Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

O man atrodo,kad mildute jaucias lonely,plius dar hormonai savo daro...kurioj vietoij notts gyveni?

Labas beje

Mano vaikai isprotejo,kas dien vis anksciau kelias,oi bus blogai kai i uk grysim
Atsakyti
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 08 16, 18:02)
O man atrodo,kad mildute jaucias lonely,plius dar hormonai savo daro...kurioj vietoij notts gyveni?

Labas beje

Mano vaikai isprotejo,kas dien vis anksciau kelias,oi bus blogai kai i uk grysim


Tai tu dar LT? smile.gif
Maniske iki pat siol dar neatsigavo su miegu is po keliones i LT verysad.gif rekimas kiekviena nakti, bludija visai is ritmo issibalansavo doh.gif
Atsakyti
Jop iki 25d

O kelinta ji eina miegot/keliasi

Cia lt mano hebra apie 10 eina,o 6 ryto jau kelias o_O o ka jie man uk 4 ryto kelsis,eina sau :-(

Kai grysiu is lt kvieciu kavos :-D bet tu rasei,kad tau tik savaitgaliai tinka,o man tik sekamadienis tada,nes diedzui 6dieni offas visados gal dar mildute prisijunktu prasiblaskynui ir gal dar norinciu butu B-)
Atsakyti
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 08 16, 18:42)
Jop iki 25d

O kelinta ji eina miegot/keliasi

Cia lt mano hebra apie 10 eina,o 6 ryto jau kelias o_O o ka jie man uk 4 ryto kelsis,eina sau :-(

Kai grysiu is lt kvieciu kavos :-D bet tu rasei,kad tau tik savaitgaliai tinka,o man tik sekamadienis tada,nes diedzui 6dieni offas visados gal dar mildute prisijunktu prasiblaskynui ir gal dar norinciu butu B-)


Sekmadieniais visada galiu, na aisku ne tada kai kur vaziuojam smile.gif
Na maniske budavo eidavo miegot apie 10val ir jau ismiegodavo iki 5-6 ryto,pavalgydavo ir vel miegot iki ki 8 ryto, o va dabar nunesam miegot ir bludija visa nakti, jau net vel gavom po du kartus naktim maitint, tai doh.gif ir 5 ryto jau atsisedus arba kriokia arba zaidzia wacko.gif
Atsakyti
Nu ne ne vilos tikrai ieskau, 1 kambario fletas, sitingas virtuve ir dusas su tuoletu. Butas apstatytas gal del to. man aiskiai pasake 2000 depozitas del to as apsispakajinau nes net pasvajot neimanoma apie tokius pinigus g.gif O jam 23, as 18 maciau protingesniu biggrin.gif O jis sako kad as kaip mazas vaikas kabinejuos prie visko ir prisigalvoju ko nera ohmy.gif Nu kartais sedziu ir galvoju nu gal rimtai as cia per daug programos jam duodu, bet paskui pergalvoju nu as negaliu viena taikytis prie jo jis irgi turetu kazka daryt del laimingos seimos. siaip nuo siandien sake pasikeis, 3 dienas nesnekejau praktiskai su juo tai pats atslinko. kiek siandien stebejau buvo geras nebendravo su mergom ir draugu nebuvo cia, isejom netgi i miesta kartu bigsmile.gif g.gif ax.gif rolleyes.gif Jam dabar bandomasis laikotarpis bus, ar taip ar taip neturiu kur detis, tai apsisprendziau pabusiu cia kol vaikas gims, blogiausiu atveju i kita kambari isikraustysiu schmoll.gif matysiu jei pasikeis iki tol tai liksiu, jei ne tai vaziuosiu kitur laimes ieskot tada. Tai tokia mano istorija. o gyvenu as notingemo centre beveik, ten kur victorijos centras hale ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 16, 23:27)
Nu ne ne vilos tikrai ieskau, 1 kambario fletas, sitingas virtuve ir dusas su tuoletu. Butas apstatytas gal del to. man aiskiai pasake 2000 depozitas del to as apsispakajinau nes net pasvajot neimanoma apie tokius pinigus  g.gif O jam 23, as 18 maciau protingesniu biggrin.gif O jis sako kad as kaip mazas vaikas kabinejuos prie visko ir prisigalvoju ko nera ohmy.gif Nu kartais sedziu ir galvoju nu gal rimtai as cia per daug programos jam duodu, bet paskui pergalvoju nu as negaliu viena taikytis prie jo jis irgi turetu kazka daryt del laimingos seimos.  siaip nuo siandien sake pasikeis, 3 dienas nesnekejau praktiskai su juo tai pats atslinko. kiek siandien stebejau buvo geras nebendravo su mergom ir draugu nebuvo cia, isejom netgi i miesta kartu  bigsmile.gif g.gif  ax.gif  rolleyes.gif Jam dabar bandomasis laikotarpis bus, ar taip ar taip neturiu kur detis, tai apsisprendziau pabusiu cia kol vaikas gims, blogiausiu atveju i kita kambari isikraustysiu schmoll.gif  matysiu jei pasikeis iki tol tai liksiu, jei ne tai vaziuosiu kitur laimes ieskot tada. Tai tokia mano istorija. o gyvenu as notingemo centre beveik, ten kur victorijos centras hale ir pan. smile.gif


