Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

zinant ju sistemas, visa makalyne, kuria jie daro, tai as skambinciau vietoj taves, o jeigu nuspres duoti, tada vistiek gausi skambint ir sakyt pakeitimus, tai bet kokiu atveju didesnis sansas, kad tau vistiek reiks skambinti, geriau anksciau negu veliau.
Beje as irgi gavau nuo ju laiska, kad jie man permokejo 250£ mad.gif nors tax creditu as jokiu negaunu, uz vaika kiek duodavo tiek ir duoda, bet kazkaip sugebejo permoketi, tai cia as jau visiskai nenustebau gavus si laiska, ir su jais nepasigincysi, tai teks susimoket. verysad.gif
Atsakyti
Palauksiu kol atsius laiska ziuresiu ka pasakys... Kodel tu taxu negauni?
Atsakyti
nzn musu pajamos per dideles turbut taxams, kai pagimdziau gavau pora menesiu, bet uz poros menesiu gryzau i darba, ir kazkaip as ju nebegavau, kai reikejo atnaujinti as to nedariau ir man automatiskai nutrauke, toliau skambinet ir sakyt, kad kazkas pas mus pasikeite nenorejau, nes tada iskart sulauki laisku apie permokejimus, man per daug nervu ten su jais kainuoja, bet va vistiek sulaukiau as to laisko unsure.gif nieko susimokesim ir pamirsim, o toliau su jais terliotis man nera noro visiskai, kiek esu ejus i job centra kai nedirbau, buvau gavus housing taxus irgi, bet ten tokia peklava su jais, kad kiekviena karta paskambinus ar nuejus tenai gaunasi taip, kad sakai viena, o jie raso kita, arba pasakai, bet atejus kita karta niekas nieko apie pranestus pasikeitimus nezino, nu zodziu, man per daug streso ten su jais doh.gif
Jei bus tikrai blogai kada tai taip, kreipsiuos, bet kolkas nenoriu turet jokiu reikalu.
Mano puske kaip tik ta pacia diena gavo laiska is ju biggrin.gif , tik pas ja zinios liudnesnes, permoka 2000£ doh.gif , ji tenai gauna ir uz vaika, ir uz broli paaugli ir db motinystes, tai gerai, kad vis dar gauna kazka, tai tiesiog maziau mokes, kol susimokes skola. Mes nebegaunam, tai teks iskart klot suma.
Atsakyti
Nu su tais housing benefiais tai girdejau kad pekla nemaza tai as net nedrystu nei pradet pildyt nieko ;D Dar income support uzsipildziau siandien tai ejau i job centra is vieno nusiunte i kita o is kito pasake mes netvarkom cia tokiu tai siusk pastu taip ir lakstau is vienos vietos i kita. g.gif doh.gif
Atsakyti
Tai nenuotabu,ten su jais mega_shok.gif
Del to, kol viskas tfu tfu tfu gerai, kol darbus turime, tai nebenoriu as ten su jais jokiu reikalu schmoll.gif , nes ten prazilt su jais galima, jei kasne taip tai gali galva i siena kalt ir vistiek nesusisnekesi. Nzn gal cia man tik taip nesiseka tokiuose reikaluose.
Atsakyti
Nu va o as neturiu dideliu pajamu tai man terliotis teks, o gal pasiseks gerai duok Dieve... ohmy.gif Kaip siaip sekas? Kaip rudenelis ka gero veikiat? wink.gif ax.gif
Atsakyti
Mamytes Nottinghamo snaudzia biggrin.gif Pamirso kampeli si.

Butu smagu susibegti visom kokia dienele ar vakara, kavikes pagurksnot ar koki tai pyragaiti sukapot, nors man maziausiai ju reiketu blush2.gif

