Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

QUOTE(Lukos_mama @ 2013 07 30, 20:13)
Aciu uz info  mirksiukas.gif  o jei as niekada nedirbus UK galiu pretenduoti i ta Job Seekers Alowence?


Del Job Seekers Alowence turi buti nors kazkiek pradirbus arba moketi NI. Siaip jei nesi vienisa mama galbut patarciau bandyti susitvarkyti Working tax Credit, tenai taip pat jei yra nors vienas dirbantis seimoje skiria pasalpa mazai pajamu gaunantiems, tik dabar bijau sumeluoti ar uztenka tik vieno dirbancio seimoje, bet cia tikriausiai tavo vyras turetu pildytis ant saves,dar yra Housing Benefits, cia nuomuojamam bustui, praktiskai jei paskiria pinigelius tai jau House Taxu moket nebereikia, zodziu turi visur skambinti ar eiti i Job Centra ir viska klausineti, viskam paprasyti Aplication formos ir bandyt pildyti, arba gausi arba ne.
Vienisoms mamoms paprasciau viskas, zinau kelis zmones, kurie apsimeta, kad yra vienisi, taciau man tai atrodo per daug rizikinga, g.gif anksciau ar veliau vistiek prigaus ir tada jau baudos nejuokingos.
Atsakyti
taip, gaunam Tax creditus ir Child benefitus smile.gif
galvoju jau pradet ziurinet bilietu atgal, jau noriu pas gydytoja ax.gif kiek kartu daro echoskopa? ir siaip kaip atrodo apziuros? kaip lietuvoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukos_mama @ 2013 07 31, 11:00)
taip, gaunam Tax creditus ir Child benefitus  smile.gif
galvoju jau pradet ziurinet bilietu atgal, jau noriu pas gydytoja  ax.gif  kiek kartu daro echoskopa? ir siaip kaip atrodo apziuros? kaip lietuvoj?  g.gif


