Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

O kokios sąlygos nemokamose palatose? Ar labai susispaudus tenka gulėti, ar gali bent dienomis būti vyras ir pagelbėti? Ar yra dušas, tuoletas palatose? 4u.gif
Atsakyti
Kaip papulsi, aš papuoliau į dvivietę, gan erdvę, bet baisią baisią remonto atžvilgiu, net nesitikėjau, kad tokių yra išvis... Vyras aišku dieną gali būtim padėti, jei netrukdo kitai pacientei, nes kitos gėdinas maitint prie svetimų, o tokie kleckai ištisai kabo ant (.)(.). Žodžiu kaip su kuo pakliūsi, man nepasisekė, su 16-mete beveik asocialia pakliuvau, kuri visą dieną visiems skambino ir maldavo, kad atvažiuotų jos pasiimti namo, nes be tėvų parašo nepaleidžia ir neturi kas parveža, neturi nei drabužių, nieko... Tai sėdėjom kaip kokiam seriale, ir gaila, ir graudu, ir pikta.
Atsakyti
QUOTE(Valentukė @ 2013 04 15, 14:00)
na ir požiūris kai kurių žmonių- gydytojai ne žmonės, jie negali sirgti, būt po paros  laiko nemiegojimo ir darbo būti pavargę ar tiesiog blogai jaustis, negali turėti savo asmeninio gyvenimo, švenčių ir pan  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif


Na jei tariasi tai tam ir tariasi kad betkokiu atveju butu pasiekiami. Niekas nekalba apie isimtinius atvejus kai sergama ar pan. Tokiais atvejais atsakingas gydytojas visada paprasys kolegos pagalbos, perleis paciente kitam gydytojui o ne paliks likimo valiai.
Jei darai darba tai darai, jei ne tai nesitari ir dirbi savo grafiku galvos nesukdamas.

QUOTE(Grogana @ 2013 05 04, 21:31)
O kokios sąlygos nemokamose palatose? Ar labai susispaudus tenka gulėti, ar gali bent dienomis būti vyras ir pagelbėti? Ar yra dušas, tuoletas palatose?  4u.gif


Teko man gulet nerenovuotoj ir renovuotoj. Tai nerenovuota pobaise tokia, remonto prasosi - sienos baisulingos, baldai seni. Bet tvarkoma kaip ir visos kitos palatos, jei ilgai gulet nereikia tai nieko baisaus. Renovuota tai laaabai grazi, sviesi, naujais baldais. Dydzio abi sakyciau panasaus, susigrudimo nera jei neprisirenka lankytoju minios. Vyras gali kazkiek buti, bet sedeti per diena manau nelabai iseitu, nes vistiek ne viena guli - reik vaikucius ir pamaitinti ir mamai apsitvarkyti kartais ir pamiegoti norisi ramiai kol vaikas miega, pailseti.
Palatose yra kriaukle, vystymo stalas, lovos, saldytuvas ir spinta daiktams susideti. Dar berods spinteles prie lovu buvo. Dusas ir wc koridoriuj - va cia didziausias nepatogumas jei sunkiau vaiksciot ir siaip kai bendras visam koridoriuj tai dideles higienos ten nerasi, duse langai atidaryti vejai svilpia.
Atsakyti
Noriu pasiteiraut dėl rūbelių naujagimiui. KMUK duoda vaikui rūbelius ar savo reikia turėti?
Gali tekti apie 6 dienas praleist ligoninėj, nusimato 3 cp, tad norisi pasiruošt, kad vyrui nereiktų vežt visko kas yra namie
Atsakyti
Davė, bet žiaurūs, kažkada buvau įkėlus kokius po CP aprengė...Palatoj buvo dar baisesni. Kitos yra rašę, kad gavo ir neblogus, rėmėjų matyt neseniai duotus. Prieš CP paprašė 5-8 vnt pampersų, kepurės ir kojinyčių, o kol gulėjau intensyviojoj terapijoj per naktį, rengė savais, t.y. tokiais baisiais marškinėliais, kurių rankovės dvigubai ilgesnės nei rankytės ir vietoj šliaužtų vystyklu...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 05 07, 16:32)
Davė, bet žiaurūs, kažkada buvau įkėlus kokius po CP aprengė...

