Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Alvija123 @ 2014 09 07, 10:28)
Sveikos,

As galvoju gimdyti klinikose, sakykite, tai o jus taretes su gydytoju ar taip nuvaziuosit, kas priims tas, as pirma kart gimdysiu tai pasimetus, ten lankausi pas ginekologe, bet nezinau gal uzklausti jos kaip kas, gal patarsit merginos 4u.gif


Vaziavau nesitarus, pagimdziau greit ir gerai su akuseres prieziura. Jei gimdymas nekomplikuotas, gydytojai net nedalyvauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 09 06, 14:39)
Man tai klinikos pro langus matosi, dėl to ir gundausi ten važiuoti  ax.gif Tik vat galvoju kaip su tom greitukėm būna g.gif Ar veža, ten kur paprašo gimdyvė, ar pagal gyvenamą vietą  g.gif


veža, kur paprašo, bet KMUK gali nepriimti, jei vietų neturi smile.gif iš kito miesto atveža su greitąja ir dažniausiai jau būna tokios indikacijos, kad KMUK priima.


QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 06, 14:46)
o tai nueiti tada gal eina iš bėdos? g.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif sakyčiau, netgi geriau - juk vis tiek per gimdymą , jei viskas tvarkoj, liepia vaikščioti biggrin.gif
Papildyta:
mano palatos kaimynė į kmuk atvažiavo su troleibusu pati viena nuo Saulėtekio, iš karto guldė gimdyti, iškart stūmė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 09 07, 15:17)

mano palatos kaimynė į kmuk atvažiavo su troleibusu pati viena nuo Saulėtekio, iš karto guldė gimdyti,  iškart stūmė doh.gif biggrin.gif

gal ir gerai thumbup.gif
aš mažąją kai gimdžiau irgi kol surašė dok,nuėjom į gimdyklą,tai tik toniukus spėjo paregistruoti ir varėm stumti lotuliukas.gif
šį kartą išspjausiu gal hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 09 06, 14:39)
Man tai klinikos pro langus matosi, dėl to ir gundausi ten važiuoti  ax.gif Tik vat galvoju kaip su tom greitukėm būna g.gif Ar veža, ten kur paprašo gimdyvė, ar pagal gyvenamą vietą  g.gif

Jei vietų bus, papračius veš, jien susisiekę jau būna, žino, yra vietų ar ne. O jei nereiški noro, veža, ten kur tuo metu budinti būna ligoninė pagal grąfiką.
Atsakyti
Gimdžiau birželį, tai pirmas įspūdis buvo nerealus thumbup.gif BET...
Pirmą vaiką gimdžiau antroje ligoninėje ir trūko man ten požiūrio, kad gimdo pati moteris ir tai yra natūralu. Todėl šįkart rinkausi tarp krikščioniškų ir klinikų.
Viskas labai patiko, pasitiko maloniai, nuvedė į gimdyklą kurioje galėjau judėt kaip noriu (šitą galėjau ir antroj), galėjau sėdėt duše ant kamuolio. Tonus visgi tikrino gulint, nors ir buvo gimdykloje mobilus matuoklis, bet paaiškino, kad taip daug greičiau ir tiksliau pamatuoja g.gif atsidarymą šįkart kai tikrino skaudėjo (ir labai), spėju kad dėl to, jog tai darė sąrėmių metu (antroje išvis nieko nejaučiau). Didžiausias pliusas, kad kai jau esant nemažam atsidarymui prašiau dar leist pabūt duše, tada jau uždėjo mobilų matuoklį ir dar gerą pusvalandį galėjau ten pabūt ir sukaupt jėgas stūmimui. Antroje išvis duše leido būt iki 6 cm ir tik ne ilgiau valandos. BET spėju kad dėl to šiek tiek daugiau kraujavau nei po pirmo gimdymo (akušerė buvo apie tai įspėjus).
Pats stūmimas šįkart buvo sėkmingas, per pirmąjį gimdymą ir kirpo ir spaudė pilvą (šitas ištikrųjų labiausiai įstrigo iš pirmo gimdymo, nes nesakė nei kad vaikui kas negerai nei ką, atrodė kad tiesiog skubėjo užbaigt darbą), šįkart plyšau minimaliai seno rando vietoje ir susiuvus galėjau iškarto sėdėti thumbup.gif
Visi buvo malonūs, gimdžiau su akušere tik, nesitarus, niekam nieko nemokėjau.

