Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

QUOTE(Darmin @ 2013 03 01, 18:17)
ar perkant GAP leidzia panaudoti ir 40proc ne sale prekems  ir papildoma 15% kartu?

leidžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 18:15)
merginos, patarkit, nesuprantu ar cia kedute su izofix kartu ar tik kedutes kaina ? ir ar cia dauguma Britex su padu kaip parodyta ar parsiduoda ta kaina tik kedute ?

http://www.mothercar...default,pd.html
sita ar su izofix ??

http://www.mothercar...default,pd.html
sita su padu, i kuri statosi kedute ? ar tik kedute cia ?

gal kas turit sitos firmos kedutes ?

as turiu antraja. abi jos su isofix. mes pirkom LT, kaina netoli 800 lt gavosi
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 18:15)
merginos, patarkit, nesuprantu ar cia kedute su izofix kartu ar tik kedutes kaina ?

berods, kedutems yra 15 proc. nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2013 03 01, 09:55)
Sveiki,
Patyrusios pirkejos,ar galite pasakyti,ar cia bus patikima parduotuvė
www.discountnails.co.uk
Itartinai mazos kainos ten atrodo 4u.gif  4u.gif

kažkada mergaitės buvo įdėjusios nuorodą, kur galima pasitikrinti internetinių parduotuvių patikimumą:
http://www.scamadvis...tshoesuka.co.uk
prie jūsų parduotuvės rašo, kad per daug nauja, kad turėtų duomenų apie ją. Ši parduotuvė veikia dar tik 154 dienas g.gif
O kad įsirašo į puslapį, kad galima atsiskaityti paypal, tai dar nieko nereiškia. Kartą draugė norėjo pirkti iš vienos pardės, kuri įsidėjus, kad galima atsiskaityti kortelėmis arba paypal. Man neatrodė patikima ta parduotuvė, ale sako draugė bandysiu, nes baisiai gera kaina vilioja. Bando spaust mokėt paypal'u, neleidžia doh.gif Draugė nepasiduoda, nes baisiai tos prekės reikia. Sako mokėsiu, kortele. Bet dėl kažkokių priežasčių apmokėjimas nepavyko ir ji parašė laišką pardavėjui. Atsakymas atėjo labai greitai nurodant kažkokį paypal vartotoją, kurio vardas neatspindėjo įmonės pavadinimo. Ir kažkaip draugė pati pradėjo tikėti, kad ta pardė nerimtai atrodo. O tada atradau šią nuorodą ir patikrinau, išvada -"Low Trust Rating. This Site May Not Be Safe to Use".
Papildyta:
QUOTE(geliuke @ 2013 03 01, 18:29)
as turiu antraja. abi jos su isofix. mes pirkom LT, kaina netoli 800 lt gavosi

o jos pasisuka? man įdomu, kokios kėdutės pasisuka. Atrodo, kad turėtų būti labai patogu. Mes turim vieną kėdutę paskolintą, bet norėčiau dar vienos į kitą automobilį. Nes tas dėliojimas iš vieno auto į kitą doh.gif
Atsakyti
nepasisuka 4u.gif
Atsakyti
Laba, padekit mergaites:). Pirma karta uzsakineju is http://www.buyincoins.com koki renkates pristatyma. Yra nemokamas, bet yra uz 1,9 USD, kuri pasirinkus duoda siuntinio Nr. Dekoju visoms atsakiusioms aciuks.gif
Atsakyti
Mielai prisijungčiau prie Gap Kaune 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi kas perka CROCS 4u.gif Kaunas
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2013 03 01, 19:29)
as turiu antraja. abi jos su isofix. mes pirkom LT, kaina netoli 800 lt gavosi

bet foto tai nematau izofix, tik pada toki.
Atsakyti
QUOTE(pilkoji @ 2013 03 01, 17:52)
prisijungciau prie crocs uzaskymo su viena pora batuku,turiu papildoma 20% nuolaidele
Papildyta:
ir as prisijungciau su 20% papildoma nuolaida
Papildyta:
arba priimu 3 poras batuku, kad gaut -40% ir as dar papildomai 20%

skubiai,kol dardydziu yra

ir man reikia dviejų, mačiau yra 40proc.nuolaida man reikia dviejų porų vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 01, 19:46)

o jos pasisuka? man įdomu, kokios kėdutės pasisuka. Atrodo, kad turėtų būti labai patogu. Mes turim vieną kėdutę paskolintą, bet norėčiau dar vienos į kitą automobilį. Nes tas dėliojimas iš vieno auto į kitą doh.gif

o kam to reikia ??

as ziuriu kedutes nuo 9 menesiu, nes i pirma kedute mano zuikis tikrai netilps jau kokiu 7 menesiu, kojas turesiu ant palanges det biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 01, 19:10)
o kam to reikia ??

as ziuriu kedutes nuo 9 menesiu, nes i pirma kedute mano zuikis tikrai netilps jau kokiu 7 menesiu, kojas turesiu ant palanges det  biggrin.gif



bent jau pas mus isofixas kaip antroje, is galo, islenda tie pypsiukai tokie, ir uzsifiksuoja tarp sedyniu.
Atsakyti