Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

Gyvenu nuo praeito rugsejo tai beveik metai ir dirbus apie 7 menesius... o mano gimdymo data tai 25 rugsejo... kol rasiu namus kol isikraustysiu kol persirasysiu pas daktarus, vel stresas. eina ***** viskas.. keblu keblu cia...
Atsakyti

O tai kiek laiko jie tau sakė turi pardirbti? Kad tau duotų būstą? Nes kiek žinau dėl visu benefitu puse metu dirbti užtenka, kad gautum, tai čia manau turėtu būti panasiai g.gif . Daugiau nieko nelieka, tik bandyti dar karta ir sakyt, kad tikrai nėra kur eiti ir rimčiau visa situacija nupasakoti. O tai su vyru apsisprendusi rimtai visam laikui viską nutraukti?
Atsakyti
Nesake kiek laiko tureciau dirbt, kazkaip paziurejo i p45 ir sako per mazai moketa mokesciu, kadangi dirbau per agentura tai viena diena per savaite tai 2 tai ka ten tu mokesciu primokesi kai algos spyga gauni. tai kad nera cia ka sprest, viskas ir taip aisku, jam manes nereikia tai kaip man isispraust i ta jo gyvenima, nieko nelieka daugiau kaip iseiti... jis noretu kad as buciau cia ir gyvenciau kartu, bet kancia kasdiena, jis nesupranta kaip turi elgtis o as su tokiu jo elgesiu taikytis irgi negaliu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 15, 00:50)
Nesake kiek laiko tureciau dirbt, kazkaip paziurejo i p45 ir sako per mazai moketa mokesciu, kadangi dirbau per agentura tai viena diena per savaite tai 2 tai ka ten tu mokesciu primokesi kai algos spyga gauni. tai kad nera cia ka sprest, viskas ir taip aisku, jam manes nereikia tai kaip man isispraust i ta jo gyvenima, nieko nelieka daugiau kaip iseiti... jis noretu kad as buciau cia ir gyvenciau kartu, bet kancia kasdiena, jis nesupranta kaip turi elgtis o as su tokiu jo elgesiu taikytis irgi negaliu.  unsure.gif