O musiske mergaiciuke jau vakar pradejo tipenti savom kojytem clap.gif kolkas dar vaiksto kaip girta biggrin.gif , bet tuoj jau lakstys, reiks is paskos begiot. Dar didziulis dziaugsmas, kad jau nebevalgo naktimis, jau savaite laiko, kaip neatsikelia, tik tiek, kad pries miega atklausom tokiu koncertu, kad gera net darosi, kantrybe visai truksta unsure.gif
Atsakyti
As irgi ziuriu kad nebendrauja niekas,,, g.gif smile.gif Hahah man irgi pyragai ne i nauda biggrin.gif Nors tiesa pasakius po gimdymo geriau atrodau nei pries ji biggrin.gif 4u.gif Jeeej kaip miela, mano tai maziulei jau beveik menesis, rauksles isilygino, beveik oda pakeite, lupos baisiai, zandai jau isipute pagurklis toks haha. drinks_cheers.gif thumbup.gif Papilnejus visa jau, nors nelabai daug dar, bet man jauciasi, nebaisu jau i rankas imt biggrin.gif cool.gif Maniskei kaip uzsisuka kartais ramiai miega pora kartu nakti keliasi pavalgo ir miega toliau, bet buna kad po valgio kol uzciuciuoju iki miego tai ohoho, pati atsijungiu kabodama ant lovytes, o jos akys ir toliau ispustos ziuri arba zyzia. biggrin.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
Oi kaip tau gerai, kad tu geriau atrodai nei pries gimdyma, as tuom pasigirt negaliu verysad.gif
tiktai geda del to, kad jau metai praejo, o svoris taip ir nenukrito doh.gif
zinoma as ne is tu, kurioms uztenka biski streso kir jau svoris krenta, amn jau reikia gerai padirbeti, kam pritruskta laiko.
O kodel tavo maze taip luposi?
Maniske pamenu irgi luposi, bet as ja pernesiojus beveik pilnas dvi savaites buvau, tai del to.
Smagu, kad reikalai gereja 4u.gif , maniske irgi naktim bludija, taip, kad nu. Tiksliau kol uzmiega, tai va vargstam, niekada ir taip ne miegale buvo, db isvis velai pradejo eiti miegot, baisu ir nesti ja i kambari, jau jos tas kambarys kaip kazkoks siaubo yra, tik pamato ir kakarine paleidzia. Diena jokiu bedu, vakare - karas. doh.gif
Atsakyti
As visa gyvenima bumbuline buvau, bet va po gimdymo pasikeite viskas. ohmy.gif bigsmile.gif Nu savaites ir as pernesiojau lelyte tai gana buvo.. smile.gif Gal cia yra tokiu kurios gali man padet suprast tax'u forma kaip uzpildyt kur klausia apie pajamas?? As kaip ir nedirbanti dabar ir metu neisdirbus net o cia klausia apie metines pajamas neiskaiciuojant jokiu benefitu tai taip iseina as nieko ten neturiu rasyt? ten ant p45 formos kai isejau is darbo gavau tai parasyta pay to date yra 75.10 svaru. tik sita suma ir galiu irasyti i ta lapa. tai jei man pagal sita suma skaiciuos taxus tai ka as gausiu? 5 svarus i savaite? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildutee: 25 spalio 2013 - 14:11
turi suziuret visus svo metu paysleepus ir sudeta suma parasyt, jei darai joint claim, tai turi surasyt ir savo vyro metines pajamas, ir tada jie ten skaiciuoja pagal bendra, nesvarbu, akd tu nedirbi, jei tavo vyras dirba kiek ten maziausiai reikalauja valandu, tai kazka gausit.
Atsakyti
Sveikos, ziuriu visai smagiai jus cia dviese bendraujat biggrin.gif
Smagu, kad bent kelios yra aktyvios smile.gif

Smagu Mildutee, kad tavo mergaite auga ir stipreja smile.gif

Mano mazius tai naktim pakankamai gerai miega, kartais net iki 6 val ismiega thumbup.gif
aisku, labai kartais, bet vis tiek gerai kaip 2 menesiu pirskiui smile.gif

Siandien buvom pirmu skiepu...
viskas buvo normaliai iki pietu.. vaikas tik uzmigo ir kaip pradejo klykti is skausmo... sad.gif mazajam, kaip supratau, pilvuka labai suskaudo,... speju kazkaip skiepai suregavo..gera pusvalandi vaikas verke, ka ten verke, klyke tiesiog, as jau nebezinojau ka daryt.. ir paciai jau asaros riedet pradejo..paskui siaip ne taip radau poza kuri jam tiko ir matyt praejo skausmas nes nurimo.. tai dar pusvalandi ji taip ir laikiau, bijojau pajudint, kad vel nesuskaustu...

Na bet aciu dievui dabar vel viskas gerai, miega mano zuikis smile.gif tai va, kas diena vis kas nors naujo... jau atrodo zinau ka daryt ir taip ismusa is veziu... geriau jau man skaudetu, kad tik ne jam...

Giedre, nereikes dabar jums nieko moket, gal ten dabar tau atejo del tu kur mokejo, kol nedirbai ir neatnaujinus buvai?
Mums irgi buvo atejus permoka £1000 pries metus.. labai susinervinus buvau, skambinau, norejau sumoket ir pamirsti, bet man neleido, sako nereikia, nes jie dar metus laiko laukia, ziuri ar nepasikeite sitaucija ir pan.. jei niekas per metus nepasikeicia ir vis tiek reikia atiduoti, tada gali sumoket arba visa arba dalimis ir pan...kadangi pas mus situacija pasikeite, nes as pastojau ir nustojau dirbus, tai dabar jie mums vel moka tax credits, o ta £1000 po kelis svarus kas menesi vis mazina nedamokedami pilnos sumos kiek mums dabar priklauso... bet ten centais, nes atejo dabar paskaiciavimai kad per metus numazins mums apie £200..tai zodziu, idomiai jie ten, kaip ir skoloj mes, bet ne tik kad nebereikia atiduot, bet dar ir jie mums moka...


O kas liecia visas nesamones HM Revenue ir siaip Anglijos istaigose, tai isitikinau viena dalyka:
Jei kas negerai, ko nors nesutvarko, manai, kad neteisingai paskaiciavo arba tiesiog ilgai negauni atsakymo - RASAI SKUNDA - kaip mat viska sutvarko thumbup.gif
Jau ne karta teko isitikinti paciai - COMPLAIN - kol kas man vienintelis variantas, kuris visada suveikia.
Atsakyti