Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

reikia 3m,1 m pre acces,kad pasiruost geriau,jop senatveij sugalvojau biggrin.gif
man isejo atvirksciai,pirma vaikai,o po to mokslai blush2.gif
Atsakyti
nieko, svarbu, kad is vis noro ya kazka daryti 4u.gif ir niekada ne velu, mano mama gyvas pavyzdys, visa gyvenima pradirbo, pirma vaika jau 19 meu turejo, zinoma ir mokslai nebaigti, bet va 44 metu pasibaige dantistes mokslus ir dirba sau galvos nesukdama ir nugaros nelenkdama, ka dare visa jaunyste. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, taip jau turiu princesyte wink.gif) aciu jums smile.gif nu ka galiu pasakyt ape gimdyma nuo penktadienio iki pirmadienio 14:33 kentejau nezmoniskai,2 kartus namo siunte, trecia karta sakiau net nesaykit namo vaziuot nes nevaziuosiu vistiek biggrin.gif schmoll.gif rekiau spiegiau bet iskentejau thumbup.gif kas plyso ta susiuvo(perfect viskas siuo metu) viskas pasibaige, be jokiu nuskausminamuju pagimdziau nors sakiau kad noresiu epidiuro, bet midwife su praktikante pasitaike va tokios thumbup.gif ir skatino nesidaryt sake pati isgimdysi taip ir buvo thumbup.gif kazkur kazkas rase kad Queens medical centre liko nepatenkintos labai personalu ar dar kazkuo, o as galiu pasakyt kad ten geriausius zmones per gyvenima sutikau! drinks_cheers.gif labai maloni midwife ir kiti daktarai, rupinosi kruopsciai, beveik visada salia manes budejo, sokinejo kaip apie princese smile.gif Is mano puses tik geriausi asiliepimai apie ta ligonine smile.gif mazyte gime 54.5 cm beveik 3 kg, biski kudoka bet tuoj pastores, visiska mano kopija, net juoko duobute tik ant desnio zando abi turim smile.gif kolkas rami, namo isleido kita diena po gimdymo kadangi mazyte nevalgo mano pieno, reikia mokytis labai, kolkas kaip kaciuka su svirkstuku maitinu be tikiuosi viskas bus gerai tuoj prades ciunkuot papuka thumbup.gif verysad.gif gal kas nors turejot tokia pacia beda ir kaip ja sprendet? midwife ateina mokina kaip maitint, bet ji neima ir viskas, uzmiega iskart arba muistos tik.. tai va tiek tu ispudziu siam kartui drinks_cheers.gif
Atsakyti
saunuole tavo mama thumbup.gif

Mildute-sveikinimai dar karteli wub.gif gal jau varda isrinkot?
wub.gif neduok soskes visu pirma, visu antra ikisi papa I vidu,truputi pieno isspaudi,kad pajaustu ir tada papa burnoij judini truputi,kol leliaus zindymo refleksas suveikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms_JoJo: 02 spalio 2013 - 17:52
Sveikinimai didziausi Mildute 4u.gif
Labai saunu, kad viskas baigesi gerai ir, kad ispudziai is ligonines tik geri, man buvo bedu su maitinimu irgi, bet man buvo kita broblema, nes neturejau pakankamai pieno, baisiai sudetingai buvo maitinti nugrauze baisiausiai spenelius, kad liko tik sasai, viska bandziau irgi ateidavo ir breast feeding volunteer, bet tik po ligonines bereikalingai issiuntinejo verysad.gif zodziu, papuliu dievulis pagailejo, ir pieno neturejau smile.gif
O gal reiktu pabandyt tuos antpapius, jei dar nebandei g.gif
Atsakyti
Ko tik su tais papais nedariau ir kisau i burna ir spaudziau piena nu nevalgo ji nors tu ka nori daryk, schmoll.gif nusiunciau vyra i parde siandien kad man antpapius nupirktu parnese bet man kazkaip jie nesilako ar as ju nemoku uzsdet.. pas mane dar pieno nera irgi tik priespienis ta ten jo prispaust net daug neiseina... schmoll.gif zodziu sunku kolkas biski... blink.gif O tai giedre misinukais maitinai tada?
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 10 02, 19:28)
Ko tik su tais papais nedariau ir kisau i burna ir spaudziau piena nu nevalgo ji nors tu ka nori daryk, schmoll.gif  nusiunciau vyra i parde siandien kad man antpapius nupirktu parnese bet man kazkaip jie nesilako ar as ju nemoku uzsdet.. pas mane dar pieno nera irgi tik priespienis ta ten jo prispaust net daug neiseina...  schmoll.gif  zodziu sunku kolkas biski... blink.gif  O tai giedre misinukais maitinai tada?