ka tu turi omenyje, jis nesupranta kaip turi elgtis? unsure.gif Jeigu jis nesupranta kaip turi elgtis, tai tikriausiai reikia jam pasakyti tai. Pasisneketi ir bandyt issprest problema, o jis zino, kad tu ruosies ji palikti?Gal tiesiog uztektu pradziai tiesiog isvaziuot, kuriam laikui pabut atskirai, nebutinai visam laikui, gal viskas ir issisprestu g.gif na aisku dabar kai gimdymas ant nosies tai neisvaziuosi ilgam mastau.gif. O tai tas lakstymas pas kitas, tai jis namo negryzta ar tik susirasinejimai kazkokie? As galbut sakyciau palaukti kol vaikelis gims, galbut viskas susitvarkys, na aisku sunku sakyti, nes nezinau visos situacijos kaip ten is tikro pas jus yra, jeigu is tikro jis toks nepataisomas mergisius, tai zinoma, kad neverta kankintis, bet jeigu jis nori likti kartu ir sako, kad myli tai tikriausiai pasiruoses kazka keisti, na nzn paprasciausiai gal reiktu, be jokiu isteriju, be jokiu kaltinimu susest ir issiaiskint visa situacija, kas kam nepatinka ir kas tikimasi vienas is kito.
Atsakyti
As jam sakiau milijona kartu, kartoju tai kas diena, prasau graziuoju ir piktuoju jam per viena ausi ieina per kita iseina, snekam susede graziai atrodo isiaiskinam sako gerai pasitaisysiu, kita diena vel tas pats. daugiauia tai susirasineja, internetas visas gyvenimas jo, macus as tas zinutes jo nes zinau skypo slaptazodi tai ilendu ten karts nuo karto (jis to nezino biggrin.gif) o dar ir laksto jauciu, iseina kazkur man nieko nesako, gryzta 2 nakties, nei vieno savaitgalio namie nepraleidzia su manim, niekur kartu neina. as amzinai viena ir viena kambaryj sedziu pas ji draugeliai nuo ryto iki velyvo vakro, o ant nakties dar ir isivelka kazkur. paklausiu kur buvai tai ka jis pasakys man daugiau nei kad su draugais vaiksciojo. Beje as bandziau ieskotis butuko, tai parasiau laiska isdesciau situacija savo kad vienisa esu ir greitai leliuka turesiu tai man paskambino pasneket, sake kad eiciau i konsulus ir prasyciau housing benefito tokiu atveju ir gal imanoma butu isinuomot ta buta. O jis mano kad as juokauju kai sakau kad iseisiu kai ieskausi butu tai ateina sako nu tu juokinga cia tavo namai kur tu eisi mano kad as juokauju, rasciau kur tai negalvodama mauciau schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildutee: 15 rugpjūčio 2013 - 12:26
Na situacija tikrai nepavydetina, o tai jis ir anksciau toks buvo? Ar jis dirba kanors, kad pas ji draugai nuo ryto iki vakaro sedi? Na zinai reik gera kocela paimti i rankas box.gif ir visus draugus is namu lauk, na pas mane nesedetu draugeliai nuo ryto iki vakaro, kai as su pilvu ir laukiu paskutiniu dienu iki leliukui pasirodant ir apskritai, jei jusu namas nekainuoja milziniskus pinigus ir jei tu susitvarkius house benefitus ir gaunant pasalpa gali ta nama islaikyti, tai tegu pats mauna per duris, kodel tu necia moteris su didziausiu pilvu ir iskaudinta turi eiti ir ieskotis kur tau pasideti, sukrauni daiktus i tasike, palieki uz duru ir geros dienos nail.gif
Atsakyti
Anksciau nebuvo, tik kai atvaziavom i notingema gyvent tada ir prasidejo baliai... Jis taip dirba, cia jo bosas perkele ji dirbt ir gyvenam uz dyka to boso bute niekas nekainuoja nei nuoma nei mokesciai, apacioj garazas virsuj butas tai as visada matau kas ateina ir kada iseina. Tai skaitos kad labiau jo namai nei mano del to as negaliu nei draugu isvaryt nei jo unsure.gif O tai gal zinot kaip su tuo benefitu? ar as galiu ji pradet tvarkytis kol dar nenuomuoju buto? aisku su lannrordu susitart is pradziu?
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 15, 19:57)
Anksciau nebuvo, tik kai atvaziavom i notingema gyvent tada ir prasidejo baliai... Jis taip dirba, cia jo bosas perkele ji dirbt ir gyvenam uz dyka to boso bute niekas nekainuoja nei nuoma nei mokesciai, apacioj garazas virsuj butas tai as visada matau kas ateina ir kada iseina. Tai skaitos kad labiau jo namai nei mano del to as negaliu nei draugu isvaryt nei jo  unsure.gif O tai gal zinot kaip su tuo benefitu? ar as galiu ji pradet tvarkytis kol dar nenuomuoju buto? aisku su lannrordu susitart is pradziu?


