT reikia nemažai prisijungiančių surinkti, o jei gerai suprantu, UK siuntimas nemokamas iki 30 kg svorio, tai apsimokėtų turbūt į UK siųstis


Viena Kauniete jau atsiunte savo krepsiuka, galima butu pasikoperuoti kaunietems, kad persiusti vienai per terminala ir jus ten vietoje pasidalintumete. Nes girdejau, kad galima uz 4Lt kazkaip gauti siuntima per terminala bigsmile.gif bet dar pati nesiaiskinau, viena mamyte sake, kad kazkaip per drabuziai.lt prisiregistravus g.gif

Bet as uzsakinesiu tiesiai i Lt, ne per Uk ax.gif
Atsakyti
Užsakinėsiu http://www.unserekleineapotheke.de/ Klaipėda. galiu persiųsti. d.kvasnia@gmail.com
tačiau noriu įspėti,jog rinksiu iki 6 merginų, nes nebesinori 13kg dėžę rūšiuoti, o ypač kai trūskta pekių doh.gif Tad siuntimas gautųsi apie 1,65 EUR
Atsakyti
Pirksiu ASDA GEORGE. priimsiu pora norinciu shipukui pasidalinti, persiusiu smile.gif
Rasykit bozena.shoping@gmail.com
Atsakyti
Siandien uzsakinesiu is e5p, gal yra norinciu prisijungti? Utena, i kitus miestus persiusti galesiu.
Atsakyti
Gal turit minčių iš kur tokias šluotas galima siųstis :
http://www.topshop.l...CFfCXcAodrUEA6g
Atsakyti
Cia kaip suprantu ismatavimai pagal liemeni? g.gif
http://www.marshalll...ducts_id=153272
Atsakyti