Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

Ai nzn as del tu visu permoku man baisenybe kazkokia unsure.gif Paskambinau as jiems, kad sumokesiu dalimis ir viskas, jei buciau atnaujinus ir pasakius pakeitimus, tai turbut butu paskaiciave permoka dar didesne, o siaip pasake, kad permoka gavosi todel, kad as neatnaujinau, bet neatnaujinau, nes as ir taip nieko negavau g.gif nu zodziu, net neapsiverte liezuvis sakyt, kad viska skaiciuotu is naujo ir su musu pakeitimais, nes man kaip tik buvo alga kelta ir gryzus i darba, tai pajamos didesnes, nei tuo metu, kai pradejo mums duoti, tai sakiau pyzdum, geriau sumokesiu, nes po to kai priskaiciuos tai tikrai teks daugiau grazint, man niekada nesiseka su jais. doh.gif , nenoriu as ten su jais terliotis, man kantrybe nelaiko, kiekvienas skambinimas jiems mane is veziu ismusa.
Aisku, gal dabar paskaiciave ka nors ir duotu net nzn, bet zinant mano patirti ir kaip sakant ''nerizikuosi negersi sampano'', sitas posakis man niekada neveikia schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi as anglijoj dar tik metus ir isdirbus kelis menesius tik tai metiniu pajamu nesurasysiu, ant tos p45 formos buvo parasyta va ta suma, o formoj praso surasyt visas pajamas bet nuo tam tikros sumos man atrodo 3000 ar kiek ten tai as fabrikelyj dirbdama kartais 1 diena per savaite turbut nepakankamai uzdirbau galvoju kad per visa laika apie 3000 tuos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
tai tegul tavo vyras ant saves ta claim daro,joint irgi, jis juk dirba,tai ir gausit.
Atsakyti
labas
kaip gyvenam?
Atsakyti
Labas, 4u.gif


Mes tai gyvenam normaliai, siandien jau keliausim po biski ruostis dovanu pirkimui, jau siais metais sakiau tikrai nepasiliksiu paksutinei savaitei ar dienai schmoll.gif . Noriu viska susipirkti ir po to bamba skambinti pries pati svenciu buma smile.gif

Kaip jusu visu ruosimasis sventem, kokie planai?
Atsakyti

4u.gif

nepradejau dar,net nesugalvojau ka berniukams pirksiu unsure.gif mazam viskas tinka pakolkas,o va didziasiam g.gif galvosukis....ir diedui nzn ka pirkt unsure.gif
Atsakyti
oi su sugalvojimu ir man bedu, na mano mazajai irgi dar viskas tinka smile.gif
vyrui zinau,kad kvepalu neturi tai patogu, ka jo sesei ir jos bernui tikrai dar nezinau.
Vyro tevams siusim chalatus su ranksluosciais na ir siaip kalediniu saldainiuku ar ko.
Mano mamai ir sesei kazka namams, papuosimu ar kazka, nes abi siais metais naujus namus isikure, tai tiks.
Kukliai bandysim issisukti, tik va ir noriu, kuo greiciau viska susipirkti, kad po ro nelakstyt patrakus per minias zmoniu.

Ms JoJo, kaip as galvojau, kad tu porele turi g.gif , o pasirodo du berniukus, pas mane giminej vien mergaites, tikriausiai ir antras butu mergaite, tik kolkas antro tirkai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
akla vista nematau,kad pazymeti berniukai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif abu berniukai wub.gif

jop,diedui kvepalaibus gerai thumbup.gif vaikam sugalvosiu,dare sese atvaziuos pora savaiciu gruodi,tai ji gales issirink ko nori biggrin.gif o del tevu nzn g.gif

