Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Ankara @ 2015 04 02, 15:23)
Man kažkodėl nedėjo, iškart kirpo virkštelę, tvarkė, svėrė, parodė tik aprengtą ir padėjo po lempom. Padavė tik važiuojant į palatą  g.gif


Aš tai reikalausiu, kad dėtų, kitu atveju kam tas palankios naujagimiui ligoninės statusas jei taip nesielgia blink.gif o jei neduos skųsiu, va taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2015 04 28, 10:40)
Aš tai reikalausiu, kad dėtų, kitu atveju kam tas palankios naujagimiui ligoninės statusas jei taip nesielgia  blink.gif o jei neduos skųsiu, va taip  g.gif



Gal tada geriau iš karto kitą ligoninę rinktis ar nami gimdyti? Arba iš pradžių gydytojos ar akušerės pasiklausti, kaip gali būti, o ne iš karto grasinimais svaidytis. Net ir gimdant laiko pokalbiams užtenka, jeigu tai ne kažkoks patologinis ekstra atvejis. Po normalaus gimdymo , be indikacijų, su visiškai sveiku kūdikiu ir padės ant krūtinės, jei kažkas ne taip - elgiamasi pagal situaciją ir reikalavimus.
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2015 04 28, 11:40)
Aš tai reikalausiu, kad dėtų, kitu atveju kam tas palankios naujagimiui ligoninės statusas jei taip nesielgia  blink.gif o jei neduos skųsiu, va taip


Jei nepadeda iskart, reiskias yra kazkokia reali priezastis arba gresme, tad nereiktu tokiais zodziais iskart svaidytis. Jei viskas gerai, tai padeda iskart be kalbu,o nesa svert ir matuot tik veliau jau. Vasari ten gimdziau, nei vieno priekaistelio neturiu.


QUOTE(muminukas @ 2015 04 28, 13:54)
Gal tada geriau iš karto kitą ligoninę rinktis ar nami gimdyti? Arba iš pradžių gydytojos ar akušerės pasiklausti, kaip gali būti, o ne iš karto grasinimais svaidytis. Net ir gimdant laiko pokalbiams užtenka, jeigu tai ne kažkoks patologinis ekstra atvejis. Po normalaus gimdymo , be indikacijų, su visiškai sveiku kūdikiu ir padės ant krūtinės, jei kažkas ne taip - elgiamasi pagal situaciją ir  reikalavimus.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 05 07, 18:33)
Jei nepadeda iskart, reiskias yra kazkokia reali priezastis arba gresme, tad nereiktu tokiais zodziais iskart svaidytis. Jei viskas gerai, tai padeda iskart be kalbu,o nesa svert ir matuot tik veliau jau. Vasari ten gimdziau, nei vieno priekaistelio neturiu.

Tikrai taip, jei nededa mamai ant krūtinės, vadinasi yra priežastis. Statusas nereiškia, kad betkokiu atveju (vaikas dus, ar dar kas nutiks) dės mamai ant krūtinės... Reikia proto turėti truputį. Teisuolėms reikėtų pasidomėti daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 28, 13:54)
Gal tada geriau iš karto kitą ligoninę rinktis ar nami gimdyti? Arba iš pradžių gydytojos ar akušerės pasiklausti, kaip gali būti, o ne iš karto grasinimais svaidytis. Net ir gimdant laiko pokalbiams užtenka, jeigu tai ne kažkoks patologinis ekstra atvejis. Po normalaus gimdymo , be indikacijų, su visiškai sveiku kūdikiu ir padės ant krūtinės, jei kažkas ne taip - elgiamasi pagal situaciją ir  reikalavimus.



QUOTE(Katute @ 2015 05 07, 18:33)
Jei nepadeda iskart, reiskias yra kazkokia reali priezastis arba gresme, tad nereiktu tokiais zodziais iskart svaidytis. Jei viskas gerai, tai padeda iskart be kalbu,o nesa svert ir matuot tik veliau jau. Vasari ten gimdziau, nei vieno priekaistelio neturiu.
drinks_cheers.gif



QUOTE(Metine_uoga @ 2015 05 09, 22:14)
Tikrai taip, jei nededa mamai ant krūtinės, vadinasi yra priežastis. Statusas nereiškia, kad betkokiu atveju (vaikas dus, ar dar kas nutiks) dės mamai ant krūtinės... Reikia proto turėti truputį. Teisuolėms reikėtų pasidomėti daugiau smile.gif

