Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Mokama tai man rodos vienodi sansai gauti ar susitarus esi ar ne g.gif As jos nenorejau, nors siule akusere, buvo matyt laisvu tuo metu. Didesnis galvos skausmas nesitarus man butu kad neissiustu i kita ligonine unsure.gif Reiktu gal apsimesti kad jau viskas gimdau negaliu kenteti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2013 05 13, 15:58)
Didesnis galvos skausmas nesitarus man butu kad neissiustu i kita ligonine  unsure.gif Reiktu gal apsimesti kad jau viskas gimdau negaliu kenteti  blush2.gif

Praejusia savaite teko pabuvoti klinikose, tai man akusere pasake, jog nei viena nescioji negali buti issiusta kazkur kitur gimdyti, jeigu ji atvaziuoja jau su prasidejusia veikla. Ir tada as jai sakau, jog esu girdejusi kitaip, bet ji mane uztikrino, jog tikrai NE. O prasidejusi veikla yra: nubege vandenys arba saremiai, kurie kartojasi kas 15 min. Tokia gimdyve negali buti nepriimta. tai kazkaip nuramino smile.gif
Atsakyti
Greičiausiai manęs neišsiųs kitur, nes geriu rimtus vaistus nėštumo metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grogana @ 2013 05 10, 13:53)
O apskritai, kiek daiktelių reikia įsidėti važiuojant gimdyti klinikose: ar duoda gimdymui naktinius ir vėleniam gulėjimui pasikeisti, jei susitepa, ar savo reikia turėti? Ką kraunatės į krepšius?

Gimdymui naktinukus tikrai duoda, pamenu ir pasikeitimui keleta i spinta buvo man ideje.
As vienviete palata buvo pasiemus, tai ten tikrai super, yopac kai pirmas leliukas, tai ir vyro pagalba labai pravercia, ypac jei blogiau mamyte po gimdymo jauciasi.. o ir vyrams ten ganetinai patogu, bent jau maniskis tai baisiai gerai miegodavo ant tos islankstomos lovos smile.gif
Dabar po 3 metu vel nusimato man gimdymas, ir vel klinikose, tai labai tikiuosi, kad gausim vienviete palata, nes praejusi karta, tai kai atvaziavau gimdyti eileje 9 buvom, jau veze i bendra palata, kai netiketai atsilaisvino vieviete.. tikiuos si karta bus paprasciau.
Man dabar didesnis galvosukis kokius rubelius imti, nes pirmoji mano zieminuke, o va dabar birzelio men. turesit leliuka, kazkaip pasimetus del tu rubeliu labiau nei pirma karta.. turbut geriausia bodziukai trumpom rankovem ir sliauztukai??
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2013 05 13, 15:26)
Man dabar didesnis galvosukis kokius rubelius imti, nes pirmoji mano zieminuke, o va dabar birzelio men. turesit leliuka, kazkaip pasimetus del tu rubeliu labiau nei pirma karta.. turbut geriausia bodziukai trumpom rankovem ir sliauztukai??

Kiek girdėjau, tai geriausia rengti siaustinukas plius šliaužtinukas 4u.gif Atseit, kol bambutė neužgijusi, tai bodžiai dirgina ją... g.gif Nors pirmajam rengėme vien tik bodžius, nes buvo labai labai karšta ax.gif
Atsakyti
Siaustinukais ir aš rengiau, tik pavadinau bodžiukais, bet būtinai ir ilgom rankovėm imk, nes jie dar nemoka išlaikyt temperatūros gimę, tikrai neperkais.
Atsakyti
Na as savo pirmagime irgi siaustinukais rengiau, tik va kai ji zieminuke buvo, tai ant virsaus ir sliauzta dejau, o dabar vis galvoju ar nebus karsta.. ar reikia siaustinuka ir kokias kelnytes turet ar visgi taip pat daryt: siaustinukas+sliauztukas g.gif nu sakes, jauciuosi maziau zinanti nei su pirmu vaikeliu biggrin.gif
Atsakyti
Nu ar žiema ar vasara, KMUK karšta, nes šaltu periodu visvien palatose būna 25-28 smile.gif tai aprengimas vargu ar skirias tokiems mažiams, kurie dar nemoka palaikyt temperatūros. Šliaužtų manau tikrai reikia.
Atsakyti
Jei turit galimybe nueikit i paskaiteles KMUK ir viska apziuresit, pasiklausit. Duoda sarasa reikalingu daiktu. Bet jau karstis gimdykloj blink.gif Vandens vezkites daaaaug nes vyrui ir pacioms reikes.

Atsakyti
Merginos, gal kuri žinosit? Šitoj vienvietėj nebūtų kur gulėti vyrui? Ar įmanoma tą dvivietę išsipirkt abiem su vyru? Pribumbasų mum daugiau nereikia, o dar kai nežinom, kiek teks būti, tai ir nepigu.. verysad.gif
Vienvietė palata
Atskiras WC ir dušas
60,00
35,00

Dvivietė palata
Atskiras WC, dušas ir šaldytuvas
35,00
25,00
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2013 04 02, 21:58)
O ar tareisi pirmą kartą dėl gimdymo? Ir ar planuojate tartis dėl antro gimdymo? 4u.gif


Tarsiausi su pirmu. Su antru taip pat planuoju. Man taip ramiau.

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 05, 08:55)
kiek zinau, dauguma gydytoju dirba poroje, t.y. viens kita vaduoja. Taip sutare yra.


Bent jau maniškis gydytojas tai pasakė, kad tuo atveju, jei jis negalėtų, būtų jo kolega. Laimei, neprireikė pagalbos smile.gif

QUOTE(immm @ 2013 04 25, 20:17)
Sakykite, o tas mokamas palatas galima gal pvz anksčiau užsisakyt, nu važiuojant į priėmimą? kažin kokiu tel nr skambint reiktų?


Bent jau aš kai nuvažiavau į gimdyklą, pasakiau, kad noriu palatos mokamos. Laivos nebuvo. Kelias valandas po gimdymo atsilaisvino (aš gi tuo metu gimdykloj gulėjau, nes kitų gimdyvių nebuvo) ir sėkmingai ten įsitaisiau.

QUOTE(rugsėjė @ 2013 05 07, 15:50)
Noriu pasiteiraut dėl rūbelių naujagimiui. KMUK duoda vaikui rūbelius ar savo reikia turėti?


Bent jau aš tai geriau pasiimčiau daugiau drabužėlių savų. Kiek jie ten vietos užims... o tie valdiški tai ne kažką.

QUOTE(Aga @ 2013 05 13, 22:06)
Nu ar žiema ar vasara, KMUK karšta, nes šaltu periodu visvien palatose būna 25-28 smile.gif tai aprengimas vargu ar skirias tokiems mažiams, kurie dar nemoka palaikyt temperatūros. Šliaužtų manau tikrai reikia.


O taip, spalį gulėjau, tai oro nebuvo naktim. Dienom vėdindavau palatą.


QUOTE(Ragany @ 2013 05 15, 05:53)
Atskiras WC ir dušas
60,00
35,00

Dvivietė palata
Atskiras WC, dušas ir  šaldytuvas
35,00
25,00



O kokios čia kainos? Šiaip, mokama vienvietė, kurioje gali miegot ir vyras (aišku, varganas tas vyro gultas, bet...) kainuoja 75 lt. Tik nuo trečios paros 60 lt. Nebent dabar pasikeitė kaina.
[b]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaterlo: 15 gegužės 2013 - 08:25
Mokama, kur vyras gali likti kainuoja pirmas tris paras po 120, nuo ketvirtos po 70 Lt.
Atsakyti