Tai jeigu jis taip sneka, kad kabinejies del bet ko ir prisigalvoji nieku, tai imk ir parodyk jam pokalbius, kuriuos tu matai, nebus noro tada gincytis it laikyti tave durnes vietoj.
Atsakyti
Tai jis man ir pats kartais juos parodo ir sako kad jie nieko nereiskia.
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 17, 14:26)
Tai jis man ir pats kartais juos parodo ir sako kad jie nieko nereiskia.


o tai ka jis ten taip tada baisiai susirasineja, jei pats rodo ir sako, kad nieko, tai tu pyksti del to, kad jis kazka ne taip susirasineja, ar del to, kad apskritai susirasineja? g.gif
Atsakyti
Aisku kad apskritai susirasineja man nepatinka. bet jau buvau apsipratus del to nu galvoju gal nieko blogo tegul. Jis man rodo tik zinutes kur nieko blogo nesirasineja tik labas kaip sekas ir pan, o kur numeriu mergu praso arba raso kad susitinkam gal kada koki sestadieni klube pagersim tai nerodo nes zino kad isterikuot pradesiu, o jau kai pradedu as tai jis vistiek milijona priezasciu randa pasiaiskint kad cia nieko blogo ir kad niekur jis neina. Jezus kai pagalvoju kokia as durne, kiek kartu patikejau ir nuleidau taip viska niekais, vat jautis esu pykt nemoku del to ir daro is manes ka nori.
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 18, 20:23)
Aisku kad apskritai susirasineja man nepatinka. bet jau buvau apsipratus del to nu galvoju gal nieko blogo tegul. Jis man rodo tik zinutes kur nieko blogo nesirasineja tik labas kaip sekas ir pan, o kur numeriu mergu praso arba raso kad susitinkam gal kada koki sestadieni klube pagersim tai nerodo nes zino kad isterikuot pradesiu, o jau kai pradedu as tai jis vistiek milijona priezasciu randa pasiaiskint kad cia nieko blogo ir kad niekur jis neina. Jezus kai pagalvoju kokia as durne, kiek kartu patikejau ir nuleidau taip viska niekais, vat jautis esu pykt nemoku del to ir daro is manes ka nori.


tikriausiai reiketu imt viena kart ir gerai supykt smile.gif
Atsakyti
Pykstu ant saves kad nemoku pykt ant jo g.gif reikia, sakiau as dabar irgi busiu bloga, nu pasistengsiu ignoruot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 08 16, 19:42)


Kai grysiu is lt kvieciu kavos :-D bet tu rasei,kad tau tik savaitgaliai tinka,o man tik sekamadienis tada,nes diedzui 6dieni offas visados gal dar mildute prisijunktu prasiblaskynui ir gal dar norinciu butu B-)



As irgi labai noreciau prisijungti smile.gif bet gal kiek veliau..nes labai tikiuos, kad iki 25 dienos jau supuosiu savo mazaji ant ranku smile.gif
Atsakyti