Įkraunama...
Įkraunama...

2010 m. Vilniaus žmonelių plepesiukai

QUOTE(bubosecka @ 2013 03 05, 10:40)
Na name norėčiau didelio, bet kadangi neturim namo, tai norėčiau pomeriano špico. Bet čia tik svaičiojimai kolkas.. Ateity manau turėsim  biggrin.gif Bet tada gerai susipažint reikės su pasirinkta veisle...
Mes turėjom toiterjerą maišytą (kaip jūsų tik mišrūnas matyt), bet rugsėjį išejo jis, senukas buvo...  unsure.gif

O kiek metu turejo jau? g.gif
Atsakyti
13.. Dantų visai beveik neturėjo, tai maistą jam tirpindavom...
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2013 03 05, 12:27)
13.. Dantų visai beveik neturėjo, tai maistą jam tirpindavom...

Oj tai dar maniskiui tada gyvent ir gyvent biggrin.gif
Atsakyti
Tai gerai jum, tegu gyvena ilgiau ir su daugiau dantų wub.gif

Merginos, kokių žinot parduotuvių Vilniuje? Reikia pataliukųm vystymo lentos ir visokių daikčiukų...

Vakar gavom lovytę wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

ech, pavydžiu Kaziuko Jum biggrin.gif šunų parodos irgi, bet šitą tai ir čia galiu susirast.
Aš užtat einu penktadienį į rankdarbiams skirtų reikmenų parodą, o šeštadienį - BabyBoom, tikiuosi daug vėžimų pastumdyt biggrin.gif

Bubosecka, pagarba Jum už rūpestingą šuns priežiūrą 4u.gif

Pas mus pavasaris! Diena iki +16, saulė, nu gyvenk ir gyvenk biggrin.gif Vakar tiek prisivaikščiojau, kad jau po 9 miegojau biggrin.gif Aišku, sako, kad dar šiek tiek atšals, bet kol kas apie tai niekas nenori galvot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2013 03 05, 14:55)
Tai gerai jum, tegu gyvena ilgiau ir su daugiau dantų  wub.gif

Merginos, kokių žinot parduotuvių Vilniuje? Reikia pataliukųm vystymo lentos ir visokių daikčiukų...

Vakar gavom lovytę  wub.gif

Mes pirkom viska Vaikutyje ir Baby centeryje smile.gif vaikutis tai prie Pas juozapa smile.gif

QUOTE(jauku @ 2013 03 05, 14:57)
Sveikos  smile.gif

ech, pavydžiu Kaziuko Jum  biggrin.gif  šunų parodos irgi, bet šitą tai ir čia galiu susirast.
Aš užtat einu penktadienį į rankdarbiams skirtų reikmenų parodą, o šeštadienį - BabyBoom, tikiuosi daug vėžimų pastumdyt  biggrin.gif

Bubosecka, pagarba Jum už rūpestingą šuns priežiūrą  4u.gif

Pas mus pavasaris! Diena iki +16, saulė, nu gyvenk ir gyvenk  biggrin.gif  Vakar tiek prisivaikščiojau, kad jau po 9 miegojau  biggrin.gif  Aišku, sako, kad dar šiek tiek atšals, bet kol kas apie tai niekas nenori galvot  biggrin.gif

Eik tu sau kaip silta wub.gif
Atsakyti
turiu gražų sveikinimą..sakau pasidalinsiu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Mazgeli, biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu baisu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 03 08, 14:11)
turiu gražų sveikinimą..sakau pasidalinsiu  smile.gif

user posted image

Nu labai biggrin.gif tave irgi su kovo 8 biggrin.gif
Atsakyti
bubosecka, aš pataliukus feretti pirkau vaikutyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amari* @ 2013 03 09, 13:48)
bubosecka, aš pataliukus feretti pirkau vaikutyje smile.gif

Mes irgi biggrin.gif uzvalkalus naudojam tuos pacius,nes kelis rinkinius emem,bet kaldryte is dormeo nupirkus,nes feretti nelabai man...Dormeo palyginus minkstesne,plonesne,lankstesne... ax.gif
Atsakyti
as tai siuvau pas viena mergina pataliukus is flaneles smile.gif man ziemai pats tas tokie siltuciai wub.gif medziagyte issirinkom patys smile.gif

Atsakyti