Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

O gal kas nesenai gimdete ?
kaip ten situacija su tuo uzimtumu? gal dar ne pats gimdymo ikarstis ? smile.gif
Atsakyti
nueik į kovinukų ar balandinukų temą ir paklausk wink.gif bet manau kad tai mažai padės, situacija juk pakankamai greitai keičiasi smile.gif
Atsakyti
Šiaip sakė kai gimdžiau, kad kovą - balandį, spalį, gruodį ten kažkaip bumas būna praktiškai visada.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 03 29, 15:13)
Šiaip sakė kai gimdžiau, kad kovą - balandį, spalį, gruodį ten kažkaip bumas būna praktiškai visada.

Tikiuosi, rugpjūtį bus ramu, bet ir daktarų nemažai vasarą atostogauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 03 29, 16:08)
Tikiuosi, rugpjūtį bus ramu, bet ir daktarų nemažai vasarą atostogauja  g.gif


Visi juk neatostogaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2013 03 29, 16:11)
Visi juk neatostogaus  biggrin.gif

O, jei netyčia - VISI lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu savo nuomonę apie šios gydymo įstaigos medikus. Ji ne pati geriausia, bet yra keli, kurie reabilituoja viską. Žodžiu, pirmą gimdžiau ten ir su antru ten skubėsiu. Bumas ten visad... žiema ar vasara būtų. Ir atostogauja ar į komandiruotes dažnai medikai važinėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 04 02, 17:18)
Turiu savo nuomonę apie šios gydymo įstaigos medikus. Ji ne pati geriausia, bet yra keli, kurie reabilituoja viską. Žodžiu, pirmą gimdžiau ten ir su antru ten skubėsiu. Bumas ten visad... žiema ar vasara būtų. Ir atostogauja ar į komandiruotes dažnai medikai važinėja  doh.gif

O ar tareisi pirmą kartą dėl gimdymo? Ir ar planuojate tartis dėl antro gimdymo? 4u.gif
Atsakyti
Va tos ilgos ir dažnos komandiruotės tai nepatinka ir man smile.gif Per mano gimdymą irgi gydytojas turėjo į komandiruotę ilgam išskrist, bet va gavos keliom savaitėm anksčiau extra, bet nervinaus belekaip, kad spėčiau pagimdyt pas jį smile.gif
Atsakyti
na bet jei taretės dėl gimdymo KMUK, tai ginekologė juk nepaliks ant ledo, gi taip grėstų reputaciją pagadinti. mano kolegei taip buvo, kai daktare susirgo prieš pat terminą, bet rekomendavo savo kolegę, kuriai galejai skambinti ir pasikonsultuoti ir po to kai gimdymas prasidėjo skambinti, kad atvažiuotų. smile.gif
Atsakyti
Būna ir ant ledo palieka sutarus, tiesiog savaitgalį ar per šventes nevažiuoja, galų gale tel. išjungtas būna. O kolega gal ne visiems priimtina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rezidente @ 2013 04 03, 14:16)
na bet jei taretės dėl gimdymo KMUK, tai ginekologė juk nepaliks ant ledo


Mane taip paliko. Labai visu gerbiama, giriama ir brangi (tiesiogine prasme) skyriaus vedeja. Sake kad budi gera gydytoja, pagimdysiu ir be jos. Nors atvejis buvo netradicinis, prieslaikinis gimdymas...
Atsakyti