Del draugu isvarymo, tai cia jusu bendras gyvenimas ir esate seima, tai nesvarbu kieno bosas dave buta, cia esme apie bendra gyvenima, o ne kieno butas tas ir daro ka norita schmoll.gif , na bet cia kiekvienas zmogus skirtingas, as tokiais atvejais labai uzsiziebiu ir bordaku namie daryt neleidziu, jei man kas nepatinka as ir pasakau, kad man nepatinka ir as daugiau nenoriu tokiu ar anokiu zmoniu matyti namuose.
Del house benefitu as juos kazkada gavau, bet ten jau iskart turi nurodyti kiek sumoki nuomai, su kuo gyveni, nurodyt visas pajamas ir kiek isleidi mokesciams (vandeniui, elektrai ir pan).Tai dar neissinuomavus buto nezianau ar jie uzsiima tvarkyt tokius reikalus, as manau, kad ne, bet galiu buti ir neteisi. O, kad susitarti del landlordo dazniausiai buna sunku, nes tikrai mazai tokiu, kurie nori prisiimti su benefitais. Geriausia nueiti i ofisa ir viska issiklausineti, nes nuo kiekvieno sneku vis kitos istorijos gali buti, tai tiksliausiai ten viska ir suzinosi, arba paprasciausiai paskambink.
Negaliu kaip man gaila taves, tokioj situacijoj, kai vaikelis turi buti su dziaugsmu laukiamas, o cia asaros vietoj to verysad.gif
Vienai augint vaikeli be proto sunku, o kaip jis siaip seimoje? Jei ir butu ne taip blogai ar bent padetu rupintis vaikeliu?
Papildyta:
Dar pagalvojau, kai ieskaisi nuomuotis buta dazniausiai buna sutartis kokiems pusei metu maziausiai, tai jeigu tu nori tik trumpam laikui, tai tikrai tada tau reikia ieskotis, pagal vietinius skelbimus, nes taip sumokesi depozita ir jei issikraustysi anksciau nei sutartis, niekas pinigu nebegrazins
Papildyta:
sakei, kad tau didelis stresas butu persikraustyti is karto pas draugu i peterbora, nes visi daktarai ir pan., bet kolkas kiek matau tai cia butu tavo lengviausia iseitis nei dabar baisiausiai stresuoti, nes is viso neturi kur iseiti, nzn nebent dar pati pilnai nesi pasiryzus ir galvoji, kad kazkas gali pasikeisti ir susitvarkyti, bet man tai atrodo, jei tu bet kokiu atveju ruosies vaikeliui gimus isvaziuot i peterbora, tai lengviausia butu tai padaryti dabar kol dar nera vaikelio ant ranku, na bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Tai sakau kad jis negirdi kai as sneku, sakau cia tas draugas tavo gyvena ar kaip tai jis man pasako o tau kame problema kad jis cia buna, sakau tu su manim turi buti kadanors o ne nuo ryto iki vakaro su draugais, sako tai as visada su tavim ir esu, sako jei tau liudna vienai kambaryj sedet tai ateik su mumis sedet. Puskvailis ka as ten galiu veikt su jais, man bloga i tuos draugus ziuret, as ant ju pykstu o jis man siulo eit kartu sedet. g.gif Nu tas lanlordas man ir pasiule eit i konsulus ir house benefito prasyt tai manau jis apsiimu su tuo, bet pradzia ir yra sunkaiusia, depozitas sako 2000, nu sitiek pinigu isvis net akyse nemacius as tai man cia neimanoma tikrai isinuomot to buto paciai. aisku as giliai sirdyj tikiu kad jis pasikeis kai leliukas gims, gal surimtes, nes kaip tevas manau bus geras. as matau kaip jis brolio ir sesiu vaikus myli tai tikiuosi ir savo taip myles.. Leliukas tai labai laukiamas ir mylimas, man kai liudna as dar labiau myliu ji ir pazadu pilvui kad stengsiuos tik del jo ir busiu stipri mamyte nestuke.gif realiai tai ne as pirma ir ne as paskutine tokioj situacijoj, reikes tai isiauginiu ta vaikiuka ir viena. bet cia maza paguoda biggrin.gif kai vaikas gims tevai atvaziuos, mama sako pasigimdyk ir vaziuok i lietuva gyvent, bet ten manau finansiskai labai sunku vienisai mamai...
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 16, 14:29)
Tai sakau kad jis negirdi kai as sneku, sakau cia tas draugas tavo gyvena ar kaip tai jis man pasako o tau kame problema kad jis cia buna, sakau tu su manim turi buti kadanors o ne nuo ryto iki vakaro su draugais, sako tai as visada su tavim ir esu, sako jei tau liudna vienai kambaryj sedet tai ateik su mumis sedet. Puskvailis ka as ten galiu veikt su jais, man bloga i tuos draugus ziuret, as ant ju pykstu o jis man siulo eit kartu sedet. g.gif  Nu tas lanlordas man ir pasiule eit i konsulus ir house benefito prasyt tai manau jis apsiimu su tuo, bet pradzia ir yra  sunkaiusia, depozitas sako 2000, nu sitiek pinigu isvis net akyse nemacius as tai man cia neimanoma tikrai isinuomot to buto paciai. aisku as giliai sirdyj tikiu kad jis pasikeis kai leliukas gims, gal surimtes, nes kaip tevas manau bus geras. as matau kaip jis brolio ir sesiu vaikus myli tai tikiuosi ir savo taip myles.. Leliukas tai labai laukiamas ir mylimas, man kai liudna as dar labiau myliu ji ir pazadu pilvui kad stengsiuos tik del jo ir busiu stipri mamyte  nestuke.gif realiai tai ne as pirma ir ne as paskutine tokioj situacijoj, reikes tai isiauginiu ta vaikiuka ir viena. bet cia maza paguoda biggrin.gif kai vaikas gims tevai atvaziuos, mama sako pasigimdyk ir vaziuok i lietuva gyvent, bet ten manau finansiskai labai sunku vienisai mamai...


