Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 05, 16:51)
bet ir nesamonė,susikišk kur nori tą auto jei nėr vietos už vartų kur palikti ją doh.gif
blogiausiu atveju į mokamą aikšelę nuvaryt teks 4u.gif susimokėsi teks jei kas ir ne už pora val stovėjimą hihihi.gif

oi kiek mums kainavo aikštelės, paskui palikdavom kur nemokamai, prie IKI parduotuvės, tik pėddint tekdavo tolokai, o nakčiai parsivarydavo iki ryto prie vartų.

QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 05, 17:55)
o kazi...
bet logiskai tai durnai.galetu gimdancia motery ileist(nu nesvarbu su vyru ar be) bet leist ta auto palikt iki pirmo isvaziavimo kiek reikes...

Bet kai visi nori palikt, kas dėtųs, greitosios nepravažiuotų. Dabar juk ir KMUK medikai moka už aikšteles, kad galėtų laikyt prie darbo. Va ką tik ir sutikau savo šeimos gydytoją mokamoj aikštelėj pasiiminėjo savo mašiniuką, net ne medikų mokamoj, kur turi abonentus, o lankytojų, moka tiek, kiek ir visi, nors atvažiuoja darban.
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 09 05, 17:38)
Hmmm, kaži, o jei pati gimdyvė atvairuoja  g.gif  lotuliukas.gif Nu pvz, MB nevairuoja ir net teisių neturi, tai tarkim aš pati nuvairuoju  g.gif


tam yra greitosios ir taksi. pati vairuodama ir sau, ir kitiems grėsmę kelsi.
Atsakyti
Šiaip kaip sakau, labai nepergyvenkit anksčiau laiko, nes jei normali pamaina, įleidžia vidun ir pasako, kad esant galimybei išvaryti, tikrai nepuola kviest policijos, jei užtrunki. Tik viena grasina, kad iškvies policiją ir nutemps. O šiaip, ten viena kol lauki prie kabineto priimamajame, kol sutvarko dokumentus, apžiūri ir palydi gimdyklon, trunka apie pusvalandis, jei nėra eilės laukiančių, taig per tą laiką vyras laisvas, pagelbėt ne ką tegali, gali išvaryti ir pastatyti.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 09 05, 18:38)
oi kiek mums kainavo aikštelės, paskui palikdavom kur nemokamai, prie IKI parduotuvės, tik pėddint tekdavo tolokai, o nakčiai parsivarydavo iki ryto prie vartų.
Bet kai visi nori palikt, kas dėtųs, greitosios nepravažiuotų. Dabar juk ir KMUK medikai moka už aikšteles, kad galėtų laikyt prie darbo. Va ką tik ir sutikau savo šeimos gydytoją mokamoj aikštelėj pasiiminėjo savo mašiniuką, net ne medikų mokamoj, kur turi abonentus, o lankytojų, moka tiek, kiek ir visi, nors atvažiuoja darban.

tai jo,tas tiesa. bet va tvarką kažkokią kitokią galėtų turėt 4u.gif
nu bet yra kaip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 09 05, 19:41)
tam yra greitosios ir taksi. pati vairuodama ir sau, ir kitiems grėsmę kelsi.

čia tai savaime suprantama. Jei jau namie tupint prasidės veiksmas, tai tik greitukę kviesti, manau paprasčiau būtų.
Bet aš pagalvojau apie atvejį, jei važiuoju kur pro šoną ir staigiai prisireikia ax.gif
Atsakyti
man greitukės atvejas netinkamas,nes esu iš visai kito miesto,kur iki klinikų pusantro šimto km yra biggrin.gif nebent patys iš čia veš mano miesto gydytojų spendimu.
Atsakyti
Man tai klinikos pro langus matosi, dėl to ir gundausi ten važiuoti ax.gif Tik vat galvoju kaip su tom greitukėm būna g.gif Ar veža, ten kur paprašo gimdyvė, ar pagal gyvenamą vietą g.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 09 06, 14:39)
Man tai klinikos pro langus matosi, dėl to ir gundausi ten važiuoti  ax.gif Tik vat galvoju kaip su tom greitukėm būna g.gif Ar veža, ten kur paprašo gimdyvė, ar pagal gyvenamą vietą  g.gif

o tai nueiti tada gal eina iš bėdos? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 06, 12:26)
man greitukės atvejas netinkamas,nes esu iš visai kito miesto,kur iki klinikų pusantro šimto km yra biggrin.gif nebent patys iš čia veš mano miesto gydytojų spendimu.


na bet jus ir drasi unsure.gif su treciu dar. As is vln, tai visus 3 gimdymus is anksto guldavausi, neisivaizduoju kaip toki atstuma vaziuot jei namie sulauki veiklos, ypac jei velyvas ruduo-ziema-pavasario pradzia. O jei lys smarkiai? Snigs? Plikledis? Masina neuzsikurs ar dar koks velnias unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 06 rugsėjo 2014 - 22:02
QUOTE(Fifux'e @ 2014 09 06, 15:46)
o tai nueiti tada gal eina iš bėdos? g.gif  biggrin.gif

Iš bėdos gal ir galima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 09 06, 14:39)
Man tai klinikos pro langus matosi, dėl to ir gundausi ten važiuoti  ax.gif Tik vat galvoju kaip su tom greitukėm būna g.gif Ar veža, ten kur paprašo gimdyvė, ar pagal gyvenamą vietą  g.gif

Manes greituke pasiklause kur vaziuojam gimdyt, tai matyt veza pagal gimdyves nora smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

As galvoju gimdyti klinikose, sakykite, tai o jus taretes su gydytoju ar taip nuvaziuosit, kas priims tas, as pirma kart gimdysiu tai pasimetus, ten lankausi pas ginekologe, bet nezinau gal uzklausti jos kaip kas, gal patarsit merginos 4u.gif
Atsakyti