blyn ,kaip salta jau doh.gif su vilnonem kojinem namie vaikstau biggrin.gif
Atsakyti
mes jau senai su vilnonem kojnem vaikstom, pagrinde pasisildom ten kur maze vaiksto ir viskas, tai kai reikia eiti miegot, tai miegamieji buna ledaune gryna smile.gif aisku, tik pas maze buna silta.
Jau tikriausiai siandien bandysiu eglute puosti, ziuresim Kamilos reakcija, jei neisdraskys visko tai valio, jei jau neis atplest gausim, kazka kitka galvoti. g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif as gyvenu irgi gerai, susitvarkiau pasalpas su tax credit viskas ten gerai. smile.gif thumbup.gif Aj va liudna kad mano pienukas dingo, tikrai specialiai nenutraukinejau, bet pamazu pats dingo, kasdiena vis maziau ir maziau pritraukdavau kol visai baiges... Su misiniais dabar maitinu, mazyle zyzt pradejo, kartais isteriskai zviegt(ko seniau tikrai nebuvo kol pati maitinau) mazokai tustinas, cia misiniu pasekmes aisku... Bandau dabar vis skirtingus galvoju rasiu tinkama bet kolkas nuo visu tas pats...
Ne per anksti eglute puost? Kol ateis kaledos viskas jau bus pasene ir nusibode. g.gif doh.gif Nu bet kiekvienam savo. smile.gif man asmeniskai labai nepatinka kad mieste ir visur jau kaledos biggrin.gif nors iki gruodzio butu palauke, o cia vos po lapkricio 1 prasideda santaklausai biggrin.gif Noors aisku dovanas smagu pirkt ir man biggrin.gif 4u.gif O jus i lietuva pastu siunciat siuntinius ar yra cia koks mikriukas i kuri tase galima idet? smile.gif as tai rimta kraiti litvynui ruosiu, pastu siust kainuos tiek kiek turinys vertas. biggrin.gif tai galvoju kazkokiais budais suras kas i lietuva nuveztu...
Jus cia taupymo sumetimais salat ar kame beda? ohmy.gif nes pas mane radiatoriai kaip uzkaitina tai as langa prasidarau kartais, visos daktares reke kad per karsta pas mane namuose, o man siluma kaulu nelauzo tai as ir pasilepinu. biggrin.gif o apie lauka tai nesnekesiu nes pasisiausiu vien pagalvojus. rolleyes.gif siandien lauke buvau tai uzuodziau nukritusiu lapu kvapa, ah ruduo, kaip lietuvoj pasijutau kazkodel.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildutee: 20 lapkričio 2013 - 00:09
na as su dovanom jau ipusejau, nes noriu paskutinem savaitem ruostis kaledom ir kuciom ir pan. Tikrai nenoriu grustis tarp zmoniu ir pirkti paskutine minute dovanas, na iki siol taip visada budavo, siais metais bus kitaip smile.gif
Mes siuntini rigi kai reikia tai siunciam su mikriuku, mano vyro buves klasiokas veza, tai mes visa laika jam skambinam jei ka rimciau siunciam, db kaledom taip pat siusim, jei nori Mildute galiu duoti jo numeri, siaip uz deze mokam 20£, uz maza 10£, o jei jau didele ir 40£ paima, mes kai vaziavom i lt atostogom, tai didziule deze buvom susikrove, tai 40£ nuplese, na bet uz bagaza lektuve butumem sumokeje 100, apie pasta net nesneku.
Kamila irgi zviegdavo baisiausiai, maitinau irgi misiniais, isbandem visus is eiles, bet niekas nepagelbejo, o su viduriais iki pat siol problemu budavo, kai buvo mazute visa laika kieti, tai ejau pas daktaru ir kartais duodavau MOVICOL milteliu puse dozes, tai ik tada gerai issitustindavo verysad.gif . Dabar lengviau jei jau uzkietyje, tai slyvu duodu pora dienu ir biski pagereja.
Beje kai kamila dar misinukais maitinau pastebejau, kad viena menesi vienas lyg ir nieko kita menesi jau nebetinka, ir atvirksciai jei tas , kuris netiko pradeda tikti, matomai keiciasi visas organizmas augant.
O valgydama irgi budavo baisiausiai klykia, tai bandem ir tiutes buteliuku keiti, pakeisdavom i didesni lygi, tai apsiramindavo, zodziu viska bandyt reikia tikriausiai, kai pati maitini tai jokiu problemu,tik ziuret,kad ne to ka nesuvalgytum, o su misinukais jau bedu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre1222: 20 lapkričio 2013 - 11:38