As irgi girdejau, kad ju rubeliai nelabai i rubelius panasus... Mano drauge po CP irgi 6 dienas gulejo klinikose, tai sake aciu D kazkas is auksciau ikrete proto, kad pasiimtume nemazai rubeliu smile.gif
Atsakyti
Aš turėjau 8 naujus pilnus komplektukus ir dar bodžiukų atskirai, visi suėjo, kelis net atnešė vėl mama išskalbtus, gulėjau savaitę smile.gif Kas patiko, tai mokamoj palatoj vystyklai šluostyti po užpakaliuko plovimo, visad nauji pasitaikydavo.
Atsakyti
Dėkui už atsakymus, vadinasi reiks susikraut rūbelių dar vieną krepšį
Atsakyti
Gulejau renovuotoj palatoj. Viskas ten grazu, tvarkinga. Baldai nauji. Tik vyras tai tikrai nelabai gali sedeti visa diena, visgi ne viena buni. Kitai mamai tikrai nera jauku maitint salia svetimo vyro. O ir pamiegot norisi, tylos...
Atsakyti

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Man vyro pagalba po gimdymo būtina dėl mano fizinės negalios blush2.gif
O apskritai, kiek daiktelių reikia įsidėti važiuojant gimdyti klinikose: ar duoda gimdymui naktinius ir vėleniam gulėjimui pasikeisti, jei susitepa, ar savo reikia turėti? Ką kraunatės į krepšius?
Atsakyti
Per gimdymą davė naktinius ir chalatą, savo sakė pataupyt švarius. Po gimdymo karščiavau savaitę stipriai, tai naktinių valdiškų per dieną po kelias dešimtis pakeičiau, duodavo kiek reikėjo.
Atsakyti
Sveikos, gimdziau dar pries ne pilna savaite ir dar pries gimdyma teko paguleti, tai praktiskai viska zinau smile.gif rubelius duoda pagrinde po cp, bet gali iduoti ir maiseli su savais dar pries viska. Kas tinka jos ten atsirenka. Jei gulesi 6 d., tai mazdaug taip: kepuraiciu turek keliu dydziu ir bent po 2 poras, nes nezinia, kokio dydzio vaikutis, o siaip jos greit susimurzina, nes deda tik ant katik gimusio vaiko, tai istepa. Nuo 2 paros, jei vaikutis gerai ismoksta reguliuoti savo kuno temperatura, tai kepuraiciu ir nebereikia. Zinoma ir kokia kepuryte turek vaziavimui namo, tik ne per stora, nes jau silta lauke. Sliauztu gali tureti kokius 3-4, daugiausia reikia apatiniu rubeliu, t.y. susiauciamu maikuciu ir kelnyciu, nes situos apatinius rubelius reikia keisti kasdien del higienos reikalavimu, nes jos turi salyti su bambute ir pan., todel mazdaug 6 komplektu reikes kiekvienai dienai. Taip pat reikes siltu megztuku, 2-3 pakeitimui. Vilnoniu kojnyciu irgi kelias poras reik turet.
Siaip ten duoda tuos adialiukus tokius patrintus, turejau 4, tai jei atitinkamai ir apkloji vaikuti. Duoda baltu paluciu, ant ju vystai, valai uzpakaliuka ir ka tik reikia, zodziu situ tai ten pas juos kaip sieno, paprasai ir duoda. Taip pat duoda ir tokiu kaip tenna neperslampamu paklodziu, bet kirptu per puse, siaip ju uztenka. Jei reikia duoda ir chalatus ir naktinius mamai, tikrai turi ir net spintose buna padeta jei tik reikia naudokites.
Jei palata ne mokama, tai tetis visa diena tikrai neisbus, nes ir patiem pasidarys nejauku, ir pati nenoresi, kad kitu mamu teciai smirinetu aplink kai maitini ar miegi, todel jei yra didelis poreikis, tai siulau nuomotis. Pirmos 3 paros po 120lt, sekancios po 70lt. Turi ir savo tualeta su dusu, kas yra be galo gerai, nes mamai reikia daznai apsirpausti. Tetis gali nakvoti ir buti kiek reikia.
Atsakyti