Tai jei vyras nesuvokia, bandyk ir draugams uzsiminti, kad jusu namai tai ne kasdienine bernu susirinkimo vieta, na nzn idomiai jis ten, visiskai nereaguoja i tave g.gif tikekimes, kad viskas nurims ir pasikeis pas jus, to ir linkeciau.
Depozitas 2000? blink.gif tai tu ten gal vila visa ieskaisi nuomuoti? Ir koks cia landlordas sitaip tau sako?Zinai mes uz nuoma mokam 600£+depozitas+menesis i prieki ir tai tokiu pnigu nereikejo, kazkas cia labai jau keisto. g.gif
Atsakyti
Mildutee,

Paskaitineju as ka jus su Giedre cia diskutuojat ir niekaip man galai nesueina... smile.gif

Pirmiausiai, tai kiek jam metu? 18? Nes toks jausmas, kad tikrai nera daugiau.

Antra, susidaro ispudis, kad jus, nors atrodo ta pacia kalba snekat, bet nesusisnekat... man panasu, kad vaikinas visiskai nesupranta padeties rimtumo, manau, jam atrodo viskas normalu, o visas tavo asaras ir kalbas jis tiesiog nuleidzia nestumo hormonams ir net nekreipia demesio.. manau jis galvoja, pagimdys - praeis...
Del draugu namie, manau Giedre teisi, jei jis nesupranta pats, gali tiesiai draugams pasakyt, kad cia ne kavine ar susiburimo vieta, kad sedet istisai, pasakyk, kad jums reikia daugiau privatumo ir, kad tu tikiesi, kad jie susipras patys. Pasakyk graziai, ramiai ir mandagiai. Manau jei tie draugai, bent kiek normalus, turetu sureguoti..

Mano nuomone, tau reiketu ramiai atsisesti ir jam parasyti laiska, isdestyti viska, ka jauti ir kur problemos ir nieko jam nesakius isvaziuoti bent kelioms dienoms pas draugus, kad jis suprastu, kad cia ne nestumo hormonai..

Tai va kokios mintys skaitant foruma smile.gif
Atsakyti
Pritariu SmileDB drinks_cheers.gif kazkaip ir man toks ispudis susidare, kad tu per daug svelniai jam nupaskoji visa situacija ir problemas, jeigu jis vietoj to, kad islydetu draugus, pasako tau, kad tu kartu prisijungtum, na nezinau, sunku ka komentuot kai realybeje vieni kitu nepazystam unsure.gif ar jis toks chamas ar tu per daug svelni g.gif , nors normaliam ir svelniai pasakyt uztektu, kad nors kiek pradetu mastyti.
Atsakyti