Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

Man su maitinimu problema!! doh.gif Mano ji taip mazyte gime 2800, vakar pasvere dar -200 g, sako duok daugiau valgyt o kad ji nevalgo net is buteliuko tiek kiek reikia, pastoviai miega, zadint bandau kas 2 valandas, daryk ka nori niekas nepadeda, ikisu bonka patraukia kelis gurgsnius ir vel miega. tokia bloga mama jauciuosi nezinau ka daryt. pienuko turiu tikrai nusitraukineju viskas gerai, bet galiu ji lauk pilt nes nesuvalgo man jo. ryt daktare ateis butinai turiu pasneket kas cia yra... dar siadnein tevai atvaziuos is lietuvos tai mama 3 dukras isauginus (as tokio pacio svorio gimiau kaip mano mergyte) pamokys kaip vaikus augint. ax.gif
Atsakyti
Mildute - na juk buna vaikiukai vieni daugiau valgo kiti maziau, gali buti, kad tavo bus nevalgiuke smile.gif . Pradzioj juk tiem vaikiukams tiek tereikia. Visi vaikai skirtingi, maniskes as nespedavau maitinti, nes budavo baisi apzora smile.gif kiek duodavai tiek ismaukdavo ir del to lb pergyvenau, nes vis kriokdavo ir kriokdavo, o mano seses mergyte tokia kaip tavo, vargdavo kol sumaitindavo, atrodydavo is ko tas vaikas gyvas smile.gif ir dabar tik pagrauzia koki agurka ar vynuoge or bega nuo stalo bigsmile.gif , o maniske tik suka ratus aplink tuos, kurie maisto rankoj turi biggrin.gif
Ir tikrai nesijausk bloga mama, darai viskas ka gali del savo maziukes. Pradzioj sunku, po to jau matysi ko jai reikia, kas patinka ir kas ne.
Atsakyti
Haha as vis tik pasiskundziu kas blogai tai iskart viskas apsivercia aukstyn kojom wink.gif blush2.gif mociute atvaziavo pasakiau kad nevalgo visai tik miega tai vaikas ir valgyt pradejo ir maziau miegot. thumbup.gif drinks_cheers.gif cia specialiai matyt biggrin.gif dabar pati kelias mazdaug kas pora valandu ir valgo kaip didele dar daugiau nei daktare prisake rolleyes.gif tikiuosi ir toliau taip bus g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va puiku, kad viskas tvarkosi thumbup.gif , gal ir pati maitinti pradejai geriau?
Atsakyti
Is kruties nemaitinu, savo pienuku bet is buteliuko rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Svarbu vaikelis gauna is viso tavo pienelio smile.gif

O as gryzau is Airijos smile.gif mano maze gerai praleido laika, prisivaiksciojo, kadangi pas mama labai daug vietos. Tik biski i kaili gavo nuo mano seses dukros biggrin.gif pasiutus mergiote tenai bigsmile.gif
Atsakyti
Haha smile.gif na va smagu smile.gif mano mazyte jau auga, prarasta svori per savaie atgavo dabar i pliusa jau einam drinks_cheers.gif siandien skiepuka gavom, bet mazyle miegojo net nespejo suprast kad idure biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai labai puiku, kad viskas gerai klostosi smile.gif tai galima sakyti, kad tavo mazyle yra rami mergyte?
Beje kaip mamos viesnage? Gavai daug patarimu ? smile.gif
Atsakyti
Gera gera mano mazyte jai tik valgyt duot dabar kad uzpakaliukas sausas butu ir daugiau nieko nereikia biggrin.gif thumbup.gif Kazin ar visada taip bus ar tik kol mazyte tokia rami. g.gif Oj labai patiko mano tevam cia, sake kraustysis i anglija biggrin.gif Padejo padejo zinoma, dabar jau zinau si ta apie vaiku auginima. rolleyes.gif
Atsakyti
Ups turiu as cia toki klausimeli, pildziau child benefit forma ir nezinau kodel man susisviete ties klausimu ,,Do u want to be paid child benefit?'' pazymeti atsakyma no, i dont want to be paid child benefi, but i want to protect my state pension. ten dar buvo atsakymas kad taip noriu jog moketu, bet as ar mano partneris sutinka moketi tax charge, jei pajamos didesnes nei 50.000 i metus. isiunciau forma ir tik paskui susizgribau kad cia niekas man nemokes dabar... tai mano klausimas butu ar galeciau as siusti ta forma per nauja tik teisingai uzpildyta?
Atsakyti
As siulyciau is naujo nesiusti, nes ten su jais tokie grybai vyksta, kad baisu doh.gif tau dar paliks sena forma ir prieme nauja nepanaikins senos, pridarys makalynes ir po to dar gaysi grazint ta ka sumokes, ten pastovus bairiai su jais.geriausia paskambink ir oasiteirauk ar jau gavo ir prieme tavo forma ir tada sakyk, kad blogai uzpildei ir kad vietoj tau viska istaisytu.as asmeniskai tik taip daryciau.
Atsakyti
As galvojau palaukt kol atsius atsakyma ir tada ziuret ka pasakys, jei negausiu nieko tai bandyt siust per nauja,,, nors gal geriau pasiskambinsiu dabar. g.gif
Atsakyti