Taip man teko misinukais maitinti, verysad.gif nes isspausdavau per visa diena pieno tiek kiek jai vienam kartui neuztekdavo, tai kiek isstraukdavau tiek sumaitindavau, bet toli grazu jai iki uztekimo, prakriogdinau vaika, alkana pralaikiau ilgai doh.gif
O po to prasidejo vargai su bandymais misinuku ir uzkietejusiais viduriais ir kylancia rugstim doh.gif zodziu vaikas puse metu praklyke, buvom kaip zombiai.
Atsakyti
jei esi nusiteikus pati maitint,buk pasiruosus viskam mirksiukas.gif man pirmas savaites buvo kosmaras,bet po to susitvarke

ir nebuna tokio dalyko,kaip pieno nebuvimas,anksciau ar veliau jis atsiranda,pieno gamyba per kelias sav susinormalizuoja,deja dauguma pasiduoda iki to laiko
zinau viena,kuri po cezario norejo maitint labia pati,vaika ant papu tusciu pralaike visa savaite,kol atsirado pienas ir ismaitinon daugiau nei puse metu
Atsakyti
Tikrai nieko nenoriu izeisti ar priesiskai pasakyti 4u.gif , bet lengva sneketi toms, kurios to pieno sulaukia, saviske daugiau nei savaite pralaikiau ant tusciu papu, numete svorio daug,maitinti siaubingai norejau, bet kai galu gale tas pienas pasirode jo per visa diena prisigamindavo tiek, kiek jai uztekdavo tik vienam kartui pavalgyti,vis bandydavau is skausmo asaras liedavau, nes papai buvo vieni sasai, tai noriu nenoriu turejau duoti ir misinuko aisku po to jau ir priprato prie lengvesnio traukimo ir viskas baigesi. O sakyti, kad imi ir pasiduodi nelabai teisinga, tas pats kaip sneketi apie gimdyma tai, kuri iskente be didesniu vargu, viskas vyko sklandziai ir tai kuriai gimdymas buvo sunkus ir pasipraso epiduro, tai tada tos, kurios gimdo lengvai sneka, kad kiekvienas pakelia skausma savaip ir iskentek tikrai galima, na galima galbut, zinoma, tik viena virs is padu, o kita anegdotus pasakos. Kiekviena situacija skirtinga.
Keista, bet mano gimines moterys nei viena neturejo pakankamai pieno, nzn kiek cia paveldima ar ne, bet ir mano mama ir mano sese ir tetos lygiai tokias pat istorijas turi. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre1222: 03 spalio 2013 - 10:40
Beje Ms_JoJo ar vedei saviskius i darzeli?
Gal zinai kokia situacija tenai, kas , kaip ir kiek? smile.gif
Pradejau galvoti, kad reiks maze i darzeli vesti nuo kokiu 2metu, tik nzn nuo ko pradet. g.gif
Atsakyti
Ir kodel visos taip smerkia del tu misinuku? ne nuodai gi ten... Mano problema turbut ta kad tu speneliu visai nera pas mane, galvoju del to jai nesiseka ciulpti... Dabar su antpapiais dirbsiu nes ner ka daryt, su jais bent kazkiek patraukia... ir bent jau kolkas labai jau mazai to priespienio, tikrai pusbadziu man ji sedi... kada jums pienas atsirado? krutys lyg ir patine bet kaip nesirodo pienas taip nesirodo.. skaiciau kitom per menesi tik atsiranda tai kaip tas vaikas gyvas menesi be pakankamo kiekio maisto? ar ne geriau tada kazkiek duoti kruti ir damaitinti misinuku, o atsiradus pienui misinuko neduoti?
Atsakyti
visom skirtingai, kitoms jau antra diena pienas upeliais teka, mano pussesere dar tik 8menesi nescia, o jau piena nusitraukinet turi smile.gif , o pas mane is vis nebuvo visa nestuma jokio priespienio,o su speneliais irgi ta pati problema, man nzn kaip ji paimdavo, bet tas spenelis susiplokstedavo i viena puse, nemoku nei paaiskint, tai man ta midwife siunte vaika i ligonine, pasitikrinti ar nereikia pakirpti liezuvio, na to ten po liezuviu kur buna toks sujungimas, nes galvojo, kad neiseina mazei iskist pakankamai liezuvio ir ciulpti, zodziu daug ka isbandem irgi. O ir kai papuliai mazi neina vairuot su jais, kad normaliai vaikas prisikabintu, tai vairuot su vaiku turejau, kas labai nepatogu ir vis ji man gerai neprisikabindavo, taip ir liko tie papai pas mane apsaseje iki krauju.
Atsakyti