Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Šiaip bent kepurytės reikėjo tik vienos, paskui nebeleido dėt, sakė patys užsidėkit palatoj ir sėdėkit, nors gimė ir neišnešiotas ir temperatūra labai krito...
Atsakyti
Mums kepuryte tik gimdykloje uzdejo, o palatoj neleido su ja but, kaip ir pirstinyciu neleido.
O apatiniu rubeliu kasdien tiek nereikejo, kaip symaland parase. Nebent tikrai kraujuotu bambyte labai ar prasisiotu ar prakakotu per pampersa vaikutis. ax.gif
Atsakyti
Kas del rubeliu, tai manau cia kiekvienai skirtingai mirksiukas.gif as uz tai, kad isideti daugiau, ypac jei is kitu miestu atvaziuoji gimdyti, o ko nepanaudosi tai parsivesi, juk jie miniatiuriniai, daug vietos neuzima. smile.gif As isidejau ju nemazai ir nesuku galvos, juk gal atpils, ar pati apkleckuosi maza ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 05 13, 13:19)
Kas del rubeliu, tai manau cia kiekvienai skirtingai  mirksiukas.gif as uz tai, kad isideti daugiau, ypac jei is kitu miestu atvaziuoji gimdyti, o ko nepanaudosi tai parsivesi, juk jie miniatiuriniai, daug vietos neuzima.  smile.gif As isidejau ju nemazai ir nesuku galvos, juk gal atpils, ar pati apkleckuosi maza ka  ax.gif

zinoma, jei is kito miesto. O kai Kaune, tai atnesa namiskiai. Atrodo, kad jie nedaug uzima vietos, bet kai daiktu susideda daug, tai tos vietos tikrai truksta. Mano tases oi kokios buvo doh.gif blush2.gif ax.gif Ir dar daug ka namie palikau rolleyes.gif
Atsakyti
Na man rūbelių suėjo tikrai nemažai, keičiau kasdien būtinai, o apatinius buvo net ir kelis kart dienoj. Pirštinyčių išvis neleido dėt, o kepurę tik gimusiam ir viskas, paskui net kai aš buvo intensyvioj terapijos tą pačią dieną kai gimė, man atvešdavo jį visai iš kito aukšto į kitą pastato pusę, tai be kepurės, nuimta buvo jau visada.
O apatinius tai kasdien būtina keist, gi ateina ryte vizituot, akušerė apžiūri vaikiuką, pasveria ir prašo švarių drabužėlių, bent jau pas mane mokamoj taip būdavo smile.gif Pati ir aprengdavo kažkodėl smile.gif
Papildyta:
O kai gulėjau savaitę, tai mes pusę namų susinešėm, Zappy pagalvę, pledą savo vaikiukui, pientraukis, buteliukas ir t.t. Vežė namo per dvi dienas smile.gif Bet visko reikėjo thumbup.gif Ir nesigailiu, kad prisikroviau ir turėjau. Ko nereikėjo tai va kepuryčių, pirštinyčių, vienkartinių patiesaliukų, rankšluostuko vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 05 13, 13:21)
Mano tases oi kokios buvo  doh.gif  blush2.gif  ax.gif Ir dar daug ka namie palikau  rolleyes.gif

He he smile.gif na as siuo metu laukimo rezime ir "ant tasiu sedziu", tai kai pasiziuriu i jas vis pagalvoju, ar manes neismest is ten su tiek daiktu doh.gif rolleyes.gif

QUOTE(Aga @ 2013 05 13, 13:42)
*Na man rūbelių suėjo tikrai nemažai, keičiau kasdien būtinai, o apatinius buvo net ir kelis kart dienoj.
**Ko nereikėjo tai va kepuryčių, pirštinyčių, vienkartinių patiesaliukų, rankšluostuko vaikui.

*O ka turite omenyje apatinius? Bodziukus? Kuri menesi jusu stebuklelis gime?
**vienkartiniai patiesaliukai tai cia tos palutes vadinamos?
smile.gif
Atsakyti
Vienkartiniai tai tie kur vaistinėse apie 1 lt patiesaliukai kainuoja, kur jorkšyrams perka irgi smile.gif
Apatiniai tai bodžiukai smile.gif
Maniškis gimęs kovo 23. Palatose ten sachara, apie 25-28 tai tikrai, bet va mažiui temperatūra krito belekaip net iki 34 būdavo... Tai šiltų šliaužtukų reikėjo, net tokius plonus šiltus kombinezoniukus vilkau ant šliaužtų. Nors galiausiai liepė glaust ir migdyt prie savęs, tada temperatūra nebekrito.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 05 13, 14:09)

Hmmm tai dabar galvoju, gal dar bodziuku isidet reikia? Turiu 5 g.gif
Atsakyti
Aš berods per savaitę apie 9 sunaudojau bodžiukus naujus, ir mama dar tuos pačius išskalbtus atnešė kelis, net keliskart prakakojo, skystai darė, o ir keičiant pampersą sugebėdavo apsisiot, bet jau čia berniukams labiau būdinga ir vaikas vaikui nelygu smile.gif Na galų gale išsiskalbsi palatoj jei apsysios. Va vilnonines kojinytes apkakot sugebėjo bekeičiant pampersą, tai skalbiau, kol išdžiūvo kitų reikėjo.
Atsakyti
na supratau smile.gif bendriau jo, silta juk, jei ka, issiskalbsim, arba vyras nuvaziuos ir atves.
Atsakyti
Kokia tikimybė gauti mokamą palatą, jei važiuoji gimdyti nesitarusi? 4u.gif
Nes, kiek supratau, valdiškoje palatoje man nei pro kur doh.gif Kadangi vyrui nėra galimybės likti ir pagelbėti... Ot gaila, kad taip yra... Nes klinikose jausčiausi ramesnė ir leliukas labiau apžiūrėtas, manau, būtų...
Papildyta:
Ir, kiek supratau, chalatu ir naktiniais nereikia rūpintis, duos ligoninėje, ane? 4u.gif
Atsakyti
Taip, chalatą ir naktinius duoda tik atvykus gimdyt, šlepečių tik reikia.
Mokamą palatą užsisakyk tik atvykus, pildant dokumentus prašyk, ir paskui gimdant dar akušerei pasakyk dėl visa ko, jei bus - tai gausi, nebus, stato į eilę, gal kitą rytą atsiras.
Atsakyti