Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Marge @ 2014 09 11, 10:08)
Sveikos, noriu paklausti neseniai gimdžiusių +-1m. KMUK, ar jie laikosi naujagymiui palankios ligoninės taisyklės "nepertraukiamas oda prie odos kontaktas tarp naujagimio ir motinos (arba esant ypatingai situacijai – tėvo ar kito artimo žmogaus) bent dvi valandas po gimdymo ar iki pirmojo žindymo" ?

Tikrai laikosi sito thumbup.gif mes prabuvom daugiau kaip dvi valandas.
Atsakyti
Ačiū, už atsakymus, man tai labai rūpėjo 4u.gif o kaip su virkštelės nukirpimu? Ar laukiama, kol nustos pulsuoti?
Atsakyti
ar kas nors reikalauja vyro plaučių nuotraukos gimdymo metu? g.gif privaloma ji ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 30 rugsėjo 2014 - 09:50
QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 30, 09:49)
ar kas nors reikalauja vyro plaučių nuotraukos gimdymo metu? g.gif privaloma ji ar ne g.gif


Tikrai ne
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 30, 09:49)
ar kas nors reikalauja vyro plaučių nuotraukos gimdymo metu? g.gif privaloma ji ar ne g.gif

neprašė tikrai, manau praeityje tas dalykas.
Atsakyti
Gal iš neseniai gimdžiusių galėtų atsakyti, ką reikia sau turėti į gimdyklą? ax.gif
Atsakyti
Šlepetes, vandens, daugiau duoda viską.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 11 03, 19:47)
Šlepetes, vandens, daugiau duoda viską.

Dėkui 4u.gif

O dar klausimas kilo, ar labai kvailai atrodytų vežantis lagaminuką (na tokį kaip ryanair rankinis bagažas) ir ten susideti ir gimdyklos daiktus ir palatos g.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 11 03, 20:11)
Dėkui 4u.gif

O dar klausimas kilo, ar labai kvailai atrodytų vežantis lagaminuką (na tokį kaip ryanair rankinis bagažas) ir ten susideti ir gimdyklos daiktus ir palatos  g.gif

man irgi įdomu biggrin.gif nes tokį didelė prisikroviau,penktadienį guldo mane.kaži negaus šoko pamatę tokį bagažą? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 03 lapkričio 2014 - 21:50
Negaus, ne tiek visko matę smile.gif
Atsakyti
laba,aš dar su klausimu- ar yra kažkur vietos palikti mašiną g.gif na ne mokama aikštelė. nes kai reikės susimokėti už ne vieną valandą ,o gal parą tai juokas neims spėju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 05 lapkričio 2014 - 09:04
QUOTE(Fifux'e @ 2014 11 05, 09:03)
laba,aš dar su klausimu- ar yra kažkur vietos palikti mašiną g.gif na ne mokama aikštelė. nes kai reikės susimokėti už ne vieną valandą ,o gal parą tai juokas neims spėju biggrin.gif

Prie pat klinikų tai abejoju g.gif
Atsakyti