Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

QUOTE(saulute32 @ 2013 03 01, 18:40)
per kiek laiko atejo? laukiu ir as savo pirmo siuntinuko is cia bigsmile.gif
kiek dazniausiai laiko eina prekes is cia kazin? rolleyes.gif

per 23 dienas is cia atejo sis siuntinukas 4u.gif
Atsakyti
nauja TBS akcija smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 01, 20:13)
bent jau pas mus isofixas kaip antroje, is galo, islenda tie pypsiukai tokie, ir uzsifiksuoja tarp sedyniu.

o kaip sios kedutes pagal patikimumo vertinimus ? ar perkant ziurejot kad kedute butu saugiausia ?
Atsakyti
sveikos, gal kas užsisakinėjot is fragrancedirect.co.uk? kaip ten su atsiuntimu> jau praėjo 11 darbo dienų, parašiau jiems dėl siuntinio, tai atrašė, kad pristato per 10-14 d.d, bet gali būti ir ilgiau. o geriausia,kad jei nėra siuntinio per 28 d.d., tai laikyti siuntinį dingusiu doh.gif gal aš ne taip supratau ?
"We cannot take any further action until after 28 working days* from the date of dispatch (as noted within our Terms and Conditions) have elapsed.

*The 28 working day timescale is the period stated by the postal service after which a parcel can officially be classed as missing.

Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2013 03 01, 17:09)
Sveikos 4u.gif
Merginos, kas turite SEB Mylimiausia kortelę, kaip PayPal'e užsiregistruoojate? Ar koduką kurį reikia suvesti į CSC SEB'as išduoda atskirai? blush2.gif


Kodas atskirai nesiduoda, turite vesti iš kortelės kitos pusės 3 skaičius.
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2013 03 01, 19:30)
sveikos, gal kas užsisakinėjot is fragrancedirect.co.uk? kaip ten su atsiuntimu

Jus į LT tiesiai siuntėtės?
Atsakyti
prisijungciau prie GAP Kaune blush2.gif blush2.gif
as turiu -15 % blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 01, 18:46)
o jos pasisuka? man įdomu, kokios kėdutės pasisuka. Atrodo, kad turėtų būti labai patogu. Mes turim vieną kėdutę paskolintą, bet norėčiau dar vienos į kitą automobilį. Nes tas dėliojimas iš vieno auto į kitą doh.gif

Ne, nepasisuka. Sukasi man rodos ar ne dvieju modeliu keduciai (maxi cosi axis ar pan ir dar viena, nepamenu pavadinimo) - bet jos maziau saugios skaitosi.

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 19:09)
bet foto tai nematau izofix, tik pada toki.

Aprasyme viskas parasyta. Ten papildomai tie padai tvirtinasi, siule ir mums pardavejas, bet nematau tikslo.. ir taip saugiai prisitvirtina.. ax.gif

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 19:27)
o kaip sios kedutes pagal patikimumo vertinimus ?  ar perkant ziurejot kad kedute butu saugiausia ?

Britax-romer vienos saugiausiu. Adac testus galit paziuret, as rinkausi butent pagal tai kedes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 01, 20:36)
Jus į LT tiesiai siuntėtės?

taip, tiesiai
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2013 03 01, 20:39)
Ne, nepasisuka. Sukasi man rodos ar ne dvieju modeliu keduciai (maxi cosi axis ar pan ir dar viena, nepamenu pavadinimo) - bet jos maziau saugios skaitosi.
Aprasyme viskas parasyta. Ten papildomai tie padai tvirtinasi, siule ir mums pardavejas, bet nematau tikslo.. ir taip saugiai prisitvirtina..  ax.gif
Britax-romer vienos saugiausiu. Adac testus galit paziuret, as rinkausi butent pagal tai kedes  mirksiukas.gif

Geliuke, tai kaip parodyta, bus su tuo padu kartu ? blush2.gif jis tvirtinasi i tuos metalus sedynei kaip izofixo knyptai tie ? As siuo klausimu kvaila visai. Ziuriu jas, nes atrodo patogios vaikui. Raso nuo 9 menesiu. mano didelis, turbut ir anksciau jam tiktu ax.gif
Atsakyti
Mergiukai, kas perkate GAP su kodukais? Noriu prisijungti..Labai reikia.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 19:54)
Geliuke, tai kaip parodyta, bus su tuo padu kartu ?  blush2.gif jis tvirtinasi i tuos metalus sedynei kaip izofixo knyptai tie ? As siuo klausimu kvaila visai. Ziuriu jas, nes atrodo patogios vaikui. Raso nuo 9 menesiu. mano didelis, turbut ir anksciau jam tiktu  ax.gif

mes iš mažosios kėdutės į didesnę perėjome 6 mėn o. Jei ne žiema, tai gal būtų ir ilgiau tilpęs, bet su visais kombiais, jau sunkiai užsisegdavo doh.gif Be to, viršugalvis jau išlindęs buvo, o tai vienas iš kriterijų, kada keisti kėdutę reiktų dėl saugumo.
Atsakyti