Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

Sveikos, o gal kas ELF Vilniuje renka? nesurenku as 25 svaru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 02, 20:33)
Jei cia apie ta plansetuka, kur pirkom daugelis is www.buyincoins.com, tai as prikabinau tiesiog kur uzsakymo visas aprasymas ir kaina matyti, ta lapa issisaugojau paciame puslapyje kur yra ir pdf formatu prikabinau prie uzpildytos deklaracijos, pildziau per post.lt, apmokejimu jokiu nesiunciau parodymu ir jiems pakako


Taip tas biggrin.gif O kur radot ta deklaracija g.gif ir paskui gavot suma ar kaip ?
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2013 03 02, 19:41)
saskaita, uzsakymo patvirtinimas smile.gif gavote gi kazka el. pastu, kai pirkote smile.gif kokia parde?  4u.gif

www.buyincoins.com
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2013 03 03, 09:15)
O sie kinieciai normaliai ant deklaracijos verte raso? Nes kiek esu uzsakius, tai rasydavo mazas vertes...  Galu gale gal galima paprasyti ju, kad rasytu kitokia?  g.gif



Na jau ne karta rasyta, o ir pati susiduriau, kad rasyti jie gali ka tik nori, bet kai papraso dokumentu, reikia graziai viska susimoketi doh.gif Todel ir prasiau nuolaidos, nes nuleisti nedaug reikia, o ir paciai ramu, kad issiuntus popierius, jeigu reiks, jokiu mokesciu nebus bigsmile.gif

QUOTE(bbiitute @ 2013 03 03, 10:38)
Taip tas  biggrin.gif  O kur radot ta deklaracija  g.gif  ir paskui  gavot suma ar kaip ?


Eikite i www.post.lt ir ten kur siuntu paieska, iveskite savo siuntos numeriuka. Jums duos visa sarasa kaip Lietuvoje kur jis buvo ir paskutinis irasas ir bus kad laukia deklaracijos, norit ja pildyti dabar, paspaudziat ir supildot visus laukus, o prisegat is uzsakymo issaugota ta lapa pdf formatu ir viskas laukiat. Tuomet pastas atnes lapeli, kad atsiimti siunta ir ten bus parasyta kiek paste susimoketi reiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanile: 03 kovo 2013 - 11:12
QUOTE(Morkevic @ 2013 03 03, 11:18)
Labas rytas
kaip nusipirkt is Anglijos be tarpininku? Tiesiai i LT nesiuncia  unsure.gif Ar siunciates per kokius nors vezejus ju adresa nurodant?

ziurint is kur pirkt ruosiates, kai kurios parduotuves nesiuncia i komercinius adresus. o siaip galima per tuki, cia http://www.tukis.eu/...RESO-NUOMA.html, paskaitot, registruojates ir gave atsakyma perkat ju adresu smile.gif
Atsakyti
gal kuri ruošaitės užsakinėt iš e5p?
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2013 03 03, 10:18)
Labas rytas
kaip nusipirkt is Anglijos be tarpininku? Tiesiai i LT nesiuncia  unsure.gif Ar siunciates per kokius nors vezejus ju adresa nurodant?

Taip, siunčiam per vežėjus. Info pirmam psl.
Atsakyti
merginos, gal zinot is kur butu galima siustis pavasarini puspalti arba paltuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2013 03 03, 12:31)
gal kuri ruošaitės užsakinėt iš e5p?


merginos, jei rinktumėt iš šitos parduotuvės, gali ir mane priimtumėt, man reikia kelių daiktų. Aš iš Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Snow Angel @ 2013 03 03, 12:59)
merginos, jei rinktumėt iš šitos parduotuvės, gali ir mane priimtumėt, man reikia kelių daiktų. Aš iš Vilniaus.

man ir tik kelių, kaunas
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2013 03 03, 13:15)
man ir tik kelių, kaunas

priklausomybe renka, keleta psl. atgal paverskite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 03 02, 09:06)
Renku CROCS www.crocs.eu, Vilnius, a.z., galiu persiusti i kitus miestus, renku is outleto iki 40 proc. nuolaidos


UZSAKYTA
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 03 03, 11:26)
gal žinote kurie nagų lakai pas juos patvaresni? pirkus kažkad iš jų drėgnus akių šešėlius tai labai blogi buvo,tai sakau geriau pirkti iš patirties ką nors  ax.gif

Ir kaip jų lupdažiai?gal kas naudojat? 4u.gif http://eyeslipsface....tick/invt/7700/


turejau as nagu laka, man nepatiko, nes labai ilgai dziuvo ir kazkaip nusibraizydavo pavirsius greit g.gif bet ir LT man sunku laka prisitaikyt, nesilaiko man kazkaip ilgai
Atsakyti