Del apziuru tai viskas paprastai, jei kas nors atsitinka, na tiesiog viskas jiems normalu, zinoma jei didenes problemos tada siuncia i ligonine, bet dideles prieziuros nesciosiom nera schmoll.gif jei isbere, tai cia normalu, nes nescia, jei slapimas blogas, tai kaip ir nieko tokio, nes per nestuma taip buna, jei dar kokia problemele, tai taip pat viskas jiems normalu. Dziaugiuos, akd neturejau didesniu problemu, o vaistus ir gydymo budus pati ieskojausi internete, nes nuejus pas daktara gaudavau vaistu, kuriuos nesciosiom draudziama vartot, doh.gif visada pasiskaitydavau informacini lapeli, negerdavau bet ko, ka israso neismanantys daktarai, yra buve ir tokiu bairiu, kad pas daktare su savaites laiko vaiku ejau ir ji atsisedus prie kompo googlej iesko atsakymo kas tam, vaikui gali buti gun_bandana.gif , nesakau, kad tai tasykle, gal pasitaikys gera klinika ir geri daktarai, bet kolkas as cia tokiu nesutikau. O echoskopija daro tik du kertus, as gudravau, kai suzinojau, kad laukiuosi tikrai nenorejau laukti kol man atei vos ne nestumo vidurys, akd pasiziuret ar viskas gerai schmoll.gif , paskambinau i ligonine ir pasakiau, kad man blogai ir skauda pilva bigsmile.gif (zinoma skaudejo, bet ne per baisiausiai) tada mane issiunte i greitaji priemima, va tik tada padare visus tyrimus, apziurejo kaip pridera ir padare echo, o siaip gali prasyt neprases, niekam neidomu, paklauso vaikelio sirdutes, pamaigo ir viskas.
Labai buvau pergyvenus, kai mazoji mano velavo, niekas nieko netikrino ir neziurejo, ateidavau paklausydavo sirdutes ir viskas, prasiau daryti echo, bet ako, kad mes nedarom, viskas gerai, vaikelis spurda ir eik namo doh.gif
Del visokiausiu tyrimu, kraujo ir viso kito, ka daro Lietuvoje, cia nieko panasaus, net kraujo grupes kaip daro Lt, kad tikrina vyro ir zmonos, niekas cia nedaro. Paeme tik mano krauja ir viskas.
Zodziu viskas daug daug primityviau cia vyksta.
Del gimdymo vienintelis turbut pliusas, kad gali pasirinkti, kaip tik nori, stovet, tupet ar dar ka sumanai.
Atsakyti
Nu ziauru... verysad.gif reiks cia bent dabar visus tyrimus pasidaryti...o tai ten apziurai eini pas ta bendra gydytoja? net ne akusere ar ginekologe?
o kur tu gyveni ir kur gimdei?
Atsakyti
As gyvenu Ilkeston, 6 mylios nuo Nottingham'o, gimdziau City Hospital Nottinghame pasirinkau ta ligonine, nes kiek girdejau atsiliepimu apie Queens Medical personala sne is maloniuju.
Ten visai man patiko, nusiskundimu neturiu, bet siulyciau pasiimti viesbutuka, tenai jie turi, mes buvom planave, bet negalejau tenai papulti del epiduro. Taip pat galima imti privacia palata, keik tada domejausi dvidiete, akd galetu pasilikti vyras kainuoja 50£, nes siaip visas suleidzia i viena palata, kur lovas vinas nuo kitu skiria tik uzauolaidos, o ir teveliai negali pasilikti, tai poilsio jokio, kai kitu vaikiukai verkia schmoll.gif
Del apziuriu tai nesciasias apziuri visada paskirta Midwife, kuri praktiskai tik sirdele paklauso, kraujospudi ir slapima patikrina, o jei jau kokios problemos, turi eiti registruotis pas GP ( seimos daktara) ir tada prasideda grybavimai, is ju vieninteli atsakyma gali gauti, kad viskas del nestumo ir viskas gerai israso kokiu vaistuku, kuriu po to pasirodo nesciom negalima ir pasako pasirodyk uz kokios savaites, per ta savaite tris kartus gali numirt jei kas negerai doh.gif
Bet tu neissigask, as kalbu is savo patirties, neturejau didesniu komplikaciju, nezinau kaip jie reaguoja jei kas negerai, bet va mano pussesere laukiasi dabar ir jai yra problemos su krauju, gresianti mazakraujyste, taciau rimtesnes prieziuros ir ji nesulauke gun_bandana.gif
Tai jei dar busi LT siulyciau pasidaryti visus tyrimus, kokius imanoma, nes cia as jau pasimokiau turi visada reikalauti ir nesutikti su ju pasakymais, kad viskas gerai arba skambinti tiesiai i greitaja ar i budincius daktarus, galbut truputi sutirstinti spalvas ax.gif ir tik tada jie imasi kazkokiu priemoniu.

Beje pas ginekologe per visa nestuma nepatekau ir net po nestumo niekas netikrino ar gimda jau normaliai susitraukus ir as viskas gerai, cia ir ne nesciai pas ginekologa papulti ne taip paprasta, tave pirma apziuri seimos daktaras ir po to nusprendzia siusti tave pas ginekologa ar ne, zodziu bordakynas doh.gif gun_bandana.gif
Papildyta:
[quote=giedre1222,2013 07 31, 23:56]

Sorry uz klaidas ant greicio rasiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre1222: 31 liepos 2013 - 23:07
Labukas busimi ir esami mamukai! smile.gif Kaip vasara ar patenkintos karsciais? smile.gif kol gyvenau lietuvoj visi skalambijo kad anglijoj oras blogas visus metus lyja ir panasiai, o atvaziavau cia praeita rudeni, karsciai pasitiko nezmoiski, dabar vasaros sulaukiau ir skustis nera kuo, nes myliu saule myliu jura (tik juros nera arti) biggrin.gif g.gif doh.gif Tai nueinu i pagrindine aikste paziuret kaip nuogi lelukai po fontana duodas biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Mes jau i 8 menesiuka kopiam ir man tie karsciai kazkaip itakos nedaro nei kojom nei rankom g.gif tik gal isejus i lauka greiciau pavargstu smile.gif Beje uzmaciau kad mamytes diskutavot apie jobseeker allowance.. as gaunu maternity allowance, pildziau forma del 500 ir spyga schmoll.gif gavau atsakyma kad negaunu kitu pasalpu ir del to sitos negausiu kolkas, nebent kai vaikas gims susitvarkyt taxus ir tada bandyt, bet terminas tik 3 menesiai po gimimo.. bet asku tuos taxus tvarkys puse metu tai 500 prateriosiu jauciu biggrin.gif tai va o klausimas mano del to jobseeker tai cia as jau negaliu pretenduot i ji nes nescia beveik 8 menesius ir negaliu dirbt taip? aciu :*
Atsakyti
Labas is lt 4u.gif