ir pabaigai prie gero pasakojimo, tai kas liko po didžiuoju BET: siuvant paliko viduje merlės tamponą doh.gif kai pradėjo jis lįst lauk po kokių 3jų dienų išsigandau žiauriai kas čia vyksta blink.gif ten ne koks mažytis nepastebimas gabaliukas, o delno dydžio gabalas, kurio nepastebėt neįmanoma.
Aišku, akušerė skubėjo nes šalia gimdykloj irgi tuo metu jau pats finalas vyko, BET, atsakingas tas mediko darbas ir negalima taip... gerai kad nekilo kokia infekcija dėl to doh.gif
Atsakyti
Amarantine, ar tikrai paliko, nes šiaip ten specialiai įkiša marlės tamponą, kažkuo suvilgytą iškart, arba būna kitoms po pusdienio deda.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 09 08, 18:51)
Amarantine, ar tikrai paliko, nes šiaip ten specialiai įkiša marlės tamponą, kažkuo suvilgytą iškart, arba būna kitoms po pusdienio deda.

pasikviečiau akušerę kad pažiūrėtų kas darosi (gulėjom ten 10 dienų), ji ištraukė tą tamponą ir pasakė "ups, paliko" ir dar paklausė pas ką gimdžiau... juk jei būtų specialiai dėję kažką, matyt būtų prisiminę kad reik išimt ar man būtų ką nors pasakę wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 08 rugsėjo 2014 - 18:07
QUOTE(Aga @ 2014 09 08, 07:42)
Jei vietų bus, papračius veš, jien susisiekę jau būna, žino, yra vietų ar ne. O jei nereiški noro, veža, ten kur tuo metu budinti būna ligoninė pagal grąfiką.

Aišku 4u.gif . Na ne bėda, turiu ir kitų alternatyvų, bet pirmiausia bandysiu į KMUK ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti neseniai gimdžiusių +-1m. KMUK, ar jie laikosi naujagymiui palankios ligoninės taisyklės "nepertraukiamas oda prie odos kontaktas tarp naujagimio ir motinos (arba esant ypatingai situacijai – tėvo ar kito artimo žmogaus) bent dvi valandas po gimdymo ar iki pirmojo žindymo" ?
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2014 09 11, 09:08)
Sveikos, noriu paklausti neseniai gimdžiusių +-1m. KMUK, ar jie laikosi naujagymiui palankios ligoninės taisyklės "nepertraukiamas oda prie odos kontaktas tarp naujagimio ir motinos (arba esant ypatingai situacijai – tėvo ar kito artimo žmogaus) bent dvi valandas po gimdymo ar iki pirmojo žindymo" ?

tas irgi man įdomu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2014 09 11, 09:08)
Sveikos, noriu paklausti neseniai gimdžiusių +-1m. KMUK, ar jie laikosi naujagymiui palankios ligoninės taisyklės "nepertraukiamas oda prie odos kontaktas tarp naujagimio ir motinos (arba esant ypatingai situacijai – tėvo ar kito artimo žmogaus) bent dvi valandas po gimdymo ar iki pirmojo žindymo" ?

tikrai taip,ypac jie ta akcentuoja
tarp kitko II kkl tas dalykas nlb jiems rupi,nori atlikti savo darba ir issiusti i palata
O mes su maze tiek po antrojo tiek po treciopjo gimdymo gulejom tikrai ilgai,valge,miegojo man ant krutines,prisifotkinom,nors buvo naktis bet nieks neskubino.Trecia dukra pagimdziau 00.50 o i palata parejau apie 4.30 val-nors gimdyviu buvo daug,visos gimdyklos uzimtos.Antra sunu pagimdziau 20.40 i palata apie 12val atkeliavom.
Jei cp irgi galima prasyti kad padetu ant krutines,arba mamai arba teciui-cia manau reikia rodyti iniciatyva-nors nesu tikra g.gif
Atsakyti
Po CP, mane siuvo operacinėj, vaiką išnešė iškart į kitą aukštą, bet tėtis ant krūtinės kitam aukšte laikė kelias valandas.
Atsakyti