Tik nereikia čia lialia, pilna atvejų savoj aplinkoj kai leliuką gaudavo tik pamatuotą, pasvertą ir jau suvystytą doh.gif ir be jokių komplikacijų buvo pagimdyti. taip, kad nereikia čia dėtis viską žinančioms ir išmanančioms. O tai, kad kaikuriems daktarams sunku perimti naujoves tai čia atskira tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 16 gegužės 2015 - 17:33
nu nezinau... du syk gimdziau KMUK, abu kartus pas skietingus gyd, ir abu kartus iskart savo vaikus gavau ant krutines... o tik paskum paeme svert matuot apvalyt...
Atsakyti
Aš gimdžiau klinikose prieš 5 metus. Bet man mažiukės nedavė ant krūtinės, kadangi darė cezario operaciją, mažiukę greitai nuprausė, pamatavo, pasvėrė, atnešė parodyt man, ir tada išnešė jau kažkur kitur, tikriausiai į naujaginių skyrių. O aš net pusę dalykų nepamenu per tą dalinę narkozę, tokia apsvaigus, nusvaigus buvau, išvežė mane į pooperacinę palatą su lašelinėm ir išlaikė per naktį, mažiukės net nemačiau. Tik ryte atėjo liepė keltis ir nuvežė į palatą, paguldė, ir tada jau man atnešė mano spindulėlį. Tai va mano tokia patirtis prieš 5 metus buvo. Kaip dabar bus tai neįsivaizduoju, nes neaišku, kokia gimdymo eiga bus.
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2015 05 16, 21:35)
nu nezinau... du syk gimdziau KMUK, abu kartus pas skietingus gyd, ir abu kartus iskart savo vaikus gavau ant krutines... o tik paskum paeme svert matuot apvalyt...

Smagu girdet kad papuolet pas normalias akuseres, bet turiu savoj aplinkoj tokiu mamyciu kurios savo leliukus gavo tik pilnai sutvarkytus nors nebuvo tam jokiu priezasciu, akuserems matyt buvo "patogiau" dirbti pagal senas tvarkas. Va pas tokias as visai nenoriu papulti, kai turi kovoti ir irodineti kad tavo katik gimusiam vaikeliui geriau ant mamos krutines o ne ant svarstykliu doh.gif
Atsakyti
Guliu KMUK, anšlagas visiškas, nei nėščios netelpa, nei gimdyvės, vietų nėra nuo vakar, taigi kas planuoja, turėkit omenyje, kad gali nepriimt ir kitur siųst.
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kas is neseniai gimdziusiu galu papasakoti kaip ten tose klinikose situacija dabar? Gimdykloje duoda marskinius,chalata? Vaikuti iskarto rengia ligonines rubeliais ar savo tureti reikia? Ka savo reikia butinai tureti? Kadangi netiketai pasikeite planai del gimdymo, galvoju ar gerai ta mano tase sukrauta g.gif
Beja, ar realu siuo metu gauti kokia seimynine palata? Kokios kainos gal zinot?
Atsakyti
Kaina 130 lt pirmos trys paros, nuo ketvirtos 80 lt, kiek eurais pasiskaičiuokit. Vietų išvis mažoka, visur užgrūsta, ir mokamose, ir remontuotose, ir be remonto, kaip pasiseks. Jei pati gimdot jūsų drabužėliai, jei Cp reik kojinyčių ir kepurytės, pampersų, vaiką išneša ir aprengia skyriuj, jus kelia į intensyvios terapijos palatą 4 aukšte.
Gimdykloje duoda ir naktinius, chalatą.
Atsakyti
Vietu sksicius labai priklauso nuo dienos. Negali zinot, kaip uztaikysit. Mano snyta kmuk akusere dirba. Nuolat domiuosi, kaip sekasi, kokie budejimai. Buna, kad netelpa, o buna laisvu palatu ir tusciu gimdyklu dienos. Labai jsuciasi "aktyvumas" pilnaties metu smile.gif Jei neturesi visai nieko - aprengs, bet su savais smagiau. Pampersiuka, vilnones koninytes ir kepuryte reikia tureti jsu i gimdykla. Sau i gimdykls tik tapkiu uztenka. Naktinius ir chalata duoda smile.gif
Atsakyti