Įkraunama...
Įkraunama...

2010 m. Vilniaus žmonelių plepesiukai

QUOTE(jauku @ 2013 02 28, 14:06)
Labas  smile.gif

dėkui už naujus namus.

bubosecka, graži lovytė smile.gif

Tribeca, na įdomu, kas ten per pmsai pas tą kvaišą...

Negaliu patikėt, kad jau ketvirtadienis. Ryt kelioms valandoms iš ryto išeisiu iš darbo ir bus man savaitgalis.  Ir Vėlykų laukiu jau. Vis nesugalvojam, ar norim į LT, ar ne.

Grazi lovyte tikrai smile.gif

nu jau nusiunciau i pasta biggrin.gif

grizkit, pasidziaukit pavasariu lietuvisku biggrin.gif
Atsakyti
Tribeca, na gi būna tokių žmonių, na per nuobodus matyt jų gyvenimas, pasigailėkim... biggrin.gif nors tikrai suprantu, kad sunervino toks elgesys...

LT pavasaris, hehe. Prisimenu aš praeitų metų šventes - prisnigo kaip per Kalėdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauku @ 2013 02 28, 19:46)
Tribeca, na gi būna tokių žmonių, na per nuobodus matyt jų gyvenimas, pasigailėkim...  biggrin.gif  nors  tikrai suprantu, kad sunervino toks elgesys...

LT pavasaris, hehe. Prisimenu aš praeitų metų šventes - prisnigo kaip per Kalėdas  smile.gif

Tai va ir dabar zada panasiai prisnigt,pripustyt vel ant savaitgalio,vel minusas,salciai smile.gif o jau taaaip noris pliuso biggrin.gif pastovaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tribeca @ 2013 02 28, 19:34)
Tai va ir dabar zada panasiai prisnigt,pripustyt vel ant savaitgalio,vel minusas,salciai smile.gif o jau taaaip noris pliuso biggrin.gif pastovaus smile.gif


Čia tokie orai, nes vyras veža anūką pas savo tėvus savaitgaliui, kai galima gamta pasimėgauti tada orai š... ir tenka tupėti namuose sad.gif
Atsakyti
Ačiū, lovytė ir mums prilipo blush2.gif Bus tokios tamsios spalvos chocolate, tai ideliai turėtų tikti prie baldų biggrin.gif 4u.gif

Tribeca, blink.gif Neturiu ką pakomentuot biggrin.gif Pašte 4u.gif
Atsakyti
amari, aciu uz nauja temute smile.gif

smagu skaityti musu nestukiu rupestelius, kaip kraiteli renkasi smile.gif jauku, koki jus vezima nuziureje?

as tai susinervinau, kad toks va geras oras buvo siom dienom, o kaip tik kaziukas, tai ir pravalas! vejas ledinis, dar sniego zada.. pff.. nu bet gal nuleksim, as cukrines jau simta metu noriu, gal ka issirinksciau smile.gif

greiciau pavasaris, silti orai.. tikiuosi cia jau bus paskutinis ziemos pasispardymas!
Atsakyti
Man kaziukas patiko,nusipirkau fainu dalyku biggrin.gif ryt shunekus reiks apzhet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tribeca @ 2013 03 03, 01:16)
Man kaziukas patiko,nusipirkau fainu dalyku biggrin.gif ryt shunekus reiks apzhet smile.gif


Kokius shunekus?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2013 03 04, 10:20)
Kokius shunekus??  blush2.gif

biggrin.gif
Litexpo shunu paroda vyko smile.gif
Atsakyti
Jau mačiau biggrin.gif Fainai, net nežinojau, kad bus... Visai įdomu būtų pasižiūrėt, bet tuomet irgi užsimanyčiau šuns biggrin.gif Nes ir taip noriu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2013 03 04, 19:26)
Jau mačiau  biggrin.gif  Fainai, net nežinojau, kad bus... Visai įdomu būtų pasižiūrėt, bet tuomet irgi užsimanyčiau šuns  biggrin.gif  Nes ir taip noriu  blush2.gif  biggrin.gif

Kokio nori? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tribeca @ 2013 03 04, 22:59)
Kokio nori? smile.gif


Na name norėčiau didelio, bet kadangi neturim namo, tai norėčiau pomeriano špico. Bet čia tik svaičiojimai kolkas.. Ateity manau turėsim biggrin.gif Bet tada gerai susipažint reikės su pasirinkta veisle...
Mes turėjom toiterjerą maišytą (kaip jūsų tik mišrūnas matyt), bet rugsėjį išejo jis, senukas buvo... unsure.gif
Atsakyti