Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

QUOTE(deltadu @ 2013 03 01, 20:55)
Mergiukai, kas perkate GAP su kodukais? Noriu prisijungti..Labai reikia.. blush2.gif


Ir man labai GAP reikia smile.gif Turiu koduka 15 proc. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 19:54)
Geliuke, tai kaip parodyta, bus su tuo padu kartu ?  blush2.gif jis tvirtinasi i tuos metalus sedynei kaip izofixo knyptai tie ? As siuo klausimu kvaila visai. Ziuriu jas, nes atrodo patogios vaikui. Raso nuo 9 menesiu. mano didelis, turbut ir anksciau jam tiktu  ax.gif

Atvirai tariant nezinau, reiktu siek tiek issamiau paanalizuoti kaip pati ta koja vadinasi.. ziurint britax puslapi sios kedes modelis visur su ja vaizduojamas, tai gal turetu buti kartu g.gif Bet ten ta koja tiesiog tvirtuma priduoda, bet nesu tikra ar patogu butu realiai vaikui (na is praktiskos puses, kojos makaluojasi, daznai pvz kazka po kojom padedam ir t.t.)
Ten bet kuriuo atveju tvirtinimas isofix'u yra tuo paciu principu (aisku reikia buti tikram, kad isofix'as masinoj yra)... O del vaiko - svarbu, kad vaikas sedetu LABAI stabiliai, nes smugio atveju kaklas gali neatlaikyti. As abu vaikus persodinau i tokia kede mazdaug 9 men (jauneli kaip tik zadam persodinti, nes neseniai vyresneliui kita kede nupirkom)
Atsakyti
as rinkausi pagal sauguma irgi, bet visgi kas man britaxe nelabai patiko, kampas miegojimui tikrai mazokas, kitose kedutese buna daugiau, bet nezinau ar jos su isofixais tos, kurios gulsciau daugiau pasidaro, bet pas drauges paciau tikrai ne tokias stacias.
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 03 01, 21:05)
Ir man labai GAP reikia  smile.gif  Turiu koduka 15 proc.  4u.gif

Tai gal perkame?

O tą asmeninį 40 proc. koduką tik vieną kartą galima panaudoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 03 01, 21:11)
Tai gal perkame?

O tą asmeninį 40 proc. koduką tik vieną kartą galima panaudoti? g.gif

ir as noreciau prisijungti blush2.gif
Atsakyti
gal būtų perkančių iš http://www.everything5pounds.com
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 01, 21:11)
as rinkausi pagal sauguma irgi, bet visgi kas man britaxe nelabai patiko, kampas miegojimui tikrai mazokas, kitose kedutese buna daugiau, bet nezinau ar jos su isofixais tos, kurios gulsciau daugiau pasidaro, bet pas drauges paciau tikrai ne tokias stacias.

ziauriai sunku issirinkti doh.gif yra kitos siauros, pvz Maxi Cosi lyg Tobi, siauroka vaikui. Cybex pallas tas bomas man nelabai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 03 01, 20:11)
Tai gal perkame?

O tą asmeninį 40 proc. koduką tik vieną kartą galima panaudoti? g.gif

taip tik viena mirksiukas.gif bet galioja kartu ir -15% mirksiukas.gif

gal kas zinot ar sale kainom irgi galioja -40% blush2.gif ar per gerai cia noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2013 03 01, 21:30)
taip tik viena  mirksiukas.gif bet galioja kartu ir -15%  mirksiukas.gif

gal kas zinot ar sale kainom irgi galioja -40%  blush2.gif ar per  gerai cia noriu  biggrin.gif


per gerai nori biggrin.gif galioja tik nenuolaidinems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2013 03 01, 21:30)
taip tik viena  mirksiukas.gif bet galioja kartu ir -15%  mirksiukas.gif



tai gal tik vienam pirkėjui vieną kartą..
O kažin kita su tuo pačiu koduku neužsisakytų? g.gif
Ar mamytėms, kurios gavo kodukus, buvo visi skirtingi atsiųsti? Tada jau nekas. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 01 kovo 2013 - 20:47
QUOTE(galery @ 2013 03 01, 19:01)
Laba, padekit mergaites:). Pirma karta uzsakineju is http://www.buyincoins.com koki renkates pristatyma. Yra nemokamas, bet yra uz 1,9 USD, kuri pasirinkus duoda siuntinio Nr. Dekoju visoms atsakiusioms  aciuks.gif


Manau, kad dauguma renkasi nemokamą, nebent brangesnį daiktą perka.
Atsakyti
merginos kur perkat CHI plaukų priežiūros priemones ?
Atsakyti