Maciau diskutuojat apie gydytojus uk biggrin.gif as visai patenkinta jais esu,ner reikalo del paprasto persalimo ar kosulio kraujo tyrimu daryt ir antibu rasyt...ir dar ilgiausios eilrs refferal nervina

O del nesciuju prieziuros,tai lb ok,man patiko,minimali,bet neprasta.Pvz man buvo pasakyta,kad jei turiu bet kokiu concerns,galiu mw 24h per para skambint,bet kadangi nesu paranojike ir neturejau bedu,tai nesinaidojau tuo..o del apsimetinejimo,negrazu ir zema...o gal tuo metu buvo nestuke,kuriai tikrai reikejo pagalbos ? Juk galima privatu skana uzsisakyti ir ne karve kainuoja
Del ginekologed patikrinimo,ner ten ko lyst be reikalo ,jei neskauda ir nekraujuoja


Nestukes negali Jsa gaut po 24 sav,tada nebent income support,o ta tik anglam duoda dazniausiai,ner prasmes net bandyt,nes dar didesniu bedu gali but.

Salta lt :-(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms_JoJo: 02 rugpjūčio 2013 - 14:19
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 08 02, 15:12)
Labas is lt  4u.gif

Maciau diskutuojat apie gydytojus uk biggrin.gif  as visai patenkinta jais esu,ner reikalo del paprasto persalimo ar kosulio kraujo tyrimu daryt ir antibu rasyt...ir dar ilgiausios eilrs refferal nervina

O del nesciuju prieziuros,tai lb ok,man patiko,minimali,bet neprasta.Pvz man buvo pasakyta,kad jei turiu bet kokiu concerns,galiu mw 24h per para skambint,bet kadangi nesu paranojike ir neturejau bedu,tai nesinaidojau tuo..o del apsimetinejimo,negrazu ir zema...o gal tuo metu buvo nestuke,kuriai tikrai reikejo pagalbos ? Juk galima privatu skana uzsisakyti ir ne karve kainuoja
Del ginekologed patikrinimo,ner ten ko lyst be reikalo ,jei neskauda ir nekraujuoja
Nestukes negali Jsa gaut po 24 sav,tada nebent income support,o ta tik anglam duoda dazniausiai,ner prasmes net bandyt,nes dar didesniu bedu gali but.

Salta lt :-(



Visa laime, kad Jums nebuvo jokiu problemu....

Na kai jau du vaikai yra, zinoma viskas visai kitaip, as antrame nestume jau elgciaus visai kitaip ir vaika auginciau visai kitaip, zinoma, nes jau viskas praeita, o kai pirmas nestumas ir del visko pergyveni, na mazu maziausiai norisi, kad daktarai patikrintu tai del ko tau neramu smile.gif Kai nestumo metu man buvo isbertas visas kunas ir be proto nestejo, kad net iki krauju kasiausi, na niekas nieko netikrino, nei inkstus, nei krauja, tik gavau atsakyma, kad cia viskas gerai ir nesciosiom taip buna,israse steroidu ir eik namo, tai va tada sukiesi kaip ismanai.
O del paprasciausio persalimo juk niekas ir nelekia darytis kraujo tyrimu...
Kas liecia ginekologa, paprasciausi patikrinimai man yra iprasti, nelaukiu kol kazkas baisiai prades kraujuot, kad pasitikrinciau bendra sveikata ir issitirciau del vezio, na bet cia aisku kiekvienos asmeninis reikalas, vieni tikrinasi kas metus ar puse, kiti per visa gyvenima nueina, tik tada kai jau reikia skirti rimta gydyma...
Bet sakau, gal jums pasiseke su daktarais ir ne visur taisykle, kad jie blogi, tik man tokiu nepasitaike per ilga laika, kol perejau visus ir radau sau tinkama.

