Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

kur perkat kokybiskas pizamas moteriskas? La senza kokybe man nepatiko schmoll.gif ir
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2013 03 04, 11:19)
Antradienį užsakinėsiu iš www.next.co.uk, jei norite jungtis kreipkitės per a.ž.

o kokios prisijungimo sąlygos?
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2013 03 04, 11:56)
Sveikos mergaitės 4u.gif  Gal galėtumėte patarti kokiomis nuolaidomis galėčiau pasinaudoti pirkdama amazon.co.uk blush2.gif ?

20% rubams/batams. Info 1 psl
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kuri nors renkate užsakymą iš SD Klaipėdoje? smile.gif
Atsakyti
Renku newlook.com skubiai iki 13.30 val.
Miestas: Vilnius (kitur nesiunčiu, sorry)
Atsiimti reikės: Pilaitė arba Saulėtekis
Krepšus siųsti į: julija.pinkiz @ gmail.com
Siuntimo išlaidas dalinsimes iš daiktų skaičiaus jei nesusirinks free ship (mano bus 3 daiktai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 04 kovo 2013 - 12:52
QUOTE(motce @ 2013 03 04, 12:17)
kur perkat kokybiskas pizamas moteriskas? La senza kokybe man nepatiko  schmoll.gif  ir

tesco asdoj paziurekite buvo gerom kainom naktinukai, pizamos tik dabar jau daug papirkta wink.gif
Papildyta:
tiesa, del kokybes nezinau bet kaip 100 proc medvilne ir uz 15 - 20 lt man tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2013 03 04, 00:48)
o kiek jau yra susirinke??  smile.gif


Sveiki, vakar vėlai vakare jau išsiunčiau užsakymą, nes tik savaitgalį galiojo -10 % papildoma nuolaida viskam. Šiandien mačiau Biodermai vis dar taikoma -15%.

Kadangi dar teiraujasi keletas mergaičių, parašiau laišką prancūzams, ar galėčiau papildyti pirkinių krepšelį, nes kada bandžiau tai padaryti, pasilieka visos prekės, už kurias jau apmokėjau. Kai tik gausiu žinią, parašysiu 4u.gif
Viso mergaičių 10 susirinko 4u.gif
Atsakyti
Marks&Spencer tik šiandien 20 proc. nuolaida daugeliui prekių. Kainos jau su nuolaidomis. Ir nemokamas siuntimas nuo 35 svarų bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergytes,
kur perkate ,,naktines" pirstines, ta prasme pasitepat rankas - uzsimaunat pirstines ir miegot, galit i a.z.
Aciu
Atsakyti
Gal butu norinčių jungtis prie www.clothingattesco?
o gal kas renka ?
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2013 03 04, 01:13)
Gal atsirastų užsakančių iš everything5pounds.com? Jungčiausi 4u.gif

As taip pat prisijungciau su pora drabuzeliu Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 03 04, 14:01)
Mergytes,
kur perkate ,,naktines" pirstines, ta prasme pasitepat rankas - uzsimaunat pirstines ir miegot, galit i a.z.
Aciu

As sitas naudoju http://www.iherb.com...es-1-Pair/25459
Atsakyti