Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 172 tema

gal kas pusvalandžio bėgyje norėtų prisijungti prie www.gap.eu bigsmile.gif pirksiu su 40proc. nuolaida, galioja tik prekėms be nuolaidų. trūksta 30sv iki nemokamo siuntimo. tik seb bankas, Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 02 28, 22:27)
sakykit ar amazonas kai prisiregistruoji "Join Amazon Family free for 3 months" tai ir i LT nemokamai siuncia, ar cia tik UK galioja?  4u.gif

manau, kad tik UK smile.gif
Atsakyti
GAl kas noretu dar sivakar prie http://www.disneystore.co.uk prisjungti ?Nes iki ryt tik -20 % nuolaida .NEsurenku nemokamam siuntimui UK blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 28 vasario 2013 - 23:06
QUOTE(*kakava* @ 2013 02 28, 22:39)
gal kas pusvalandžio bėgyje norėtų prisijungti prie www.gap.eu  bigsmile.gif pirksiu su 40proc. nuolaida, galioja tik prekėms be nuolaidų. trūksta 30sv iki nemokamo siuntimo. tik seb bankas, Vilnius.

O kas čia per kodukas 40%? bigsmile.gif Gal galėtumėt pasidalinti 4u.gif

Arba gal ir prisijungčiau, bet jau ne šiandien... paskubom nenoriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 28, 23:09)
Arba gal ir prisijungčiau, bet jau ne šiandien... paskubom nenoriu blush2.gif

gal as dar zadu pirkti tokiom salygom smile.gif gal kas 15 proc. turi? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 01, 00:28)
gal as dar zadu pirkti tokiom salygom smile.gif gal kas 15 proc. turi? biggrin.gif  4u.gif

Koks cia kodas ta 40 duoda, randu tik is jav?
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 02 28, 23:31)
Koks cia kodas ta 40 duoda, randu tik is jav?

siunte gap asmeniskai smile.gif gal dar gausite 4u.gif
Atsakyti
aš jaučiu ištryniau visus gap meilus laugh.gif ba reik stabdyt pirkimus laugh.gif

reik patarimo ax.gif amazone žiūriu crocsus...nu ir vaikam labai mistiniai dydžiai...pvz 1UK child ir 1UK... tas pats 2UKchild, 2UK..

atsidarius size chat rodo children J1..tai teoriškai suprantu,kad čia tas UK1 child? o šiaip 1UK kaip dydžio nerandu nei prie moterų, nei prie vyrų g.gif

arba laikas jau man miegot , nes nieko nesuprantu laugh.gif
Atsakyti
Labai mazai liko dydziu, issirenku koki daikta, paziuriu - jau nera mano dydzio doh.gif Ar buna, kad papildo akciiniu prekiu dydzius? http://www.marshallleisure.co.uk/
Atsakyti
Pirksiu GAP Kaunas, ryt iki10 val butu gerai:)

40 proc. nuolaida thumbup.gif

Reik naudotis proga, nes rubeliai liux ju, bent jau kiek turim smile.gif


iloiva26@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iloiva26: 01 kovo 2013 - 03:23
QUOTE(Delicia @ 2013 02 28, 19:15)
Gal kas renka Crocs uzsakuma is eu puslapiuko kad gauti 40%?  blush2.gif

Mane irgi domintu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 02 28, 22:09)
as rytoj per pietus darysiu pirkima is everything5pounds. com
gal bus norinciu prisijungti? 4u.gif
Vilnius/Kaunas o i kitus miestus siunciu


Jusu dezute pilna, kokios Jusu salygos ir kaip su Jumis susisiekti. mirksiukas.gif
Atsakyti