Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

Sveikos, kur perkate vyrams skutimosi peiliukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2013 03 03, 12:56)
turejau as nagu laka, man nepatiko, nes labai ilgai dziuvo ir kazkaip nusibraizydavo pavirsius greit  g.gif  bet ir LT man sunku laka prisitaikyt, nesilaiko man kazkaip ilgai


Man ju nagu lakai nieko buvo is pradziu, bet va praejo beveik metai turbut (ne kiekviena diena naudoju), tai praeita savaite ismeciau visus lauk, nes irgi pradejo laaabai ilgai dziuti, o net pasirodzius, kad isdziuve, pavirsius nusibraizydavo. Bet ko nauji buvo, tai skundu neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2013 03 03, 13:56)
turejau as nagu laka, man nepatiko, nes labai ilgai dziuvo ir kazkaip nusibraizydavo pavirsius greit  g.gif  bet ir LT man sunku laka prisitaikyt, nesilaiko man kazkaip ilgai



QUOTE(Tahoe @ 2013 03 03, 14:02)
Man ju nagu lakai nieko buvo is pradziu, bet va praejo beveik metai turbut (ne kiekviena diena naudoju), tai praeita savaite ismeciau visus lauk, nes irgi pradejo laaabai ilgai dziuti, o net pasirodzius, kad isdziuve, pavirsius nusibraizydavo. Bet ko nauji buvo, tai skundu neturiu smile.gif

vieną laką esu iš jų pirkus irgi ilgai džiūdavo,bet gal sakau juos džiovint reikia su UV lempa? šiaip man irgi nagų lakai nelaiko,norėčiau išbandyti tuos gelinius,bet lempos neturiu,o tokių turbūt be jos nenudžiovinsi g.gif
Atsakyti
Gal kas uzsakinejate crocs outlet,prisidetume su viena poryte
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 03 03, 14:12)
vieną laką esu iš jų pirkus irgi ilgai džiūdavo,bet gal sakau juos džiovint reikia su UV lempa? šiaip man irgi nagų lakai nelaiko,norėčiau išbandyti tuos gelinius,bet lempos neturiu,o tokių turbūt be jos nenudžiovinsi  g.gif


kad neraso nieko apie lempa g.gif paskaiciau atsiliepimus, neblogi visai, as is seilo pirkau, gal koks pasenes buvo g.gif jauciu reiks dar pabandyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 03 03, 12:48)
merginos, gal zinot is kur butu galima siustis pavasarini puspalti arba paltuka?  4u.gif

is visur, kur tik rubus parduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2013 03 03, 13:27)
kad neraso nieko apie lempa  g.gif  paskaiciau atsiliepimus, neblogi visai, as is seilo pirkau, gal koks pasenes buvo  g.gif  jauciu reiks dar pabandyt  tongue.gif


As uzvakar pabandziau is IKI (dar akcija buvo 20 ar 30% nors jie ir taip pigus) nusipirkti pora BŪK nagu laku biggrin.gif Dabar kaip tik lakuoju, konsistencija man patinka, idomu ar greitai dzius ir ar ilgai laikys smile.gif
Atsakyti
gal dar yra norinciu prisijungti prie e5p uzsakymo?smile.gif) utena, kitur persiusiu.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2013 03 03, 12:48)
merginos, gal zinot is kur butu galima siustis pavasarini puspalti arba paltuka?  4u.gif

Oi iš daug kur gali kad ir iš čia http://www.wholesale...n-s-coats-c2107
Atsakyti
Mergaites, gal kas is ASDA planuoja pirkti, prisijungciau smile.gif bigsmile.gif
Vilnius
Atsakyti
ELF uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas esate pirkę tokius džinsus http://www.boohoo.co...s/invt/azz55789
Būtų įdomu ar dydžiai atitinka( šiaip nešioju 38 eur) ir ar užtektų man su 175 ūgio , kelnių ilgio, ir dar dėl pažeminto liemens, baisiai nemėgstu su pažemintu liemeniu, atrodo, kad čia normalios ax.gif
Ačiū. Atsiprašau, kad truputį ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2Ditute: 03 kovo 2013 - 15:36