As irgi tik gryzau is LT ir ten perejau visus daktarus, akd patikrintu mano mazaja, kazkodel tik nuvedus pas sesele netgi ji iskart pasake, kad manoji baisiai geltona, kad jai butinai reikia vit d, nes pakausis plokscias, kad truksta gelezies ir istyre guza po ausim, kuris yra limfmazgis, taciau labai kietas ir didelis, kuri reikia butinai stebet ir tikrinti. Tai va cia kiek ejau ir prasiau daktaru, kad patikrintu mano mazaja, gavau atsakyma...That's baby stuff...Tai is savo varpines ir sneku apie juos...
Atsakyti
Man kolkas su daktarais irgi pasiseke, as aisku kolkas bedu neturiu ir neprireike rimtos pagalbos.. Midwife labai gera moteryte daznai buna su praktikante jauna tai kaip drauges pabendraujam smile.gif) mano gimdymas numatomas queens medical centre, kas ten sake negerai blogi daktarai? g.gif kai ten buvau skaneri darytis tai graziai prieme, jauna sesele padare ka reikejo isaiskino puikiai, nei spaude manes nei ka schmoll.gif tikiuosi tokio pat personalo ir kai gimdyt vaziuosim...
Atsakyti
Yra privatus draudimai,moki 30-40 £ i menesi,jei susirgsi nueini pas gp savo ir paprasai referal bet kam tu nori,jis neatsisakys nes ne is nhs kisenes tyrimai kainuos...
As city gimdziau,namo po 5 val vaziavau,jokiu nusiskundimu neturejau...cia nuo midwifes priklauso,pas kuria pateksi,o zmoniu bjauriu visur buna



As pvz db lt irgi viska pasitikrinsiu,bet todel,kad mane knisa ilgos eiles laukimo,o cia sumoki ir aptarnaus kai karaliene
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 08 02, 17:07)
Man kolkas su daktarais irgi pasiseke, as aisku kolkas bedu neturiu ir neprireike rimtos pagalbos.. Midwife labai gera moteryte daznai buna su praktikante jauna tai kaip drauges pabendraujam smile.gif) mano gimdymas numatomas queens medical centre, kas ten sake negerai blogi daktarai?  g.gif  kai ten buvau skaneri darytis tai graziai prieme, jauna sesele padare ka reikejo isaiskino puikiai, nei spaude manes nei ka  schmoll.gif tikiuosi tokio pat personalo ir kai gimdyt vaziuosim...


as nezinau Qeens Medical, tiesiog turejau bendradarbiu pora tenai gimdziusiu, tai jos man sake, kad labai priziurincios sesutes nepatiko, susiraukusios ir pan...tai as kazkaip ir nejau, bet kaip is tikro nezinau, o kai scanus tenai vaziavau dartytis, irgi nieko blogo pasakyt negaliu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 08 02, 17:36)
Yra privatus draudimai,moki 30-40 £ i menesi,jei susirgsi nueini pas gp savo ir paprasai referal bet kam tu nori,jis neatsisakys nes ne is nhs kisenes tyrimai kainuos...
As city gimdziau,namo po 5 val vaziavau,jokiu nusiskundimu neturejau...cia nuo midwifes priklauso,pas kuria pateksi,o zmoniu bjauriu visur buna
As pvz db lt irgi viska pasitikrinsiu,bet todel,kad mane knisa ilgos eiles laukimo,o cia sumoki ir aptarnaus kai karaliene


Taip as butent ta ir padariau smile.gif Pasiemiau privatu medicinini draudima mums, tai taip jau kai nuejau, uztenka pasakyt, kad turiu draudima ir iskarto net neziuredami israso siuntima, tik va kai reikia skambint po to draudimo kompanijai tai doh.gif . Kol viska susakai, kol viska supildai tada jie sprendzia rimtas reikalas cia ar nerimtas, ar atiduos pinigus ar neatiduos, zodziu guma gaunasi irgi nemaza, bet bent jau gauni be problemu siuntimus
Atsakyti
As galvoju diagnostic draudima mum 4 apie 32£,bet ten neriboti vizitai per simplyhealth atrodo...
O per ka tu pasiemus ir kiek moki,jei ne paslaptis?

Atsakyti